Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » FS pro psa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

FS pro psa Příspěvek č. 1

Ahoj,
mám fenku s odoperovaným nádorem sleziny.Jako primární diagnoza byla stanovena rakovina nervů.A veterinář řekl,že v podstatě nezbývá než čekat.Léčba žádná.Takže bych chtěla zkusit FS,nemám co ztratit.Ale fenka je po operaci pořád anemická a hůře se jí dýchá při námaze.Mohly by FS pomoci,případně i s krvetvorbou?Nečekám zázračné vyléčení,ale ráda bych fence zpříjemnila poslední dny,týdny,měsíce?Fenka je hodně unavená,bez chuti k jídlu a při ležení na boku má obtíže se ráno zvednout a i jí svalíky bolí,že vykvikne.

Old Post 09-09-2017 v 13:49 PM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Nechci te od toho odrazovat, ale pokud nemáš vlastni zdroj tak to bude poměrně dost finančně náročné. Vim ze jsem zde již četl nějaký příspěvek, ale tam to majitel řešil dzusem z čerstvých rostlin.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-09-2017 v 18:08 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 3

Zkus. Nas pes ma stejnou diagnozu. Odoperovana slezina a cekani. Uz podavame FS v mensi davce nez si pes zvykne. Je to nejaky vytazek castecne s THC a vic CBD. Uvidime...

Old Post 09-09-2017 v 18:10 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

S finanční náročností počítám.Zelený muž-pozorujete nějaké výsledky?Kolik podáváte?Mám velké plemeno,fenka má 45 kg.

Old Post 09-09-2017 v 19:24 PM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Nemas nahodou americkyho buldoka ?

Old Post 09-09-2017 v 23:25 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

Buldoka nemám ☺

Old Post 09-09-2017 v 23:52 PM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Pokid mas podobnou rasu s kratkyma cenichama , ci se tvymu psovy spatne dycha ,davej si na to pozor pri uzivani fs . Ci jakyhokoli vytazku krom nejakych masi.
Pokud jde o vnitrni uzivani ,tak ne vzdy je v podobnych pripadech konopi lek.
Jendost mozny ze se fence muze ulevit , ale mel bych strach ,aby se ji.neulevilo az moc .
S FS to neni zase tak jednoduchy ,zalezi na pomerech ,na kvalite vyroby a v neposledni rade na reakci uzivatele .
Zkusit to muzes ,ale v malych davkach .
Drzim palce at vse dopadne dobre .

Old Post 10-09-2017 v 00:12 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

Krátký čenich nemá.Dýchá se jí momentálně špatně kvůli nedostatku ćervených krvinek.V čem je v tomhle případě možné nebezpečí?Díky.

Old Post 10-09-2017 v 03:23 AM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Jako sam to nemam vyzkouseny , ale zajimam se o bully a moloss plemena . Tam sou casty problemy s dychynim pri oslabeni tela, vycerpani ,ci jakekoliv nemoci , ti psi sou nachylni jak na stravu, tak na nemoci a problemy, kdyby se stalo ze bude spatne reagovat na FS . Mohlo by to mit za nasledek zachvaty , nebo neco podobnyho , ne vzdy to muze byt utlumovak.

Takze bych byl opatrnej a kdyz uz, zacal bych v male davce .

Old Post 10-09-2017 v 11:50 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 10

Díky za rady.Podala jsem první dávku ccapřed hoďkou.Fenka chrní.Akorát si teda úplně nevím rady jak nejvhodněji podat pro max.účinek.Mázla jsem si dávku na prst a vtírala do dásní,ale nepřišlo mi,že by jí tam toho nějak extra zůstalo.To se mi víc přilepilo na prst 😕

Old Post 10-09-2017 v 12:04 PM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 11

Ma se to davat s pamlskem. Nasemu psovi je uz 10, mel problemy se srdcem uz ale jestli bere stale svoje leky nevím. Problemy s dychanim nema, jen toto. Nyni dost obzivnul. Je to taky bull, jak pise bitir

Old Post 10-09-2017 v 13:20 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 12

Ok.Já právě četla,že pro nejlepší účinek se to má vstřebat sliznicí tlamy.

Old Post 10-09-2017 v 13:34 PM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

Ahoj!
Doporučujem prečítať toto vlákno:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Pokiaľ viem fenka Masura - zakladateľa témy dodnes žije a je spokojná.

Neviem aký prípravok si zohnala, ale osobne by som psovi dával prípravok z CBD:THC vyrovnaného, resp, viac CBD z dôvodu silnej psychoaktivity THC modelov. Zviera by to nemuselo rozdýchať. Klasické FS koncentráty sú aj pre ľudí silné aj v mikrodávkach, takže pre psa by som volil niečo menej koncentrované. Píše sa síce o rýchlejšom vstrebávaní cez sliznicu, ale u psa to až tak nehrá úlohu pri takejto liečbe. Možno je aj lepšie, keď je nástup účinkov pozvoĺnejší a pomalší cez tráviaci trakt. Každopádne je super ak to do zvieraťa dostaneš.
Mne sa žiaľ do mačky nedarí dostať žiaden cannabisový prípravok.
Držím palce!

Old Post 11-09-2017 v 07:07 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 14

Díky moc.Vlákno už jsem pročítala dřív.Bohužel džus nemám možnost sehnat,jelikož nepěstuji,tak jsem odkázaná na to co koupím.

Old Post 11-09-2017 v 07:42 AM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 15

Další řešením je si zkusit sehnat rychle někde z nějaké farmy technické konopí, které by mělo být bohaté na CBD (určitě bohatší než THC odrůdy). Moc fajn by bylo k tomu dostat i THC ale to by bylo asi i finančně náročné pokud nepěstuješ. Já jsem si objednal přes 2kg sušeného a vypadá to nadějně. Při vaporizování to má relaxivní vliv na myšlení, takže by tam to CBD mělo/mohlo být. V jaké koncentraci ti bohužel nikdo neřekne. Já mám mix odrůd finoly a fedory což by na CBD měly být celkem potentní odrůdy. CBD je nepsychotropní, takže pes by neměl být ani zhulený. Mělo by ho to maximálně trochu zklidnit.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 11-09-2017 v 10:23 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zaneta
Nový Člen

Karma uživatele Zaneta - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 16

A co ty kapky s CBD?

Old Post 11-09-2017 v 12:18 PM
Zaneta je offline   Profil uživatele Zaneta   Find more posts by Zaneta   Foto galerie člena Zaneta   Click here to Send Zaneta a Private Message   Add Zaneta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9226110 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív