Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Další šílenej mix šílenýho Bena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Organika Další šílenej mix šílenýho Bena Příspěvek č. 1

Zásoby se tenčí, venku ani ty dva kusy nevydrželi (tradičně čórky) tak je třeba zase vybalit stan.
A zase sem se rozhodl pro šílenej mix. To abych dostál svýmu jménu(nicku) néé nebaví mě kouřit to samý a rád to střídám, člověku to pak i dýl vydrží jak má co střídat.

12.9. šli naklíčit
1x White Walker Kush (DNA - GYO)- White Widow (Ingemar cut) x Skywalker
2x Skywalker Kush (DNA) - Skywalker x OG Kush
5x Critical Kush (Barneys) - Critical Mass x OG Kush
5x Cookies Kush (Barneys) - GSC x OG Kush
1x 8 Ball Kush (Barneys) - Afghanistan X Pakistan

14.9. dnes - šli do hlíny kromě 8 Ball Kush (ještě nelupl)
a navíc sem dal ještě klíčit
1x Chronic Thnunder (Barneys) - Chronic x Alaskan Thunder
1x Dutch Kush (Paradise)

Substrát Canna Terra Proffesional
hnoje biocanna - biovega, bioflores, bioboost (řezy to nejsou takže kořeňák neřešim)
možná koupim ještě cannazym

Zatim pudou do 3,5l a když vylezou všechny (vypadá nadějně) bude to hezkejch šestnáct kusů na metru čtverečnim. Nejspíš bude třeba později přesadit do 6,5l.
Bude se štípat a po přepnutí holit spodky. A protože sem se přestěhoval a netušim jak to bude s teplotou (nebudu moct větrat 24/7) tak začnem s 250w CFL... jak to bude dál uvidim (400w HPS nebo 200w LED by Frynk).
Restart v novym prostředí tak sem na to sám zvědavej. Fotky budou až bude co fotit

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 14-09-2017 v 19:53 PM

Old Post 14-09-2017 v 15:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 2

Člověče už teď se na to vlákno třepu. Hlavně jsem zvědavý na Chronic Thunder a 8 Ball Kush páč je mám doma ještě z předloňského cannafestu. Sleduju, pěstu zdar!

Old Post 14-09-2017 v 19:29 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

já z loňskýho

ale serou mě, pořád čekám na Grinspoona a pořád nic. Po různejch shopech se dá sehnat, ale já si radši počkám na čerstvý seeds od zdroje (loni mě chlapík od nich ujišťoval že zase bude). Jinak já sem zvědavej hlavně na Cookies kush a pak jestli to v novym bytě vůbec uhlídám s teplotama.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-09-2017 v 19:58 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 4

Grinspoon jo? Něco pro fajnšmekry Ja držím už druhým rokem i acapulco gold ale taky jsem se stěhoval a tady nemůžu rozbalit stan. Mám k tomu svoje důvody. Tak hold čekám až se změní situace a pestuju v přírodě. Takový návrat do mladých let má to své kouzlo

Old Post 14-09-2017 v 22:29 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 5

To bude fakt náročné s toľkými genetikami. Nezávidím to serkanie a držím palce. Budem určite sledovať.

Naposledy upravil odo 15-09-2017 v 17:10 PM

Old Post 15-09-2017 v 05:49 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6


První kousky lezou z hlíny... Dutch Kush lupl a přidal se k ostatnim. Ale asi zklamu sir.Majora... Chronic Thunder a 8 Ball Kush pořád nic, jestli do rána nelupnou tak dou bokem. Škoda... kromě těhle dvou z "promo" packu ale všechno během 24 hodin. Bůch ví jak starý sou

Nechám to dva dny za oknem než ukážou nějaký listy (děložní nepočítám), na hlínu svítit nebudu.

odo: tak nějak už sem zvyklej. Kytky střihám, ohejbám nebo i podkládám abych je aspoň +/- v nějaký rovině udržel. Zálivku míchám růčo tak pro mě neni problém upravovat podle potřeb každý kytky. Je mi jasny ze to neni ideal, ale me ta ruznorodost bavi

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-09-2017 v 14:40 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 7

No to jsi mě moc nepotěšil :/ Ja jsem měl jednou pakl 10ti semen, už nevím co to byl za strain, tuším že pamir gold. Nevyklíčilo mi ani jedno! Byl jsem fakt zlej, řekl jsem si že od DP už nic nechci ani zadarmo. Nic méně jsem je nechal na okně a 9z10 vyhodilo klíček až 10tý den. A nakonec z toho byly nádherné kytky takže ja bych ještě nelámal hůl. Pěstu zdar

Old Post 15-09-2017 v 18:00 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8


Chronic Thunder a 8 Ball Kush nic... hodim do hlíny a nechám bokem. Sem už každopádně nejdou...

za oknem se to nepěkně vytáhlo, takže svítime.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-09-2017 v 22:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 9

...zdarek..asi bych jim trochu víc zasypal ty stonky..bych se bál aby mi je ofuk nepolámal...ale jinak pěknej mix..tak at to šlape

Old Post 20-09-2017 v 08:22 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10


Nepoláme... sou pružný, maximálně by si lehly, ale už sem to krapet zasypal včera, ale ještě budu muset... už to bude na hraně květníků. Ono se to trochu tahat bude stejně protože svítim červenou jen už ne tolik jak za tim oknem.

Až budu přesazovat tak to dám trochu pod úroveň a zasypu zas...

Zatim se zdaj všechny ok. Druhej den svícení... jen čistá voda a na tý zůstanou ještě takovejch 10 dní minimálně.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-09-2017 v 12:01 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Pro šílenýho kámoše... Příspěvek č. 11

Už teďka se olizuju, vypadá to nádherně a docela ti to závidim. Už teďka to vidim na dost pěknej pěst!!! Ale více bych to zalejval...to je poušť, co tam máš :-) Došla ti voda :-) A hlína? Jejej to abych se tu radši zase několik měsíců neobjevoval :-) A máš už koupenou pilu až to budeš sklízet? No nic, nereptám, jen se ptám...přeji hodně štěstí

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 20-09-2017 v 19:38 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

Diky slamacku, uvidime no... vyprahlý to nebylo, neboj. Ikdyž to tak sice vypadá cm pod povrchem se vláha držela. Pilu mam schovanou, ale od minule tu mam nůžky na plech

Jinak tahá se to pořád... sice míň ale sere mě to. Asi tam hodim HPS na 250w, to by mohlo bejt lepší než 250w CFL... co myslíte? To CFL musim držet hodně nízko ale pak zas maj krajní světla viditelně míň (i s vaweflectorem). Co myslíte, to HPS by mělo bejt lepší ikdyž je to taky červená, ne?

Navíc se mi zdá že jsou pomalejší než by mohly... teploty OK, vlhkost lítá sem tam - od 35 - 40 za světla k 70 v noci, takže dojdu do sklepa pro zvlhčovačku, snad jim to pomůže aspoň teď na začátek.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-09-2017 v 11:01 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 13



ještě chvilku a začnu opatrně přihnojovat

zase se malinko povytáhly a já zvednul světlo pozdě... teploty byly ok, ale světla asi moc. A na některejch kusech sou ne zrovna pěkný listy... taková školácká chyba

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-09-2017 v 12:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 26-09-2017 v 13:16 PM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

ja myslim ze je to kombinace vykyvu vlhkosti vzduchu a hlavne hodne svetla na takovy prcky. CFL jim nevadilo ale sodik o stejny "kubature" je jina a ja to zvednul jen o kus, navic se to jeste tahalo.

Teploty 27-28 a hlida to regulator s termostatem.

Hlina je Canna Terra Professional a nijak extra predhnojena neni, podle tabulek bych to mel uz krmit.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-09-2017 v 13:40 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 16

Chronic Thnunder a 8 Ball Kush nevylezli? To je škoda, byl jsem na ně zvědavý No ale i pět genetik v jednom kole bohatě stačí, bude to bitva až se začnou tahat. Nechej si dařit

Old Post 26-09-2017 v 19:08 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9544860 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív