Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian 400w hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 65

Myslel jsem jednu zalivku bez hnojiv tedka,pak zase nejakou dobu hnoj a pak 10 dni pred kosou prestan uplne hnojit,zalivej jen vodou

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 04-12-2017 v 18:39 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 66

Ok

Jinak na ten flush mám nějakou sťávičku taky final phase
Oproti jiným nemá rozkládat zbytky soli atd ale přidáním toho se má docílit toho ze kytky přestanou zrát cokoli jen vodu


Je to vůbec možné?

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 04-12-2017 v 18:48 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 67

urcite to je mozne,to je tak jako kdyby si nalil kytkam ph 3,zablokuje se prijem zivin v dusledku spatneho ph a neprijimaji zadne ziviny ze zalivky ani z pudy.....verim tomu,smysl to dava

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 04-12-2017 v 18:51 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 68

Jako já pravé skousim přijít na to proč jsou tak dráhy proč tolik stimulátor a různých boosteru a tak

Mám pocit ze tam ty kluci nakreslili vše co je třeba
Rozdělili na potřebné druhy a vychytali dobu kdy co kytky potřebuji a podle toho udělali tabulku
Plus vychytávky jako ph prefekt a nebo třeba zmíněny final phase
Predtim jsem jel ghe floraduo a/b ,Diamond nectar ,Ripen a to bylo vše co jsem potřeboval

Teď jsem měl Cca 12 ks různých šťáviček..
Zajímavé no

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 04-12-2017 v 18:57 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 69




Čau
Tak se nám pomalu ale jistě blíží den kdy začínám flush
Už jen 10 dni
Pak ten flush 10 dni
Následující poslední týden na hnoji už budu dávat poloviční dávky
Řekneme ze jsem docela překvapený jak se povedlo zaplnit prostor
Šišky budou hezké podle všeho
Vůně je taky krásná Hutna pronikava
Trochu mě trápí vlhkost vzhledem k tomu ze je tam dost listu je fakt vysoko 72% když je tma a kolem 55-60% za dne
Dneska jsem tam zkusil strčit odvlhvovac ale jen ten ceresit s tabletou
Xetl jsem ze to míč neudělá ale aspoň něco no el odvlcovacku nemám
Bohužel případně uvítám rady
Jinak na par listech se utvořily takové skvrny tmavší začínající u čepele listu
Zkusím to projít tou čistou vodou jak psal anarchom snad to zabere
Jinak po kontrole žádná havěť ani nic podobného plíseň jsem ještě neviděl takže Ok
Mám do konce Cca 20 dnů doufám ze to stihnu v pohodě

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 06-12-2017 v 07:49 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 70





Tvl začínám si uvědomovat že je asi čas přehodnotit můj plán jak holkam ještě Nasadim hnojiva
Poklona Anarchom za jeho tip

Maličko jsem to vytunil snad teda
Kvůli vlhku jsem opět decentne odstranil x listu ( v té síti to je brutální Jungle) ale dbal jsem na to abych holkam nechal co nejvíc
To bylo první dále jsem zvýšil intenzitu větrání místnosti kde je skříň a vlhkost je rázem 57%
Není to stala hodnota po zavření oken stoupá ale to už se dá regulovat
Hnojiva
No měl jsem na mysli ze dam ještě jeden týden
Ale možná nechám holky už jen par dnů papat a pak jim dam třeba 3 dny vodu a nakonec týden finalphase od an Jeho funkce jsem již někde výš psal
Měl by zabránit kytkam zrát cokoli kromě vody
Tzn lepší dat teď na 3 dny vodu ať vyzerou co mají médiu a pak ten final týden aby padlo to co je v kytkach nastřádáno když nebudou mít přístup k jiným zdrojům živin tak by to mělo fungovat
Mají to opravdu promyšlený jakoby jinak než je zvykem možná to je ten důvod (cena???)co hledám ale stále nejsem přesvědčen o tom ze je to top
Uvidíme

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 07-12-2017 v 13:04 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 71





Den 45 12/12
Dnes nov zálivka s hnojivy na poslední týden sensi bloom a/b-4ml/l
B52-4ml/l
Overdrive-4ml/l
Sensi calmag-2ml/l

Je to trosku poslední zradlo pak už jen flush

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 11-12-2017 v 11:47 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 72




Stále soupeřům s časem a plísní protze vlhkost je stále vysoká i když už ne jako predtim ale vzhledem k počtu listu a velikosti palic je to dané
Každopádně ještě par obrázku pro představu

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 11-12-2017 v 11:50 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 73




.....??

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 11-12-2017 v 11:53 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 74

Držím pesti az to dojedes do konce bez větších problému,až na tu vyje...plíseň velmi pěkné zbarvení ! Krása :-)

Old Post 12-12-2017 v 05:01 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 75

Ahoj ještě to podle mě nemá tu správnou barvu ale i tak ti děkuji

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 12-12-2017 v 06:40 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 76

Správnou barvu to ještě určitě nemá ale ta krásně zelená

Old Post 12-12-2017 v 11:23 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 77

Vypadá to pěkně

Old Post 12-12-2017 v 13:04 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 78

Musím říct ze zatím Jo
Žádná plíseň není zatím snad nikde
Hlavy jak prase
Smrad hroznej 😂 myslím ze filtr dostává slušně na prdel
Kvůli te výšce některých palic asi bude kosa na dvakrát
Už jsem to jednou dělal proste nechám ty menší co jsou schovaný pod listama ještě o týden déle
Onehdá se mi to vyplatilo spodky dojeli krasne do konce a bylo
Uvidíme no
Dnes jsou 46 dnů na 12/12
Dostávají poslední dávku hnojiv (směs na konečnou fázi) a pak už jen flush
Za týden jim vezmu 4 hodiny světla a pojedu cca10 dni flusch na 8/16
Na konci úplně určitě 24 hodin tma rad bych i víc ale mám strach z toho vlhka ..
Osvědčilo se mi
Udělala se mi na palicích vždy záclona z pryskyřice u white modelu obzvlášť
Další info dam zas nějak kosa Cca 63 a 65 den

Držte se všici!

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 12-12-2017 v 13:14 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 79




....

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 16-12-2017 v 23:41 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 80

Máš to dobrý, ale koledujes si o plíseň. Holýma rukama bych na to nesahal. Kup si rukavice s lékárny 10 ks za 20 Kč. Stejně je budeš potřebovat na stříhání.
Když jsem měl takové bambule, tak skoro vždy se nějaká plíseň našla(záleží jestli to máš jak sutr) . Nejvíc v zimě když je lampa vypla a tahas studený vzduch.

Old Post 17-12-2017 v 08:10 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2021 - White russian/lsd25 - 1 odpovědí
11-04-2021 - White Russian Mother - 64 odpovědí
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2670950 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív