Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Vůně květů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Velkoz
Nový Člen

Karma uživatele Velkoz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5  

Vůně květů Příspěvek č. 1

Ahoj chalani chci se zeptat pěstuji poprvé a pěstuji venku u lesa vše je zatím v pořádku ale tak mě napadá až mi to bude kvést bude to hodně smrdět? Mám to na kraji lesa a cca 100 - 200 metrů je lesní cesta kde občas chodí lidi. Všude kolem kytek mám keř tak vidět určitě nejsou ale teď mě napadá aby to nebylo cítit do lesa. Co myslíte? Mám tam 12 kytek

Old Post 01-06-2017 v 20:55 PM
Velkoz je offline   Profil uživatele Velkoz   Find more posts by Velkoz   Foto galerie člena Velkoz   Click here to Send Velkoz a Private Message   Add Velkoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Ahoj, záleží na odrůdě, kterou tam pěstuješ - některé voní víc a některé skoro vůbec. Ale obecně se dá říct, že to vonět bude. Jestli na 100 metrů, to nevim, řekl bych, že to bude dost daleko, ale při vhodných podmínkách by to sem tam zavanout mohlo. Každopádně to tam roste a nic s tím už neuděláš. Na 20-50 metrů jde pole cítit skoro vždycky, zvlášť po větru

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 01-06-2017 v 21:45 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Velkoz
Nový Člen

Karma uživatele Velkoz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Právě ono kdyby zafoukal vítr tak by se to mohlo rozrazit o keře a pak o stromy tak doufám že to nebude moc cítit. Minuli rok jsem viděl z chodníku jak někdo pěstoval na zahradě měl tam skleník a v tom 8 obřích stromů cca 3 - 3,5m a před sklenikem měli 4m dlouhé tuje a stal jsem tak 40 metrů od skleníku a necítil jsem to ale z boku to bylo pěkně vidět

Old Post 01-06-2017 v 23:05 PM
Velkoz je offline   Profil uživatele Velkoz   Find more posts by Velkoz   Foto galerie člena Velkoz   Click here to Send Velkoz a Private Message   Add Velkoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

Hlavne doufat at ti tam nevleze nejakej mamlas co to fikne...kolikrat to ani neni zraly a corkari uz to lamou, takze hodne stesti at ti to zustane rust a neco sklidis

Old Post 23-10-2017 v 19:11 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4519800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív