Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 289

Zkontroloval bych PH, mě se to zdá na špatný ph.

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 17-11-2017 v 16:45 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 290

Ja se domnivam (stejne jako Pitr) ze kyti muzou byt jeste stale ve stresu ,mozna z toho vysokeho PH pred tim nebo s presazeni a rozebrani korenoveho balu a proto neprijimaji jeste ziviny proto si berou ziviny ze spodnich listu .
V organice vzdy trva vsechno dele nez se to projevi . Myslim si ze Biobizz light-mix by mel mit v sobe dost zivin minimalne na tyden .

Tak doufam ze se to uz konecne brzy nekam pohne s merem k pozitivu.
V pondeli budu uz mit doufam novy PH metr tak pristi zalivku pohnojim a zmerim PH vytoku.

Old Post 17-11-2017 v 16:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 291

citace:
Původní příspěvek od zelenáč_tom
Zkontroloval bych PH, mě se to zdá na špatný ph.


Aktualne by melo byt PH snad v poradku.
PH bylo spatny v tom kokosu pred presazenim .
Ted je to 6.ty den presazeno v hline a ta ma PH 6,2 a EC-1,2
Zalival jsem zatim jen 2x bez PH metru, snizeno od oka tak doufam ze se tam PH k horsimu snad nezmenilo.
Pristi zalivku zmerim ,snad uz budu mit ten PHmetr.
No kazdopadne jesli je skutecne opet spatne PH tak me asi jebne.

Naposledy upravil Madical-Strains 17-11-2017 v 20:56 PM

Old Post 17-11-2017 v 17:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 292

Vcera jsem otrahal zluty listy aby to nekazilo esteticky pohled do boxu.

Nechci zakriknout ale dnes rano konecne kyti poposkocily o centimetr pres noc a trochu se roztahly do sirky tak uz zacinam verit ze ted uz budou papat normalne a ze je vse konecne na dobry ceste !
Pristi zalivku uz je konecne nakrmim, to bude cca za 5-6 dni .

Foto pridam za tyden aby byla videt na fotkach nejaka zmena.
Hned se mi zvedla nalada kdyz vidim ze i kytickam se dari lepe.

Old Post 18-11-2017 v 16:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 293


Potreboval bych pochopit jak hnojit podle tabulky abych zas neco nepodelal.
Biobizz uvadi jen dva tydny veget. fazi davkovani 2ml/1l vody, predpokladam ze je to urcene pro rizky.
Ale kdyz jedu ze seminek a potrebji 18/6 delsi dobu nez jsou v tech tabulkach.

Znamena to po celou dobu veget. faze at je dlouha jakkoliv - jen 2ml/1l vody ?
Nebo zvysovat a nakolik?

Jde mi jen o hnojeni s tim Bio-grow pouze ve vegetativni fazi.

Old Post 18-11-2017 v 19:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 294

Ahoj,
já jsem jel taky ze semen a nechal jsem po celou dobu růstu 2m/l a bylo to v pohodě, tak bych to tak nejspíš nechal a kdyby bylo třeba přidal.

Old Post 18-11-2017 v 19:49 PM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 295

Tabulka je jen orientační a počítá s růstovou fází z řízku po dobu 2 tejdnů.

Těmhle malejm bych dal klidně i 1ml/1l vody a postupně zvyšoval třeba do 4ml/1l, ale to už mluvim o velkejch kytkách. Plus doporučuju 1x s hnojivem a 1-2x čistá voda. Sám pak uvidíš jak moc budou hladový. Jakmile se to rozjede, tak to snese hodně. Já ted matky 2 měsíce nehnojil vůbec a ted jsem jim dal tak 8ml/1l a jak jsou štastný .

Koukám na ty fota a to 100x omílaný pH tohle neudělá, ano ve spojení s přehnojenim a následnym haprovánim pH jo, ale to neni tvůj problém. Zkus dát světlo trochu vejš, tim u takhle malejch kytek nic nezkazíš a mohlo by to trochu pomoc.
Good luck!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 18-11-2017 v 19:53 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 296

Diky za rychlou reakci.
Ja chci zacit ted v tom light-mixu 2ml /1l .Protoze ten lght-mix ma 1,2 EC tak aby to navazalo na ten Biobizz .
Budu teda koukat na sytost barvy listu a podle toho necham na 2ml nebo popripade pridam pokud si o to kyti reknou.

V tech malejch litrovejch kvetinaccich jsem fakt nameril v tom kokosu PH 8,3 ale kdo vi kolik tam vlastne vubec presne bylo, mozna uz byl rozbitej ten PHmetr a ja jsem si to v te dobe jeste neuvedomoval ze ukazuje spatne.
Uz ho pouzivam 3.tim rokem ,4,ty kolo.
Ted koupim nejakou levnou Cinu do 400 kc snad to taky splni svuj ucel.

Nahodou ,mate nejaky tip na "dobrej"cinskej PH.metr?
Abych ho hned nemusel reklamovat.

Old Post 18-11-2017 v 20:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 297

kup "normálne" Milwaukee cca 1100.- korun S lacnou Činou budeš zase riešiť problémy.... V podstate ten pH meter už ani nepotrebuješ. Budeš miešať vodu z vodovodu mixnutú osmózou podľa predošlých pestov.

Dávaj 2 ml Biogrow a ak máš, tak 2 ml Bioheaven. Dal si zase tie veľké kravy kvetináče už hneď na úvod, tak můžeš čakať, kým to prekorení - tj cca 10 dní. Potom můžeš častejšie zalievať.
Výtok nerieš! Teraz to už poletí. Daj tam lepové dosky, ak by tam niečo vletelo, tak nech to hneď zachytíš a zváž preventívny postrek, kým nie je neskoro.

Old Post 18-11-2017 v 21:06 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 298

Právě řeším stejný problém, jaký PH a EC metr, mne z toho nejlíp vychází Esentials, nebo je to jedno???

Old Post 18-11-2017 v 21:28 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 299

Jo, Odo mas asi pravdu. Ja mam dobry zkusenosti s Milwaukee , da se koupit uz kolem 950 kc ale litr fakt nedam dohromady, budu rad kdyz me zbyde z duchodu aspon 400 na nejakou cinu.

Nebo jeste pockam a koupim az potom k NFT ten Milwaukee .
Je fakt ze ted uz ho asi tak nutne potrebovat nebudu, Biobizz uo vodu PH snizi na to spravne PH a nemusim nic resit.

Akorat to bude v prdeli kdyz se zase rozjebe PH.

Old Post 18-11-2017 v 22:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 300

Ja pouzivam ten akvaristicky za asi 100kc a nikdy nebol problem.

Old Post 18-11-2017 v 23:25 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 301

Za 100 kc ??? Vzdyt jen ty kapky u nas stoji 80. Ja nasel nejlevnejsi cinu za 370 kc.
Dej prosim odkaz , za kilo bych nevagal ani minutu. A je vubec digitalni ,moc se mi to nezda?
Dik.

Old Post 19-11-2017 v 06:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 302

Pokud trváš na tom, že chceš nějakou čínu, tak kamarád měl tohle https://www.aliexpress.com/item/Aut...2835259003.html a říkal, že to je v pohodě. I když nevím na jak dlouho Každopádně za 5éček, pohoda. Akorát trvá tak měsíc, než ti to dojde a ty ho nejspíš potřebuješ hned

Old Post 19-11-2017 v 09:47 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 303

Jo na Aliexpress sem taky koukal ale hned sem to zavrhl kvuli te dobe dodani
Potrebuju neco v Praze abych nemusel platit postovny.

Old Post 19-11-2017 v 13:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 304




31. DNI GROW

Takhle kyticky vyletely po 3 dnech o 7cm do vysky . Konecne zacinam mit z pestu poradnou radost.

Premyslim kdy je zastipnout ale kdyz nad tim tak premyslim ze jsou tak k sobe namackane ty kvetinace tesne vedle sebe, ma cenu je vubec zastipovat?

Kdybych je nezastipoval vubec tak bych mohl cca za tyden uz prepinat.
Ta uplne nejmensi ma 13 cm ale je krasne rozvetvena a jeste jedna ma 15 cm ostatni maji 17-20 cm.
Predpokladam ze za tyden budou mit kolem 30 cm.

Old Post 20-11-2017 v 17:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6105050 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív