Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 433

Vypada to na plisen... radsi hned ty napadeny klony vyhod nez se ti to rozsiri... nebo rovnou vsechny.. at to nechytej i ty matky...



Hele...je to plevel.. neni potreba pristupovat k tomu tak vedecky...staci selskej rozum...nekdy tohle muze zpusobovat vysoka zeplota v pareniku... pri honbe za vysokou vlhkosti se malo vetra a muze se to uvnitr prehrivat...pak to odnasej prave vrsky klonu...protoze teplo se drzi nahore...

Co se tyka zloutnuti listu u toho jednoho klonu tak je to normalni... probiha porad fotosynteza a spotrebovavaji se ziviny z listu...za tyden sice nekdy uz koreny lezou ale je to i na genetice...muze to klidne byt az mezi 10-14 dnem... dulezita je teplota... klony lepe koreni pri vyssi teplote... 26-27 stupnu... ale musi se pak dobre vetrat...any se nestavalo to co jsem popsal vyse...sahni si na rw kostky jestli nejsou studeny....

Kropeni muzes pouzit v prvnich dvou dnech po narezani...kor kdyz mas v parniku malo klonu a trva delsi dobu nez se bytvori spravne klima...dal uz bych nestrikal hlavne kvuli plisnim... a taky jak uz tu nekdo psal... cim vic jim doprejes vodu tim hur budou korenit...takze ani kostky nezalivat dokud nebudou skoro suchy.. prosze stresovat je k tomu aby vytvorily co nejdriv koreny...


Naposledy upravil FrYnK 13-12-2017 v 20:04 PM

Old Post 13-12-2017 v 19:49 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 434

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
Vypada to na plisen... radsi hned ty napadeny klony vyhod nez se ti to rozsiri... nebo rovnou vsechny.. at to nechytej i ty matky...



Hele...je to plevel.. neni potreba pristupovat k tomu tak vedecky...staci selskej rozum...nekdy tohle muze zpusobovat vysoka zeplota v pareniku... pri honbe za vysokou vlhkosti se malo vetra a muze se to uvnitr prehrivat...pak to odnasej prave vrsky klonu...protoze teplo se drzi nahore...

Co se tyka zloutnuti listu u toho jednoho klonu tak je to normalni... probiha porad fotosynteza a spotrebovavaji se ziviny z listu...za tyden sice nekdy uz koreny lezou ale je to i na genetice...muze to klidne byt az mezi 10-14 dnem... dulezita je teplota... klony lepe koreni pri vyssi teplote... 26-27 stupnu... ale musi se pak dobre vetrat...any se nestavalo to co jsem popsal vyse...sahni si na rw kostky jestli nejsou studeny....

Kropeni muzes pouzit v prvnich dvou dnech po narezani...kor kdyz mas v parniku malo klonu a trva delsi dobu nez se bytvori spravne klima...dal uz bych nestrikal hlavne kvuli plisnim... a taky jak uz tu nekdo psal... cim vic jim doprejes vodu tim hur budou korenit...takze ani kostky nezalivat dokud nebudou skoro suchy.. prosze stresovat je k tomu aby vytvorily co nejdriv koreny...





Tak jsem pro sicher vsechny klony radsi vyhodil a splachl do hajzlu aby se tam ta plisen neroznesla hlavne na ty matky ktere jsem chtel z tech klonu udelat a ktere sem vyhodil.

No, teplotu v pokoji mam 22-25C kolisave, ne vic.
Na RW sahnu az zitra,ted uz je nechci rusit.
RW namacim ted kazdy druhy den, zkousel jsem 2,5 dne ale ta jedna me uplne vyschla tak jsem ji daval do flasky aby se vzpamatovala a nastesti jsem ji zachranil.. Tak ted pro jistitu kazdy druhy den namocim RW kostky.
OK, diky za info !

Na Vanoce jedu za mamkou na 3 dni, tak doufam ze to rezy bez zavlahy vydrzi a nevyschnou.

Old Post 13-12-2017 v 20:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 435

Záleží i na odolnosti te dané kytky, mám hromadu klonu a u dvou phen mi taky osychaji špičky, ostatních 20ks úplně netknuty. Jinak já osobně ty poškozeny části odstrihavam, stejně tak i vycucany listy, protože se na nich rada dělá plísen.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-12-2017 v 20:29 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 436

FrYnK- Vyhrevnou podlozku nemam takze by v parniku nemelo zas byt takovy teplo ale ani zima.

Sahal jsem na ty RW kostky a nejsou tak studene ani teple, spis bych rekl
60% studene a 40% teple.

L1st3r- OK, ostrihal jsem ty uschle spicky i ten zluty list z toho jednoho klonu.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Co si pamatuji tak moje prvni klonovani trvalo kolem 20 dni nez vylezly korinky.
Myslim ze je lepsi davat castejs vodu nez riziko vyschnuti, holt to bude trvat dyl.
Teplota v pokoji kolem 22C neni taky idealni ale vyssi teplota je pro me neprijemna.

Jak se da u klonu casto vetrat a pritom je zaroven neotravovat a nechat je chvili napokoji ???

Zatim ted ty klony vypadaji mnohem lepe nez v minulem kole.

Old Post 14-12-2017 v 08:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 437

Po radach zdejších členů, svitim na klony 24/0 a první kořínky jsou po cca týdnu, díky tomu nekolisa teplota, mám ji okolo 25-27°C. Vetram většinou jednou denně, když se na ne jdu kouknout, ničím nestrikam, pokud jsou klony oroseny, nechavam boxik chvilku otevrenej. V tom parníku by ti měly vydržet ty kostky vlhký mnohem dyl. Klidně zavri větrací otvory, at ti ta vlhkost neutika, samozřejmě pokud je mas otevřený .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-12-2017 v 10:11 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 438

Ok, dik.

Dned hnojeni BDS.

Bio-grow 2ml/1l, Bio-bloom 1ml/1l , Top-max 1ml/1l.
V pondeli , po 7 dnech prepnuti dam foto jak vypada nakvet.

Old Post 14-12-2017 v 10:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 439

Ahoj, jen postřeh k hnojení-já osobně po přepnutí top max nedávám, minimálně první tři týdny 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 14-12-2017 v 14:46 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 440

Biobizz doporucuje Topmax i Bio-bloom hned po prepnuti, tak verim ze naskodu to snad nebude.
Na jejich strankach uvadeji ze nastartuje kvalitne nakvet, nebo nejak tak....
Existuje nejaky podstatny duvod proc Topmax davas az po 3 tydnech ?

Old Post 14-12-2017 v 15:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 441

Pitre, proc teda je lepsi nedavat Topmax hned po prepnuti?
Zajima me to.

Old Post 14-12-2017 v 18:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 442

Ahoj, také ho nedávám hned, předpokládám, že top max má vysoké hodnoty p a k, takže dávám až když je rozjetej květ... myslím, že záleží na growerovi, tisic hlav, tisíc rad. Už sem s bio bizzem 2x přehnojil, takže v poslední době v podstatě skoro nehnojím, jednou týdně trochu, mám druhej tejden květu a žádnej deficit nepozoruju ale ted už ho tam šoupnu

Old Post 14-12-2017 v 22:13 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 443

trochu OT ale kdyz uz se tu resi to hnojeni

v plnym kvetu
4ml / l biogrow
4ml / l biobloom
5ml / l bioheaven
4ml / l topmax
+ naka aktivera nebo algamic

to sem sam komu to pripada jako ulet? Nikdy sem takovej elixir kytkam nelil. Algamic mi pripadal jak zabinec k hovnu, bioheaven si nejsem jistej jestli neco vubec delal... aktiveru sem nezkousel. A i ten topmax je jen takovej "doplnek" a je to pekny i bez neho.

ja daval i v dobe kdy nejvic zraly na kvetu
1 ml biogrow, 2,5 ml biobloom a topmax jak kdy... jednou vic, jednou min. A pohoda... fakt obcas mi zustava rozum stat co tam lidi lejou za kvanta. Ano opravdu to bylo do lightmixu. To samy ted s biocannou... skoncil sem na polovine toho co je v tabulce a to sem taky prostridaval s cistou vodou.

Jako je to organika, takze neco navic snese... ale me to pride akorat tak skoda penez za ty hnoje. Ridim se heslem... min je nekdy vic.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-12-2017 v 22:14 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 444

citace:
Původní příspěvek od Witcher
Ahoj, také ho nedávám hned, předpokládám, že top max má vysoké hodnoty p a k


nemá nic... je to jen "stimulátor"

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-12-2017 v 22:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 445





5.den 12/12

Puvodne jsem chtel dat fotku kazdy tyden kvetu ale jelikoz me znepokojily dve veci, davam maly up-date uz ted.

Nebudu vas ovlivnovat svym nazorem ale podivejte sami , az se nekdo k tomu vyjadri tak napisu svuj nazor co si myslim ja. Vidim tam dva problemy.
Schvalne jesli se shodnem. PH vytoku je 6,6.

Jelikoz jsou kytky uz vysoke 56-65 cm ,roste to jako bambus! tak jsem chtel sundat cocky na rust.
Ani jsem s nima nehnul, nejdou proste sundat, jakoby tam byly pevne privarene.
Zkousel jsem i uterku aby neklouzaly.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2017 v 09:03 AM

Old Post 15-12-2017 v 07:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 446



Zde 3 ks nejspodnejsich listu ze trech ruznych kytek.

Vrcholek
Tady v tom prispevku foceno na dennim svetle.

Pokud bych se mel ridit barvou listu.....


Taky jsem vcera pri zalivce vsiml ze jakmile vleju 1 litr zalivky do kvetinace tak to jakoby (stalo se to uplne poprve) protece skrz kvetinac okamzite.
Predposledni zalivku to trvalo cca 30 vterin nez to zacalo prokapavat spodkem.
Ted to bylo okamzite jak ze sprchy.
Nerozumim proc ta zmena.
U kokosu bych to chapal kdybych ho nechal treba prilis proschnout tak by ztratil castecne savost.

Dnes jdu kupovat drat a budu ty nejvetsi kytky ohybat atk aby byly vsechny priblizne ve stejne vysce.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2017 v 09:04 AM

Old Post 15-12-2017 v 08:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 447

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Pitre, proc teda je lepsi nedavat Topmax hned po prepnuti?
Zajima me to.


Má vlastní zkušenost potvrzená jen mým okem 😉 top max je pro mne jen přilepšení v plném květu, jde to i bez něj 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-12-2017 v 10:16 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 448

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Zde 3 ks nejspodnejsich listu ze trech ruznych kytek.

Vrcholek
Tady v tom prispevku foceno na dennim svetle.

Pokud bych se mel ridit barvou listu.....


Taky jsem vcera pri zalivce vsiml ze jakmile vleju 1 litr zalivky do kvetinace tak to jakoby (stalo se to uplne poprve) protece skrz kvetinac okamzite.
Predposledni zalivku to trvalo cca 30 vterin nez to zacalo prokapavat spodkem.
Ted to bylo okamzite jak ze sprchy.
Nerozumim proc ta zmena.
U kokosu bych to chapal kdybych ho nechal treba prilis proschnout tak by ztratil castecne savost.

Dnes jdu kupovat drat a budu ty nejvetsi kytky ohybat atk aby byly vsechny priblizne ve stejne vysce.



pH výtoku se u substrátu neřeší 😉 a k zalévání: to jako vezmeš konvici a naleješ do květníku litr vody najednou? To snad ne... Pokud to takhle hned proteče, tak zalévej pomalu, menším proudem vody, aby se to stíhalo vsáknout

Jo a listy vypadají mírně hladově, pokud je to jen dole, tak neřeš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-12-2017 v 10:23 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2963030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív