Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Northern Light Outdoor 2017
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Obecné Northern Light Outdoor 2017 Příspěvek č. 1


Zdravím
Letos jsem se rozhodl otestovat outdoor vlastní klony NL.
Sázeno rovnou do kompostu cca 15. srpna kvuli nizkemu vzrustu a tim padem utajení :-D...
klony začaly nakvétat snad hned po zasazení a byl jsem mile prekvapen kdyz jsem videl na zacatku zaří chloupky.
Uvidime jak to bude pokracovat a jak pocasi dá.

Old Post 28-09-2017 v 20:10 PM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Obecné ... Příspěvek č. 2




...

Old Post 28-09-2017 v 20:19 PM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Obecné ... Příspěvek č. 3




Po odmlce jsem tu zpet abych doplnil téma.
Na úvod začnu tim ze jsem venku asi nikdy nic lepsiho nejel :-) NL dozralo krasne mohutne tvrde a prorostle palice. hodne odolne vuci plisni nalezl jsem asi jen 3 loziska zacinajici plisne. sklizeno 22.10.
Jedine s cim nejsem spokojen je, ze jsou kytky strasne nahnojeny dusikem coz se hodne projevi pri konzumaci, za to muze hold nekontrolovany prijem zivin (kompost).

Old Post 23-10-2017 v 10:10 AM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Obecné ... Příspěvek č. 4



A protoze na fotkach toho neni moc videt tak jsem vyfotil aspon vysledek po strihani.
posleze doplnim jeste o foto susiny

Old Post 23-10-2017 v 10:13 AM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 5

Moc hezký ! jen když na to koukám , říkám si že by chtělo asi vdycky napsat třeba nadmořskou výšku a původ genetiky , protože já jel NL jednou-od kámoše řez-nevím původ a takhle rozhodně nedokvetla . A po více jak 15 letech growingu už vůbec nedám při výběru na to že jsem viděl hezký fotky toho a toto modelu venku , protože vím že v těch 550m.n.m co pěstuju se modely nedají srovnávat , pokud stejnej model jede někdo na jižní moravě nebo jen v praze na balkoně .

.......................

Old Post 23-10-2017 v 13:14 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

Diky za chvalu. Nadmorska vyska by mela byt asi 378m n.m.
Genetika je od nirvana seeds regular. Je to celkem rychle pheno. Samozrejme cista indika. Tipek to jel taky nekde na morave a nemohl si to vynachvalit.

Old Post 24-10-2017 v 07:35 AM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Musím jenom potvrdit, na OUT úplně super ............prostě stará dobrá prověřená genetika, dozravá brzo zaléží samozřejmě na podmínkách a oblasti, jinak bohatá sklizen, nenáchylná na plísně

Old Post 12-02-2018 v 18:11 PM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
09-09-2017 - Auto Killer Kush - Outdoor 2017 - 10 odpovědí
13-11-2017 - Outdoor 2017 - 191 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8409070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív