Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Bezpečnost / paranoia ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 17

Utesnis dvere,das smazit cesnak,nehas zapnuty ventilator s pachacom a o 1 vnoci mozes pomaly zacinat.

Old Post 10-10-2017 v 13:01 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 18

Hele dobrá věc je nepoužívaný komín a do něj větrák. Uděláš v bytě mírný podtlak a ven nic nepůjde 😉 jinak 60*60 mám taky a nedovedu si představit, jak tam sedím a stříhám 😂😂😂

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-10-2017 v 14:31 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 19

jj taky striham v noci kdy je nejmensi sance aby nekdo zbystril dvere maj novy gumovy tesneni + je vycpu okolo hadrama a susim pak pres pachac.

Lezt do 60x60 stanu abych mohl ostrihat par kytek... jeste s tim ze ja mam vzdycky vic modelu, to by mi jeblo asi, ja kolem sebe potrebuju 2metry prostor Jinak nevim jak bych do takovyho boxu lez aniz by kytky musely ven :/ a to ani nemluvim o vejsce.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-10-2017 v 14:34 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Hele dobrá věc je nepoužívaný komín a do něj větrák. Uděláš v bytě mírný podtlak a ven nic nepůjde 😉 jinak 60*60 mám taky a nedovedu si představit, jak tam sedím a stříhám 😂😂😂


BTW. Pítr90 Takovej nepouzivanej komin je ideal na samotnej odtah boxu... a kdyz pak zavres vsechny okna a dvere, bude to v podstate to samy jako pises, jen ten smrad pujde pres box kde je pachac ven... idealka, bohuzel ne kazdej ma tu moznost.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-10-2017 v 14:44 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 21

No, sklizeň je ještě sice daleko, předaleko, ale taky z toho mám vítr. Je to panelák, s původníma interiérovejma a vstupníma dveřma, tudíž nic pachotěsnýho. Nejspíš se to bez hromady izolepy na dveřích, nočníku a zásob jídla a pití neobejde Trošku mě ale uklidňuje, že se lidi vejdou i s kytkama do boxu 120 x 120, kterej vlastnim i já, to jsem myslel, že nepůjde, že tam nebude místo a budu muset mít otevřeno celou dobu...a dělat to někdy v tejdnu v noci je asi taky ideální čas, dobrá rada, díky borci

Old Post 10-10-2017 v 15:25 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 22

- přesunuto -

Naposledy upravil Kirito-kun 18-10-2017 v 06:01 AM

Old Post 17-10-2017 v 20:30 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 23

Pokud se tvuj prispevek netyka nazvu tematu "Bezpečnost / paranoia ?", tak zaloz laskave nove tema..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-10-2017 v 21:58 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 24

Stačí pohlídat základní věci typu smrad, hluk, průsvit světla, nebýt nápadný pako a cajk.

Spotřebu v bytě řeším teď taky, měsíční účet leze na 2 tácy a to elektrikou netopím... ale hlavně proto že mě "vyděsilo" co tu řešili v jiném vlákně...že pecky kdesi rok monitorovaly pohyb kolem growshopu a tipovali s spzetky aut a pak šli po "stálých zákaznících". A teprve u nich pak šli po "nestandardní" spotřebe energie.. atd. Crazy story..Nevíte o tom někdo víc???

Přivádí mě to na myšlenku a doporučení legendárního growera z USA - Dr.Bud.. ten doporučuje zůstat stranou od growshopů úplně. On všechno nakupuje v Home Depot, aneb Home De Pot :-)

Old Post 07-11-2017 v 21:11 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Maxman
Stačí pohlídat základní věci typu smrad, hluk, průsvit světla, nebýt nápadný pako a cajk.

Spotřebu v bytě řeším teď taky, měsíční účet leze na 2 tácy a to elektrikou netopím... ale hlavně proto že mě "vyděsilo" co tu řešili v jiném vlákně...že pecky kdesi rok monitorovaly pohyb kolem growshopu a tipovali s spzetky aut a pak šli po "stálých zákaznících". A teprve u nich pak šli po "nestandardní" spotřebe energie.. atd. Crazy story..Nevíte o tom někdo víc???

Přivádí mě to na myšlenku a doporučení legendárního growera z USA - Dr.Bud.. ten doporučuje zůstat stranou od growshopů úplně. On všechno nakupuje v Home Depot, aneb Home De Pot :-)


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=79500

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 02-01-2018 v 17:50 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3894520 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív