Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 305





Ahoj Madi, nemůžu si vzpomenout, jaký máš setup a hledat to v tvých obsáhlých vláknech nebudu, mohl bys to zopakovat??? Osvětlení, plocha? Neosvítí tvoje světlo větší plochu, že bys je časem roztáhl dál od sebe? Pokud nechceš štípat, nechceš je zkusit ohnout? Je to pro kytku menší stres a efekt bude téměř stejný 😉

Takhle jsem školil řízek Northern lightu, první pokus s ohýbáním. Dalo by se to samozřejmě lépe, ale u mě byl problém s prostorem, takže jsem je dál neroztahoval 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 20-11-2017 v 19:01 PM

Old Post 20-11-2017 v 18:50 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 306

Ahoj Pitre.
Stan 100x100x200, led-panel vero 29 Gen-7- 242w, Mam na nich cocky a dela to takovy kuzel ze to osviti dokonale cca jen 6 kytek , a uz ne tak dokonale 8 kytek neboli dve rady po ctryrech kvetinacich tesne vedle sebe, tak jak to ted vidis na fotkach.

Predpokladam ze tam budou nejaci samci tak ty pak pujdou pryc az je identifikuju tak tam bude vic mista ,doufam ze tam nebude 7 samcu z 9, to bych byl nasranej, ja mam na to ale "stesti". pri me smule.

Kdyz dam kvetinace trochu od sebe tak to osviti pouze 4-6 kytek,proto je mam tesne u sebe.

Ohybani? To jsem nikdy nezkosusel tak jak to mas na fotkach. Ja ti rozumim,ohnes kytku a ona pusti svisle vetve. Pouzil jsem jen mensi ohybani k vyplneni prostoru kolinky ale ne tak jak to mas na mysli ty.

Cetl jsem ze to ohybani ma nejvetsi palku na konci tu puvodni a ty vetve maji jen male palicky.
Tentokrat chci udelat svuj rekord !!! Tak to mozna spis stipnu jednou klasicky,FIM se mi nikdy nepovedl.

Old Post 20-11-2017 v 19:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 307

Ok, to byl ode mě jen takový nápad, paldy jsou stejné i větší než na centrálním vrcholu, pokud ho ohneš pod úroveň ostatních větví 😉

S efektivitou světla ti bude muset poradit někdo povolanější, ale bez tak osvítí větší plochu, než jen 2*3 květníky 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 20-11-2017 v 19:51 PM

Old Post 20-11-2017 v 19:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 308

Ok, muzu to ohybani zkusit.
Predpokladam ze jeste ve vegetativni fazi? A , cca o tydnu prepnout?

Old Post 20-11-2017 v 20:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 309

Jasně, v růstu. Postupně, tak jak na foto, stahovat dolů. Já ohřál vrut plynovým vařičem a udělal dírku pod hranu květníku, kudy jsem protáhl provázek, tím jsem je postupně stáhnul dolů, takže tak nějak. Pak přepnout a větve třeba dál roztáhnout 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-11-2017 v 20:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 310

Jo, dik za info . Akorat ted jak na to koukam tak nevim kam bych to mel ohybat ,kterym smerem ,pravdepodobne tam nebude zadne misto kdyz je to tak moc u sebe.
Bude to prales sam o sobe aniz bych se musel snazit zaplnovat prostor.
No uvidim jak to bude vypadat za par dni, za tyden.
Teoreticky bych to mohl zastipnout uz zitra ale na ohybani je to podle me prilis brzo.
A po ohnuti nebo zastipovani se musi cekat na prepnuti tyden kvuli stresu.
Tak mozna by ten zastip byl praktictejsi v mem pripade ....???
Drive bych prepinal a usetril bych cas.

Old Post 20-11-2017 v 20:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 311

po zastipu urcite pockat ale u ohejbani to tak hrozny neni, ja treba u svyho mikra scrogoval a snazil se vyplejtat sit pri stretchingu po prepnuti. To sem ohejbal kazdej druhej-treti den cca tri nedele. Zas je to jiny nez uplne otocit hlavni stonek vzhuru nohama v 15tym dnu, ale pri prepnuti si myslim ze to neni problem.

Jestli neco tak je ohni... stipanim bych je ted netrapil, sotva se zberchaly.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-11-2017 v 21:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 312



Ano , jeste jim dam samozrejme cas a hned je nebudu opetovne trapit zastipovanim kdyz se pred par dny teprve vzchopily.

Ale dnes rano tam zase vydim nejaky novy problem na dvou kytkach s listy ktery jsem vcera jeste vubec nevidel.
I kdyz tam zadne zmutnice nevidim tak listy na dvou kytkach vypadaji presne tak jako v minulem kole kdyz jsem chytil smutnice.
Ta prvni kyti ma krabate listy , u te druhe se zase svinuji listy smerem dovnitr.
Viz foto....

Ne, proste u me to nemuze probihat nikdy normalne a bezproblemove.
Ach jo !

Mam jeste v lednici uz par mesicu zbytek tech hlistic ale ta firma tvrdi ze vydrzi jen 6 tydnu tak nevim jesli je muzu pridat do hliny .

Old Post 21-11-2017 v 10:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 313

to na druhy fotce delaj kytky kdyz je jim horko a k tomu mala vzdusna vlhkost. Chrani se tim srolovanim listu proti nadmernymu vyparovani vody skrz ne.

Na prvni tezko rict... prohlidni poradne spodky listu.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-11-2017 v 16:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 314



Je to stejné???
Genetická vada, bylo to jen na jedné ze 4. V květu se postupně zpravila a dojela normálně se stejným výnosem jako ostatní

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-11-2017 v 17:39 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 315


Spodky listu jsem prohlizel lupou i mikroskopem a nic, zadne skudce jsem zatim neohjevil.
Ted bez zvlhcovacky tam je mezi 50-55% vlhkosti , to by melo bohate stacit ,cetl jsem ze zvlhcovacka se ma pouzivat jen maximalne prvni 3-4 tydny, proto jsem ji uz odstranil.
OK, uz tam je zpatky a uz chrlli paru. Nastavil jsem ji na 60% vlhkosti.

Nastrazil jsem tam pro jitototu i polepove desky.
Snad tam ty smutnice tam ale doufam nebudou ale pro jistotu tam dam ty stary hlistice dnes pred zhasnutim co kdyby byly jeste stale na zivu.
Mozna je to jen marketingovy tah s tou zivotnosti hlistic ,kdyz te nejaky nahodou zbyudou tak abys musel napriste kupovat novy.

Old Post 21-11-2017 v 17:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 316

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Je to stejné???
Genetická vada, bylo to jen na jedné ze 4. V květu se postupně zpravila a dojela normálně se stejným výnosem jako ostatní


Dik kluci za info, trochu ste me uklidnili.
JO, to vypada skoro identicky.
Mam to na dvouch kytkach jedna je cela takova a druha ma jen postizenych par hornich listu.

Tak snad to bude v poradku.

EDIT:

Horko jim byt nemuze maji tam 23C tak jedine by to mohla byt ta nedostatecna vlhkost.

Old Post 21-11-2017 v 18:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 317

Viz druhá fotka příspěvek c. 312, psal crazyben že malá vlhkost a velká teplota, tak to není pravda. Dělá mi to taky a to mám vlhkost 80% a teplotu přes den 22 /noc 18.
Pokud ti to nedělá na té kytce na všech listech, tak je to v pohodě.

Old Post 21-11-2017 v 20:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 318

Zatim se svinuji jen dva listy na jedne kyti , no pro sicher jsem tam tu zvlhcovacku vratil a je tam ted 60%. Rozhodne na skodu tam nebude.

Old Post 21-11-2017 v 20:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 319





Krasna zdrava barva!

Ty kytky proste brutalne ryche rostou, to jsem jeste v hline nevidel.
Jeste jsem to nestipoval a jedna z nich ma dokonce uz sama od sebe 3 vrcholy, s tim jsem se taky jeste nesetkal. Uz ted maji tak silne stonky jako jsem mel pri sklizni v minulem kole ktere se mi nepovedlo. Citim ze ted mam sanci prekonat svuj rekord co se tyce jak kvality tak kvantity.

Old Post 22-11-2017 v 08:04 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 320

S tim sikovnym clovekem a vyrobou matkarny me to bohuzel nevyslo , proste nema na to ted pred Vanoci cas , skoda , proto bych nemohl tento gen zamatkovat pro pristi generace a skoncil by v propadlisti dejin coz by byla obrovska ztrata a hlavne skoda kdyby tahle odruda tady zanikla.
Kazdopadne by se mohlo stat ze uz bych nikdy nic podobneho nesehnal.

[admin edit]
inzerce patri do bazaru

Naposledy upravil Madical-Strains 22-11-2017 v 17:33 PM

Old Post 22-11-2017 v 12:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1893130 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív