Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sunpro Sundocan 250w,bcn Diesel Cbd,cbd Therapy,cbg La Berna Bcn Critical Xxl Auto/fe
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Obecné Sunpro Sundocan 250w,bcn Diesel Cbd,cbd Therapy,cbg La Berna Bcn Critical Xxl Auto/fe Příspěvek č. 1


Zdravím komunito,
Celkem 16 rostlin.
7x BCN Diesel CBD - KANNABIA SEEDS
2x CRITICAL - ROYAL QUEEN SEEDS
2x BCN CRITICAL XXL AUTO - SEEDSTOCKERS
1x BCN CRITICAL XXL FEM - SEEDSTOCKERS
1x CBD THERAPY - CBD CREW
1x PANDORA - PARADISE SEEDS
1x LA BERNA - CBG SEEDS
1x GELAT.OG - SEEDSMAN
Klíčení proběhlo v jiffech 1.6.2021.
Po týdnu přesazení do kokosu.Dnes zalito čistou vodou každé 100ml.
box:90x90x200
Světlo:SUNPRO SUNDOCAN 250W
Zatím na 100w
18/6

Milwaukee ekonomic KIT - pH51 + C66
Digitální Thermo-Hygro metr PREMIUM se sondou
ventilator (odtah):CAN-FAN RK 125 L 350m3/h
Přítah:pasiv
Pachový filtr:Prima clima 125 eco 340-480m3/h
ofuk:klipsnový ventilator
Médium kokos s trichodermou 70l
Teku Květník hranatý 5,7l. Pro devět kousků mám vanu 60x60 tam jsou cbd semínka ostatní mají podmínku.
Hnojit budu klasika plagron coco A+B.
K objednávce od growcity.cz jsem dostal hesi boost,a root complex což mám taky v plánu použít.Vím že by se neměli míchat různé značky ale budu dávat pozor.Jakmile začnu hnojit budu měřit PH a EC.
Vím že jsem měl přesadit tak aby byli zasazeny po děložní lístky ale neudělal tak,snad se to negativně neprojeví.
Chci se zeptat zkušenějších,kdy začít s Canna bio rhyzotonic?
AŤ TO ROSTE.

Naposledy upravil zverinazezlenic 09-06-2021 v 22:54 PM

Old Post 09-06-2021 v 22:42 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HACK_TOR
Stálý Člen

Karma uživatele HACK_TOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele HACK_TOR - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2021
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2

nazdo, urcite sledujem. a sledoval som aj tvoj aparát, hele co to mas za svetlo, teda nikde som sa nedocital co je to za led tie samsungy. zatial sa moc nepouzivaju, no podla hodnot vyzeraju good. som zvedavy co pod tim vykyne na tom prostoru. keep it up.

rubyyyyy...

the notorious HEmp proteCTOR

young HECTOR aka prerastený baklažán v mephystovej dielni

8xA.HAZE sa rovná ďalšií hydro-speciálek

Old Post 11-06-2021 v 08:21 AM
HACK_TOR je offline   Profil uživatele HACK_TOR   Find more posts by HACK_TOR   Foto galerie člena HACK_TOR   Click here to Send HACK_TOR a Private Message   Add HACK_TOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

Ahoj,jsem na to Sunpro dost zvědavý...přemýšlím nad Sunpro nebo Lumatek LEDkama...
Jo jinak rhizotonic používej od začátku, je to kořenový stimulátor a kokos jsi měl prolít hned s hnojkama EC 0,7 ze startu. (Takže A+B plus kořeňák plus enzymy)= 0,7EC


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-06-2021 v 21:07 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 4


Taky jsem dost zvědavý.Bohužel mě nenapadlo ho od začátku prolít i s hnojkama,no chybami se člověk učí,třeba příště.

EC 1,4
PH 6,4
Vlhkost +-80% u květináčů.
Teplota 18(noc)-26,8 den°C.
Dnes zálivka pro kokos A+B,dle tabulek EC mi vylezlo na 1,4 což odpovídá tabulkám,do 6 litrů dáno přibližně 12ml hnojiva +-6ml enzymů a kořeňáku.
Bohužel co se mi nepovedlo
vzpomenout si na ten rhyzotonic takže to dám ve středu.
Bratr mi rozbil spínací zásuvku takže měli půl dne tmu namísto 18/6,snad zítra koupím novou.
Zalito 600ml pro květináče s podmiskou a 300ml pro CBD které je ve vaně.
Snad jsem to dnes nepohnojil.
Jedna CBD Diesel cbd vypadá hůře než ostatní,jeden critical od RQS je taky slabší.
Zítra chci koupit tu zásuvku a planuji dokoupit kokos nejlépe tak 20litrů.
Teď bude pár dní bez zálivky.

Old Post 13-06-2021 v 22:10 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 5

EC 1,4 je moc na takove male kytky, takhle to spálíš..psal jsem ti 0,7-0,8...
Co mas vubec za vodu, kolik ma EC?...
A ten rhyzotonic uz tam nelij jestli tam lijes korenak od plagronu..

Old Post 14-06-2021 v 07:28 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 6

Tabulka říká že na první dva týdny růstu má být EC 1,5 až 1,7,podle mé to bude O.K.

Old Post 14-06-2021 v 11:13 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 7

Tak si přečti i to co je napsané dole malým písmem..
Pokud máš tvrdší vodu EC 0,5 pak OK...pokud používáš ale měkkou vodu s EC 0,0 tak to s takovou hodnotou spálíš..

Old Post 14-06-2021 v 11:36 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HACK_TOR
Stálý Člen

Karma uživatele HACK_TOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele HACK_TOR - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2021
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8

kokos je hydro medium, rozhodne by som to ec nenechaval take vysoke. kytky to mozno zvladnu no zasolis si zbytocne korene, ja som omylom klonom v prvom tyzdni namiesla ec 1,5 a do dvoch dni mali spalene špičky. stiahol by som tak na 0,6.. kazdy tyzden +0,1

ked tak zmeraj ake EC ti tecie z kohutikovej vody. ak mas tvrdu vodu ako pise Jamés, budes sa riadit tabulkou a aj tak ich zrejme spalis, lebo cista voda z kohutika moze mat ec kludne 0,5 a viac. mal som tvrdu vodu, držal som sa tabulky vyrobcu a spalil som ich. vtedy prisla na rad destilka

rubyyyyy...

the notorious HEmp proteCTOR

young HECTOR aka prerastený baklažán v mephystovej dielni

8xA.HAZE sa rovná ďalšií hydro-speciálek

Old Post 14-06-2021 v 11:36 AM
HACK_TOR je offline   Profil uživatele HACK_TOR   Find more posts by HACK_TOR   Foto galerie člena HACK_TOR   Click here to Send HACK_TOR a Private Message   Add HACK_TOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

S takto vysokým EC se s nimi můžeš rozloučit pokud to nesrazis. Tabulky jsou jedna věc ale EC druhá jak píšou borci

Thomas V.

Old Post 15-06-2021 v 22:15 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 10


Vodu mám EC 0,5.
Díky za rady.
EC 1,4 podle tabulky není vysoké,rozhodně se neloučim.
Dnes zalito každé 300ml EC 0,6.
Teplota min 16,7°C max 30°C bohužel s výkyvy nic neudělám,vím že to není dobré.
Vlhkost 53-92%.Taky není ideál.
Asi se mi rozbil ph metr,i po výměně baterek stále nefunkční,přitom jsem ho nekoupal celý,vždy ponořena jen měřící hlava,tak teď nevím co s tím,Milwaukee ph 51,někdo poradit ?
Zítra přijde kokos na dosyp a cal mag,ale na ten přijde řada až později.
Některé rostlinky vypadají lépe než druhé ale to je rozdíl 1-2 dny.
Žádný náznak spálení.
Ať to roste.

Naposledy upravil zverinazezlenic 16-06-2021 v 22:42 PM

Old Post 16-06-2021 v 22:18 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 11

Zkus tu vodu trochu srazit např. dešťovkou na ec 0,2 aspoň..nebo používej jen dešťovku máš li tu možnost...začne to pak dělat bordel u takhle tvrdé vody.

Old Post 17-06-2021 v 04:55 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Nápad Přepnutí z 100w na 150w,zálivka,EC,teplota,vlhkost. Příspěvek č. 12


zdravím komunito,
Včera zalito 600ml voda s kořeňákem EC po namíchání max 0,6.Ph metr se neprobral.
Bohužel nemám možnost vodu srazit na méně než 0,4 EC bez aditiv.
Kytky vypadají zdravě,došli mi enzymy a kořeňák tak dávkuji 1ml/l bio rhizotonic,příští týden se snad polepšim.
Sundocan přepnut z 100w na 150w.
Uvidíme jak se povede,podle mě mám našlápnuto na dobré kolo.
Teplota 17-33°C.
Vlhkost 53-92%
V neděli večer nebo možná už ráno chci odstranit výtokovou vodu z vany která má EC 1.0.
Podmínky jsou v pohodě ale v té vaně je asi 3-4cm vody což by nemuselo dělat dobrotu.
mějte se,ať to roste.

Naposledy upravil zverinazezlenic 20-06-2021 v 00:53 AM

Old Post 20-06-2021 v 00:27 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HACK_TOR
Stálý Člen

Karma uživatele HACK_TOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele HACK_TOR - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2021
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13

0,6 je na pohodu, to uz rozdychaju hravo. vyzeraju zdravo, urcite zdravsie nez keby si im tam bol nechal to vysoke EC... nech sa dari.

rubyyyyy...

the notorious HEmp proteCTOR

young HECTOR aka prerastený baklažán v mephystovej dielni

8xA.HAZE sa rovná ďalšií hydro-speciálek

Old Post 20-06-2021 v 09:05 AM
HACK_TOR je offline   Profil uživatele HACK_TOR   Find more posts by HACK_TOR   Foto galerie člena HACK_TOR   Click here to Send HACK_TOR a Private Message   Add HACK_TOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Re: Přepnutí z 100w na 150w,zálivka,EC,teplota,vlhkost. Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
zdravím komunito,
Ph metr se neprobral.
Bohužel nemám možnost vodu srazit na méně než 0,4 EC bez aditiv.
.
[/B]


V klidu plagron hnojky maji buffery takze upravuji ph samy na 6,1...
Ec 0,4 vstupni vody už se dá,je to lepší než 0,6...musis to pak ale odecitat z vysledného EC vody s hnojkama...příklad máš vstupní vodu EC 0,4 -pridas hnojky a ec budes mit treba 1,2..pak odectes to ec vstupni vody (0,4) takze ti vyjde 0,8 a to je koncentrace hnojiv kterou jim davas...

Old Post 20-06-2021 v 09:45 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 15



Dnešní update.
Teploty max až 35°C
min 17°C
vlhkost max 92%
min 48%
Dnes pohnojim 3ml/l COCO A,3ml/l COCO B,4ml/l bio rhizotonic.
Každé naleju jen 300ml.
Voda z vany vybrána.
Hnojky + voda=EC 1,8+-

Naposledy upravil zverinazezlenic 20-06-2021 v 21:59 PM

Old Post 20-06-2021 v 19:46 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 16


23den od vyklíčení..

Old Post 23-06-2021 v 22:54 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1603340 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív