Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led 180 W + Hps 250 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Chemie Led 180 W + Hps 250 W Příspěvek č. 1




Ahoj vsichni. Zasílám pár fotek své pestirny co mám doma v garsonce.

Skříň: 80×80×160 Homebox
Vent: TD-Silent 500 / 480 m3 + Primaklima filtr 600
1.svetlo: Lumatek + Adjust awing 250 HPS
2.svetlo: Bridgelux Vero gen 7 160 W + 12 cree red
2 x cirkulacni vent Higardenpro
Hnojky Jungle indabox
DNA kokos + korek
Seedbank Dutchpassion 3xdesfran 3x lemon Zikttle

20 den kvetu

Obelix

Old Post 03-06-2018 v 10:08 AM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 2

Ledky jsem přidal nové toto kolo. Oproti minulému lze znát rychlejší růst a celkově stavba kytky. Takto vypadaly až na 30 dní cca. Ve skříni je teď celkem 66000 lm. Tak se necháme překvapit
Minule kolo s 6x stejnými modelu pouze pod 250 HPS jsem sklidil cca 250 g suchých. Necháme se překvapit co přinese toto kolo. :-)

Obelix

Old Post 03-06-2018 v 10:14 AM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

LED kvůli růstu a HPS kvůli květu ?

Podle mě je to momentálně nejlepší kombinace. Jinak moc krásný setup celkově. Avenger je daleko lepší než deffender, ale chápu, že deffender se narozdíl od avengeru dělá ve small verzi.

Pecka ! K+

Old Post 04-06-2018 v 15:25 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 4

Díky! :-)

Přesně taková byla myšlenka :-)
Zatím jsem maximálně spokojen, jen musím více hnojit pac holky neuvěřitelně papaj hnojky. :-)

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 06-06-2018 v 19:37 PM

Old Post 06-06-2018 v 18:04 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 5




Doplňující foto. Den květu 22.

Obelix

Old Post 06-06-2018 v 19:16 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-03-2019 - 4xLSD 150W / 250W - 41 odpovědí
11-03-2019 - 80x80 cm, LED 190 W + HPS 250+ W - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4431530 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív