Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Upevnění pachového filtru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Upevnění pachového filtru Příspěvek č. 1

Čau, potřebuju připevnit pachový filtr na nasávání ventilátoru do stanu, ale nemohu přijít jak na to, aby to bylo stoprocentně pevné a pachový filtr nespadl dolů.

Zkoušel jsem to pomocí řetízků, ale nepřipadá mi to moc stabilní.
Nebo existují nějaké popruhy na bezpečné připevnění pachového filtru do stanu? Dejte prosím tip. Kdybych měl homemade box na pevno tak by to bylo jednodušší, ale ten stan je celý takový víc vratký.

Děkuji mnohokrát za odpověď a omlouvám se, pokud tento dotaz přijde někomu hloupý

Old Post 28-09-2017 v 09:24 AM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 2

tady se podivej jo

https://www.higarden.cz/podpora-ros...seni-do--o30cm/

Old Post 28-09-2017 v 14:59 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3


Ja ted resil to same mam ve stanu 2tlumic hluku mezi nema je ventos a na zacatku pachac. Mam to spojwne jako jednu rouru. Popruhy co jsem dosstal k boxu jsou v poho ale nnesou rezonaci. Coz me vytacelo. Tak jsem jel do unihobby najit alternativu. Puvodne jsem chtel koupit leteckou gumu ale nevedou. Tak jsem objevil popruhy do auta na strechu😁 koupil jsem. 3x baleni s 2 kusy a uplne pecka. Zahaknes jeden konec obmotas trosku na pevno aby se ti to vahou moc neprohlo a super. Pokud si to nejak neviresil zkus to dal jsem za to 300 a stacilo by i min jich zalezi jak to mas tezke a dlouhe pokud jen pachac a ventos vklidu by to unesly ty popruhy dva

Old Post 21-10-2017 v 10:31 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

ja na to koupil takovej plastovej plot,narazil jsem na nej kdez jsem si chtel ulehcit vyplet site.
byl to nejakej plastovej plot, oka 5X5cm kosticky.je to dobry,obtocis kolem trubky a ztahnu rychlo paskama,davam hromadu malejch,do kazdy dirky jednu fazetu.
vaha se pekne rozlozi,nic nebrani vzduchu.proste parada

Old Post 25-11-2017 v 16:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2018 - Stavba průběžného pachového filtru. - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5911230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív