Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ALPINE ROCKET(maliny+skleníček) Af- Cheese, g 14
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Hlína AR, NHU, EQ a SSH 2018 Příspěvek č. 17

Ahoj, letos se mi kromě AR(kterou si 4 rok držím) dostaly do ruky zajímavé ,ale již dobře známé a osvědčené klony od "zdejších" pěstitelů(díky vám/tobě) a nějaké AF, ale ty víceméně nestojí za zmínku

taky to letos beru za posledních 16 let jako jeden ze 2 nej podzimů- předtim jsme to nesledoval

vše ostatní je stejné jako loni... jen počasí bylo diametrálně odlišné, ale to víme

a teď už jen zabojovat s fotkama


Naposledy upravil Thespis 17-12-2018 v 11:55 AM

Old Post 17-12-2018 v 11:10 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

AR celkové foto Příspěvek č. 18





Foto 1 a 2
jsou pořízeny 21.9 chtěl jsem sklízet,ale bouřka přišla dřív než já :-D
velikost rostlin cca 160cm sázeny 10.6 jako každý rok

Foto 3
při bouřce o 30 min později než foto 1 a 2

Foto 4
den D sklizeň 22.9 4 z 5ti jsem kosil, jelikož po 27.9 to bývá už přezráté,přichází víc plísně atd...
a taky jsem se bál čorek, bylo mi řečeno, že se tam poflakoval nějaký zemědělec a koukal na to


Naposledy upravil Thespis 17-12-2018 v 12:38 PM

Old Post 17-12-2018 v 11:14 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

AR Příspěvek č. 19








Foto 1 a 2 ze sklizně 22.9
Foto 3 sklizeň 5tá AR dne 26.9
Foto 4 detail palice 26.9
Foto 5 porovnání s nůžkami 22.9


Old Post 17-12-2018 v 11:47 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Nápad AR "Skleníček" Příspěvek č. 20






Ahoj, tady pro vás mám připravených pár foteček ze skleníčku, sklízeno i foceno 8.10, našel jsem pár plesnivějících blizen a kytky byly kompletně zralé, takže kosa byla jediná možnost

taky se musím přiznat, že od začátku květu jsem se potýkal s nedostatkem N a taky to bylo v závěrečné fázi květu dobře vidět, ale zase ty barvy škoda, že G ty fotky tak okleští, vše foceno mobilem


příště bude NHU a EQ mějte se


Naposledy upravil Thespis 11-01-2019 v 15:10 PM

Old Post 11-01-2019 v 14:52 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Palec nahoru NHU a EQ Příspěvek č. 21






Den D byl pro NHU(night hail ultra* herihuana) a Early Queen dne 8.10. Jako jiz pravidelne, kytky ukazuji nedostaly a to nejenom dusiku kazdopadne s vyslednym produktem jsem spokojen, na kazde byla skoro plna 4l sklenice skoda, ze byla... nastesti jsem optimista a jeste jsou poloplne

Foto
1. NHU v popredi a EQ vzadu
2-4. NHU
5. EQ

Lonsky rok jsem slibil foto susiny a smoke report AR nejak se nezadarilo, letos to uz vyjde(foto jiz mam).. mejte se a at to nejenom roste


Naposledy upravil Thespis 18-02-2019 v 23:10 PM

Old Post 18-02-2019 v 22:58 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 22






SSH stara a stale moc dobra, hodne silna lehce predcasne sklizena, ale jsem nakonec rad. je to jeden z nejsilnejsich modelu co jsem kdy mel a pred lety jsem po ni malem omdlel, ale to je jinej pribeh

Chut hlinita a haze, mam to rad sila opravdu slusna 8,5/10 dle meho subjektivniho nazoru... ale kdo ji mel, tak vi

Foto
1-2. 14.10
3. 21.10
4-5. 29.10 sklizen


Old Post 18-02-2019 v 23:33 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 23

Tohle fakt zralý není ani omylem na kompost Teda asi jo sory jako 😉 kurva fix jak tohle někdo s takovouhle karmiu může tvrdit prej lehce, ne těžce vždyť je to sotva za půlkou aspoň to poslední foto

Naposledy upravil anon383596 22-02-2019 v 23:05 PM

Old Post 22-02-2019 v 22:49 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Hlína 2019 AR a NHU maliny Příspěvek č. 24






Ahoj kolegove

Letos k malinam byly pridany 2 NHU a klasika 3 AR
AR byla letos jednoznacne nejlepsi za 5 let a sklizena 24.9 bez jedineho naznaku plisne i presto, ze do nich nekolikrat naprselo...

Foto:
1. Celek(nejvyssi vetev nhu 2,1m a nejvyssi AR 1,8m)
2. Celek zleva
3-4. AR blizsi nahled
5. Mrknete na porovnani velikosti s predchozim rokem...






Priste si dame NHU

P.s. Nejak zapominam davat foto susiny AR, sry...

P.S.2 matku AR uz nedrzim, zacinala bejt unavena a pri testech se na ni delaly banany kolem 30 dnu kvetu... letos jsem dostal seminka a delam si novou matku, tak snad neco vyjde... mam tam 3 pekne adepty z 9ti samic...(par foto bude) fotky davam vzdy az po sklizni


Naposledy upravil Thespis 01-10-2019 v 21:27 PM

Old Post 01-10-2019 v 20:55 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 25

Mas to moc pekny. Nechci ti to tady zasirat. Ale neda mi to se nezeptat. Odkud je ta genetika? Ja jsem se po tom trosku koukal a nic jsem nikde nenasel.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 01-10-2019 v 23:53 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 26

Ahoj. Diky za kladny ohlas jinak puvodne je od https://swissseeds.com/ ale uz ji nekolik let nemaji v nabidce, ja si ji pred 5ti lety dovezl jako klon z vidne jak je vyse napsano z floweryfieldu


citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
Mas to moc pekny. Nechci ti to tady zasirat. Ale neda mi to se nezeptat. Odkud je ta genetika? Ja jsem se po tom trosku koukal a nic jsem nikde nenasel.


Old Post 02-10-2019 v 11:50 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 27




Par fotecek ze sklizne NHU sklizen probehla 1.10. Nasel jsem 2 zahnila mista, paradoxne ve spodni casti kytky a nebylo na co uz cekat, predpoved byla hnusna a i se vyplnila

Jinak dneska 7.10 jsem sklizel 3 kytky ze selekce(vse bez plisne) bohuzel se me prani at je hnusne vyplnilo:-/ ale aspon vim, ze to je odolne


Old Post 07-10-2019 v 22:05 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 28

krásný fotky, ale ještě jsem snad neviděl, že by někdo pěstoval kytky v takto otevřené krajině, to je odvaha

Old Post 09-10-2019 v 11:55 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 29

Dneska 9.10 sklizena AR ze skleniku....


No je to u malin, jen maliny jsou posledni roky mensi, jak je malo srazek a nezalejvam je z tohohle mista se mi jeste neztratilo(tuk,tuk,tuk) ale kousek vedle uz me vidlacky jezedaci jednou vzali 10kytek(selekci nedodelanou)... nastesti jsem zjistil kdo to byl a uz neprijdou

citace:
Původní příspěvek od thaavi
krásný fotky, ale ještě jsem snad neviděl, že by někdo pěstoval kytky v takto otevřené krajině, to je odvaha


Old Post 09-10-2019 v 14:17 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Palec dolů Skleníček AR Příspěvek č. 30



Alpine rocket

Sklizena 9.10 ještě by týden potřebovala, holt počasí nepřálo a plíseň se začala nekontrolovatelně rozjíždět... rozdíl mezi venkem a skleníkem 15 dnů a z venku je zralá ze skleníku nikoli, ale nebude aspoň uspávat

Konzistence ze skleníku letos oproti loňsku špatná


Old Post 22-10-2019 v 20:36 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 31





Pamatuješ jak jsme se bavili minule v hospodě o těch NHU křížencích, jak jsem řikal, že jsou zlý?
Tak tady jsou dvě phena. Sklizeno cca okolo 15.10., ale z klonů pujdou dřív. Hlavně to první sem nechal dost přezrát a žádná plíseň. Držíme je

(Night Hail Ultra x Herijuana) x Designer OG

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 23-10-2019 v 08:10 AM

Old Post 23-10-2019 v 07:42 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Pohodička NHU sklenik Příspěvek č. 32





Sklizena 12-14.10.2019 zacinala plesnivet...

Chut lepsi nez minuly rok a aroma taktez biobizz vladne svetu


Old Post 27-04-2020 v 13:31 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4612530 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív