Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 369

citace:
v Outu samci byli vzdycky ridky a proti samicim mnohem vyssi.

vzdy ne. no nic, ja tu koncim

Old Post 27-11-2017 v 11:20 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 370

Asi si me nepresne pochopil, ja netvrdim ze vzdy u kazde odrudy a u kazdeho growera, to bych si nedovolil tvrdit protoze vzdycky se muze stat cokoliv.
Ja jsem mel na mysli svuj Out a svuj In , jelikoz jsem cizi nikdy nevidel tak vychazim
z toho co znam. Nic ve zlym, ja se s tebou nehadam, mluvim jen o tom jak to bylo u me. Proste mozna ze jsem na to mel jen kliku .

Naposledy upravil Madical-Strains 27-11-2017 v 20:19 PM

Old Post 27-11-2017 v 11:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 371



Pripada mi ze ta barva listu je az prilis syte tmava, pristi hnojeni zkusim dat misto dvou ml pouze 1ml-Bio-grow na 1l vody.
Jinak kytky vypadaji vazne nadherne , bez jakych-koliv deficitu , chtelo by to uz co nejdrive prepinat na kvet.

Dolni fotka je focena na dennim svetle.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-11-2017 v 13:58 PM

Old Post 28-11-2017 v 13:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 372

Hnojky neubírej, 1ml/l je nic, zas budeš mít deficity. Nevrtej do toho, lepší trošku přehnojený než hladový

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 28-11-2017 v 15:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 373

OK, rozhodne nebudu vrtat...
Akorat jsem se chtel ridit pravidlem....Koukej na barvu listu , kytka ti sama rekne .
Dobre , necham to ta jak pises , diky za nazor.

Old Post 28-11-2017 v 15:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 374


Des konecne ukazaly i ty dve posledni kyti sve pohlavi, bohuzel jedne z nich zacinaly rust koule.
(na mini-stopicce) Ale ten jeden samec me nemrzi protoze stejne kdyby to byla samice tak jako tak by nebyla primo pod svetlem.

Vcera , po tydnu druhy zastip , za tech 7 dni povyrostly o dalsich cca o 14 cm.
Ted po zastipu je prumer vysky vsech kytek 26 cm.
Ty dve rady kvetinacu jsem musel dat trochu 10 cm od sebe aby mely vetsi prostor alespon ne jednu stranu.

Poprve to slape tak jak jsem si vzdycky pral, zatim je to me nejlepsi kolo.
Uvidime kvetovou fazi a finale jak to pojede.
Zatim listy jedou bez spalenych spicek a bez jakych-koliv kazu na listech !!!
Jsem z toho nadseny a radostny.

Crazyben- Mel si pravdu s tou zvlhcovackou, listy se opet rozbalily, uz to skoro ani neni poznat ze byly kdysi srolovane.

Naposledy upravil Madical-Strains 30-11-2017 v 18:26 PM

Old Post 30-11-2017 v 18:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 375

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Crazyben- Mel si pravdu s tou zvlhcovackou, listy se opet rozbalily, uz to skoro ani neni poznat ze byly kdysi srolovane.



jojo... ja zvlhcovacku kupoval kvuli stejnymu problemu, tak mi to hned trklo jak sem to videl. Rozjeli se v ty hline pekne.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-11-2017 v 18:37 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 376

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Hnojky neubírej, 1ml/l je nic, zas budeš mít deficity. Nevrtej do toho, lepší trošku přehnojený než hladový


No vidíš... a já se zas řídim že míň je někdy víc. Přikrmit můžeš vždycky, proplachovat přehnojený bejvá horší, zvlášť v hlíně. Na tabulku bych se vykaslal, chce to cit a orientovat se podle kytek, podle toho jak vypadaj, jak vekly sou a jak velky maj kvetniky. Tabulky sou orientacni s organikou sem v podstate neodjel zadny kolo podle nich a vzdy stacilo mnohem min. Biobizz sem minuly kola daval uz uplne od oka... ted s biocannou trochu laboruju, ale celkove naky ml/l v tabulce taky nehrotim a spis koukam na kytky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 30-11-2017 v 18:55 PM

Old Post 30-11-2017 v 18:45 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 377

já sem s biocannou hnojil jako blázen a kytky nepálil .. řekl bych že s biocannou nejde přehnojit kytky valil sem i 3x víc než v tabulkách takže klídek .. jen je hezky krm

Old Post 30-11-2017 v 19:08 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 378

No madimu do toho kecat nebudu

A já nebudu neni třeba když sou pěkný i s míň než je v tabulce akorát bych dřív běžel pro novou flašku stejně už mam pomalu čas na flush.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-11-2017 v 19:33 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 379

Krasne se to zelena tak pomer hnojeni nebudu zatim menit.

Dnes Bio-grow 2ml/1l , nic vic z doplnku do hliny uz nemam.

Z toho co mam k hnojeni zbyva uz jen bio-grow, bio-bloom a top-max nic jinyho uz nemam a na nic jineho dokupovat z jistych duvodu nebudu.
Vita-start, Vita-reis na listy.

Naposledy upravil Madical-Strains 01-12-2017 v 07:35 AM

Old Post 01-12-2017 v 06:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 380

Ahoj, nepřemýšlíš o přepnutí? Už to tam máš celkem plný 😉 a co ty řezy? Budeš je dělat? Jinak myslím, že se nic nestane, když přidáš grow na 3ml/l, už jsou dost velké, budou i víc brát 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-12-2017 v 10:29 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 381

Jak píše crazyben. Co se týče biohnojek, tak se nelze řídit tabulkama. Je tam hrozně moc faktorů jako je odrůda,velikost květníku,doba růstu,voda,.. Je to prostě o tom kytky sledovat a vychytat to. Já osobně odjel už několik kol v organice a dle mě je to mnohem těžší než hydro. Kolikrát kytky ukážou přehnojení až klidně po týdnu. Není to sranda a smekám před těma co už si to vychytali a mají výnosy přibližující se hydru. Kdybych se řídil pokaždé tabulkou, tak neustále válčím s deficity. Hlavní je se řídit vzhledem a to chce holt určité zkušenosti.

Thomas V.

Old Post 01-12-2017 v 13:02 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 382

Jo o prepnuti fakt premyslim ,uz bych nejradeji prepnul hned.
Ale bojim se ze tech 5 seminek co chci sazet na jare u kamose na zahradu budou vsichni samci, kdyz tady v tech 10 ks byl jenom jeden samec.
Bavil jsem se taky s amikem a rekl zem mu ze matkarna bohuzel nevysla a ze ji budu mit nejdrive pristi rok v lete a zkratka jsem ho na rovinu zeptal jesli by me poslal jeste jednou ty sama seminka ,hned me ale vubec neodpovedel takze ted cekam jak se rozmysli , jesli me rekne ze nic uz nebude , (proto jsem jeste neprepnul) nebo jesli posle jinou odrudu tak musim najit nejakou cestu jak ty klony jeste narychlo urezat a zamatkovat.
Nechci o ne prijit ale bez te matkarny je to proste nahovno.
Vubec se mi do toho nechce. Nejradeji bych pockal az ji budu mit a pak v klidu a pohode zamatkoval.

Zatim dam jeste ty 2ml protoze ty listy jsou vazne syte tmavy takze urcite ten 1 ml navic zatim nepotrebuji . Vodu vychlastaj priblizne do tech 7 dnu az se to zmeni a kvetinac bude vyschly za 3-4 dni tak pak jim snad neco pridam .

Vachy- Jo vsechno trva minimalne tyden nez se neco projevi na kytkach.

Old Post 01-12-2017 v 16:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 383

Lowcost matkaren stoji par stoviek,neni dovod stresovat.

Old Post 01-12-2017 v 18:11 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 384

Jo a jeste na jednu dulezitou vec sem zapomel proc jeste nemohu zatim prepnout na kvet.
Cekam stale jeste na ty dve rohove tyce do boxu, zatim tam mam stale provizorne ty priborove noze a drevenou tycku : -)
Jakmile zavru vetraci okenko tak vznikne velky podtlak a stan se vcucne sam do sebe.
Pri kvetu nesmi vnikat do boxu zadne svetlo jinak by kyti zhermafroditely.
Snad uz nejak pristi tyden doufam ty tyce budou.

Blazini- Jo slo by to levne vyrobit kdybych byl kluk sikovna ale nejsem manuelne zrucnej.

Old Post 01-12-2017 v 19:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3512230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív