Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » I love Metráček.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

I love Metráček. Příspěvek č. 1


Rozhodl sem se zalozit posledni vlakno tady na groweru , z casti kvuli blbounum abych je nasral jeste vis , ale hlavne kvuli lidem co se venuji organickymu pestovani , nejsem zadnej expert , vse je okopceny , co sem zistil ,co mi bylo doporuceno , neco sem nasel .
Pointa je v tom ze do ted sem pestoval seno , zasvěcení groweri budou vedet o cem mluvim , chut a kvalita jedne a same odrudy na mineralech vs no till , nebo hnojeno organikou se silnym pudnim zakladem je uplne o necem jinym jak ve vuni ,tak v chuti .
Prvni den 12/12

Naposledy upravil Bitir 13-10-2017 v 01:23 AM

Old Post 12-10-2017 v 23:55 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 2

Ty o proč poslední temu ser na denenty
O co se bude jednat?

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 13-10-2017 v 00:05 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3


Tot uvod ,zdravim te
Jde o mix pudy v pomeru 100lkokos, 45l raselina ,40l wermikompost , 40l perlit, 40l farmarsky zkompostovany hnuj, asi 30l cernice ze zahrady , zbytek palm tree ash , cca 1l.
Dolomitickej vapenec ,. Guanokalong P celkove to bylo 1kg. Nadrtil sem.tam par skorapek .
Koupil sem biotabs pk boost , jedna se o kompostovej caj . Vyroba je 1/3 davky biotabs , orgatrex , vermikompost cca 2% .
Prolito cajem a asi 3 tydny to lezelo . Cast substratu byla zrecyklovana. V druhym tydnu dostanou jeste kompost tee + vermikompost jak svrchni hnojeni.
Zalevani podle potreby, rucne , neupravenou destovkou.

Nadoby jsou 4x 90l kalfas . Pro ty kdo neumi pocitat je to 360l pudy. Jeste nevim jestli bude vse dostatecne vyvazeny ,zatim to vypada dobre.
Poprosim ,blbouni a pochybovaci at se zde nevyjadruji ,je to vlakno pro ctenare co se zabyvaji organickyho pestovani a hlavne pro me jako "denicek" zapisky a postrehy.
thread rad dokoncim at s uspechem nebo bez. Je mi jedno co si o me lidi zde mysli , jsem zastance ze i nepovedenej pest je dost poucnej.
Odruda larry og 1 tyden 12/12.

Old Post 13-10-2017 v 00:18 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 4

Hele ser na všechny už to tu neni jak v roce 08 to sem jel první indoor a sledovanost 25k teď sem rad ze mám 3k ty si tu registrován od 16 roku newim jak předním
Tato komunita by se měla spojovat ne hádat

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 13-10-2017 v 00:19 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Driv sem rok procital a pak zalozil profil.
Byl sem samouk s pomoci knizek a trochy internetu ,ani sem nevedel ze nejakej grower existuje.
Ja na ne seru, jen sem diky groweru a hlavne metrackovi nasel nakonec cestu jinym smerem,kde sem se.mnohymu priucil, nez se zaseknout tu ,tak jdu dal. A timto se chci rozloucit se clenama co sem.sledoval jak ja je ,tak oni me a zrovna i "obohatit" grower necim jinym nez velikosti palic a vynosem.

Old Post 13-10-2017 v 00:48 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 6

Jo je pravda ze vydat novin směrem a nezaseknout se by měl každéj po case čím svítis a prostor

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 13-10-2017 v 01:00 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Svetlo neni dulezity, ani tak vynos.
Muzu rict 600w hps a pritom tam mit litr.
Nebo 600w s dosvicovanim led
Ale je tam 600w osram. Stinitko wing M. A o odraz see nově stara folie orca.
Ted me napada ze tady delam reklamy ,pripadny dotazy ,ci namitky smerujte k vyrobcum
Edit, prostor je 130x 150 , roztahnout jde podle potreby na 150x 180cm.

Old Post 13-10-2017 v 01:09 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 8

Příspěvek smzan

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 13-10-2017 v 01:14 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 9

Jo o výnos mi nejde vím ze pod 600w se dá udělat 1000g na SoG (fakt sem to vydel a vážil)ale i 200g taky sem vydel a vazil

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 13-10-2017 v 01:18 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 10

přispěvek smazán

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 13-10-2017 v 01:20 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 11

Zdravím
Omlouvám se za ot, ale nemůžu si pomoct. Mě tady ty řeči jak člověk roste, posouvá se dál a je někde jinde přijdou strašně směšný.Nemyslím to jen na tebe a nemyslím to jen na pěstování, platí to všeobecně vždy.Vždycky se nasměju a zvedne mi to náladu. Takže díky, za pěkně nastartovanej den K+.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-10-2017 v 05:32 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

caf! tému budem sledovať, ale nie iba kvůli názvu threadu, čo si dal....


K Metráčkovi: Metráček tomu rozumie - výhrady mám iba k jeho správaniu tu na G a k tomu tónu, ktorý mne po určitom čase začal u neho vážne vadiť. Jemu je evidentne lautr jedno, že tu ľudí dourážal.
G je verejné fórum, takže určité pravidlá tu platia aj pre ľudí, čo sú švihnutí hoci aj náznakom geniality.


Myslím, že toto, čo uvádzaš je téma, ktorá má šancu vážnych záujemcov posunúť zase kúsok - dúfajme, že dopredu. Aj keď si myslím, že pre novorodenca je všetko nové...
Množstvo a ani veľkosť palíc ja vůbec neriešim.
Zloženie substrátu považujem minimálne za zaujímavé. Ohľadom tej rašeliny by ma zaujímalo, že či si použil kyslú, alebo neutrálnu rašelinu, nakoľko obe celkom ináč působia na bilanciu pH hodnůt, ale v kontexte s ostatnými zložkami ako je npr. dolomitický vápenec by to mohlo fungovať, hlavne ak toto zloženie už niekto skúšal. V tých 90 l kalfasoch budú podľa môjho názoru určite prebiehať tie bioprocesy, ktoré sú pre nás tak dôležité. Jedinú obavu mám z toho množstva rezov, čo tam budú spoločne rásť. Bude to určite zaujímavé sledovať. ˇ
Zaujíma ma, že čo je: "palm tree ash " :-) asi by si to tam mohol editnúť. Je to toto???: http://www.growthtechnology.com/pro...-palm-tree-ash/


Jáá - nemyslím, že ide o niečo novátorské. Ak si pozrieš cca 10 a viac rokov staré thready, tak tam nájdeš podobné pesty, čo sa týka organických princípov v IN pestení, takže tu ide skôr o preverenie týchto princípov s prízvukom zameranom na chuť, kvalitu a verím, že pozitívnych účinkov

Budem sledovať a držím palce! Rád by som potom "ochutnal" výsledok
posielam K+

Naposledy upravil odo 13-10-2017 v 06:48 AM

Old Post 13-10-2017 v 05:47 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Bruno, nikdo ti nazor nebere , ja to beru ze sem se posunul dal , to co ted vim a mam v matkarne a v selekci bych na groweru nesehnal . Beru to jako posun vpred ,tak jako organiku a pestovani, navic nejsem typ cloveka co zamrzne na jednom bode ,at uz zady ,nebo v zivote

Naposledy upravil Bitir 13-10-2017 v 07:10 AM

Old Post 13-10-2017 v 06:57 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 14

Sem napnutý jak struna na to co máš v matkárně a kde si to sehnal ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 13-10-2017 v 07:17 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15

Odo, jo je to ten palm tree ash.
Ano, nejedu nic novyho, spis taxy na grower zapomenutyho, casem se spis chci dostat na kompletni mixy pudy neco jako postoval medical strain tohle je spis zacatek a zisteni jak se dana genetika v tom substratu chova a co vse si spotrebuje,co bude treba doplnit atd atd.
Takze jsem v podstate na zacatku ,ale kdyz meco podobnyho nakoplo me, proc by to nemohlo nakopnout ostatni. Pro me vseobecne tohle vsechno ohledne kompostovych caju a dodavani zivim do pudy byla velka neznama.
Raselinu sem pouzil mirne kyselou prave kvuli tomu abych mohl dat 3g/l ten vapenec a srovnalo se mi ph. I tak je trochu kyselejsi nez bych chtel . Na vytoku ph 6.5 . Ale problem v tom nevidim.
Nove bylo i mysleno v tom, ze je to neco jinyho nez neustale opakujujici se pesty hps, kokos, plocha, odruda ,vynos.
Jsem zastance ze vzdy je co zlepsovat a odpovedi na moje otazky sem tady bohuzel nenasel, proto veta "posunout se dal" .
Byl sem az prekvapenej z chuti v prvnim kole pudy, ac to nevypadalo nejlip, chut produktu me.donutila se tim zabyvat.
Plan do budoucna je takovej : osahat si genetiku, zistit co potrebuje a postupne dodavat spotrebovany ziviny jinou formou nez sem uvedl.
Jak rikam, tohle je zacatek.
Edit, odo,treba ochutnas .
Jasse , genetiku sirit nehodlam pac neni moje , ale mam zajimavy crossy a doufam ze vyleze neco top.
Jde o gorilla glue 4 x east coast sour diesel bx.
Ecsd x og kush.
Trainwreck bx x tom hill haze.

Ecsd bx je ecsd matka x (ecsd samice x og kush samec)
Po koureni ecsd bx mi padla huba jak moc je to odlisny od ostatnich odrud.

Old Post 13-10-2017 v 07:24 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 16

Zajímavé crossy ,to už je jiný gang (tipoval bych icmag gang) ,klobouk dolů já smekám ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 13-10-2017 v 07:59 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9134660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív