Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » I love Metráček.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 81


L.

Old Post 22-11-2017 v 09:16 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denytm
Stálý Člen

Karma uživatele Denytm - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 82





l

Old Post 22-11-2017 v 09:28 AM
Denytm je offline   Profil uživatele Denytm   Find more posts by Denytm   Foto galerie člena Denytm   Click here to Send Denytm a Private Message   Add Denytm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 83


Up. Kosit se bude asi pristi vikend.
Sere me ze sem to zaplnil moc, svetlo poradne neprojde dolu ,ale aspon vim jak priste pestovat og geny, mam jednoho v selekci ,tak tohle byly zahrivaci kola .
Kytky krmeny aptusem sou uz na vode ,takze dej se vule bozi .
Den 49.

Naposledy upravil Bitir 22-11-2017 v 19:26 PM

Old Post 22-11-2017 v 19:11 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 84

Zda se mi to nebo v popredi sou palky vic nafoukly? No pekna zahrivacka... to se tesim az najdes toho keepra A hod i naky makro

viva organics

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-11-2017 v 20:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 85


Cau, to se ti zda. Je to takovy vselijaky , jedna vetsi ,druha mensi tak nejak po cele plose.
Ale ta uplne vlevo je prave larry og na aptusu a tam sou palice o neco vetsi. Makro hodim behem tydne.

Old Post 22-11-2017 v 21:37 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 86


Larry og.

Naposledy upravil Bitir 24-11-2017 v 16:53 PM

Old Post 23-11-2017 v 23:16 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 87

to makro je hodne prisna fotka,cim ti prosimte fotis???mam taky krasny kytky,ale kdyz to fotim mobilem,vypada to slabe

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 24-11-2017 v 00:36 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 88


Cau , mobilem . 16mpx a zoom cca na polovicku co da telefon.
Bez blesku , s navicenim led.
Ale nejprismejsi makro co sem kdy udelal je tohle.
Podminky na fotky stejny .

Old Post 24-11-2017 v 00:42 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 89

drsne,ale,to mas nejakeho ajfouna,ne???ja mam nejakou cinu s 8mgpx a hruza,z 20 fotek je jedna uspokojiva,
mas moc pekne fotky!!!!!!

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 24-11-2017 v 00:54 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
feudal
Nový Člen

Karma uživatele feudal - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 90

CAU!

Old Post 24-11-2017 v 01:01 AM
feudal je offline   Profil uživatele feudal   Find more posts by feudal   Foto galerie člena feudal   Click here to Send feudal a Private Message   Add feudal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 91

Ahoj Bitire, nekonči, jsi jeden z těch, od koho se dá čerpat inspirace, hoď to do klidu, přeci Tě jeden člověk nerozhodí a co je Ti po jeho názoru ne?? Četl jsem od vás vše, na G už se pár let pohybuji, jen jsem nebyl regnutej. Mne osobně postup medicala také trošku zarazil, nejdřív že nikomu nic(v tom případě dám do peřiňáku světlo a matkárna je tu) a potom že by tedy jo... Já osobně pokud bych nekomu slíbil, že ten strain budu mít jen já, tak to dodržím, slib je slib ikdybych ten model už nikdy neměl mít.
Nevím jak to mezi vámi přesně je a kdo má pravdu, ale rozhodně by byla škoda, kdybys odešel, lidi přeci nemají stejný názory a o tom je i pěst. Ták pěkně brčko, vychladnout a zůůůůstaň Mne kdyby takhle nekdo pomluvil a byla pravda to co říkáš ty, tak bych se akorát pěkně od srdce zasmál Peace

Old Post 24-11-2017 v 01:01 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 92

Na pozadani mazu vse o madicalovi.
Edit. Telefom mam galaxy s5 neo.
Apple ,nebo neco podobnyho bude na vanoce

Naposledy upravil Bitir 24-11-2017 v 16:52 PM

Old Post 24-11-2017 v 01:10 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 93

Mám také v plánu všelicos a proto se mi lidé jako jsi ty prostě hodíte trošku mne předběhl kastroj, kterej už prezentuje neco podobného, na čem pracuju ted já
Však také proto jsem spíše na Tvé straně, medik si vztáhl karmu jako urážku nebo co, stejně ji má, že by mohl rozdávat, takže vubec nechápu
Předpokládám, že už nejsi nejmladší, už bychom mohli vědět, že nevděk světem táhne a zapomíná se rychle ) podle mne prostě nedorozumnění, medik nepochopil, za co k- a hned se rozohnil... zbytečně

Old Post 24-11-2017 v 01:16 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 94

ja jsem tedka nekde videl apple sedmicku v datartu za necelych 16 k,ale zase si rikam,ze za ty penize muzu mit docela dobry notas nebo led lampu,je to proste moc penez,radsi za ne udelam radost okolo sebe,neteri,mati a tak,vanoce nam klepou na dvere

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 24-11-2017 v 01:24 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 95

Heh, zajimavy je ze medimu je prez 50 let a me je 28 .
Napady sou , experimenty taky , ale je to spis ohledne genetik a to zabere hodne casu .
Sleduju tady vsechny kluky , ale zajimavejsi sou thready pred cca 5 rokama. Tam sem cerpal inspirace ja + metracek a elanius .
Za nejakej pul rok ty moje thready padnou stejne do zapomnění a budou se tu sledovat jen aktivni uživatelé.

Edit.
Ja spis 7 plus , nebo huawei mate 10 ci cokoliv s dvojtym fotakem, neco mam nasetreny, neco pusti rodina , neco dostanu za starej . Neni to tak hrozna suma a jelikoz je to muj konicek ,tak me to ani nesere.
Az budu mit decka a zavazky tak budu uvazovat jinak , ale mam celkem tvrde vydelanych 40k mesicne pro sebe ,takze si udelam radost , navic telefon je u me.potrebnej i pri praci ,takze tak.
Ale pravda ze za to bych mel svetlo od frynka , jeste popremyslim sakra

Old Post 24-11-2017 v 01:27 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 96

Tak já to tu sledoval možná i víc než před deseti lety, asi sem i měl jinej nick, pak stěhování, dlouho nic a návrat z toho co tu bylo tenkrát si nepamatuju skoro nic, to sem jen koukal co a jak dělají že je starší, neznamená že moudřejší, to také víme

Co se týká telefonu, lacinej a naprostej souhlas s Anarchomem do rodiny padne dost, za 5 si udelám radost k pěstění a zase hromada pryč
A když už píšu, rovnou se zeptám, mám předřadník 400-600 lumii slim, lumatek vybojka 400w a ted když sem dovalil dom, koukam, že předřadník si valí 660 boost, vadí to? nebo si to zjistí samo co je zapojeno?? sem si jist, že sem nastavoval 400, jinak mi tu asi straší...

Old Post 24-11-2017 v 01:34 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8584960 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív