Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Ikea homemade box, testovacie kolo.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

No... malej prostor vždycky vytopíš snáz než větší. Vzduch co stačí kytkám aby se jim dobře dejchalo nemusí stačit na chlazení. U svýho HPS sem se o tom dobře přesvědčil.

Ale zas je pravda že mě na CFL 250w stačilo 180m3 v ještě menší skříni uplně bez problému. Ale měl sem to tak že klipsnák foukal nad kytkama, namířenej nahoru kolem lampy a odtah byl těsně nad lampou v druhý straně... dobrá airflow. V první řadě bych zvětšil přítah a pak ofukový větráky nastavil aby kolem kytek foukali nahoru k filtru a pak jak už bylo řečeno, utěsnil. To udělá hodně, pak bych zkoušel další možnosti teprv.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-09-2017 v 17:18 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 18

Super, vrelé dík, náhodou som niečo podobné na vytesnenie dverí kúpil, a je pravda, že som to ešte nezatesnil, zajtra však očakávam, že aspoň jedna prerazí von už, takže to zajtra dokončím, medzitým som dnes nastavil spínače nasledovne.

Svetlo: 4 - 22 00 nonstop
odťah: 4:30 - 12:00 12:30 - 22:15 23:30 - 00:00 02:00 - 02:30
zvlhčovačka: každú hodinu na 10 min
PC ventilátory, ešte premýšľam

Old Post 15-09-2017 v 17:53 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 19



Tak menší report, utesnil som všetko čo sa dalo, a teplota klesla na 27-28 stupňov, to sa dá vlhkosť aj napriek tomu, že nechávam cez deň neustále zapnutú zvlhčovačku je len tesne nad 50%, má zmysel neskôr postrekovať listy? A tu sú prvé dve bojovnice, do boxu som pridal ešte posledne malé a aj trochu poškodené semiačko, na moje počudovanie vyklíčilo tak mi ho bolo ľúto vyhodiť. Je v pollitrovom kelímku a nechám ho voľne rásť do jednej palice, uvidíme.

Old Post 16-09-2017 v 17:19 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 20


Dnes je posledný deň predtým ako dorazí diskolampa medzitým je to už 4tý deň čo prerazili, dva z 3 sa ako keby zasekli, dávam im ešte šancu, ale dva dni nepodrástli ani o chlp je pravda, že semiačka neboli zrovna rok ideálne uskladnené.

Old Post 20-09-2017 v 16:14 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 21



Tak je tu report a zároveň žiadosť o radu. 10ty deň rastu a len jedna z 3 mi robí radosť. Pri nastavovaní timmerov som v treťom dni rastu spravil chybu a to, že som omylom nastavil vypnutie odťahu, čiže nemusím Vám hovoriť, že kým som bol v práci tak sa rastlinky pekne grilovali, teplota bola 37 keď som prišiel domov . U 2 to znamenalo, že sa zastavili a odvtedy rastú veľmi pomaly, vidíte rozdiel na fotkách (sry za kvalitu). Má niekto podobnú skúsenosť, rozbehnú sa? Alebo vyhodiť a tú jednu šupnúť do väčšieho kvetináča a roztiahnuť po celom boxe sieťou?

Old Post 26-09-2017 v 15:15 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 22

Hele bud v klidu, kolikrát ty co jsou nejmenší překvapí. Nyní tvoří korenovej systém a každá to ma jinak, takže pokud na nich na pohled nejsou nějaké vyrazne škody, tak budou v cajku.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-09-2017 v 15:47 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 23

Zdary, buď v klidu a hlavně nezmatkuj. Úprav podmínky do ideálu, nevrtej do nich, nepřesazuj. Takhle malá kytka vytváří hlavně kořenový systém, ona se pak rozjede.
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-09-2017 v 19:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 24

Ok dík za rady, dám na Vás, snáď sa rozbehnú podmienky upravené, to UFO máločo topí, teplota 22-23 deň, vlhkosť v pohode 60-70%.

Old Post 26-09-2017 v 19:16 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZigZag
Stálý Člen

Karma uživatele ZigZag - 87% PěstitelskáKarma uživatele ZigZag - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 25

mas to pekne poriesene drzim palce a budem sledovat...tiež sa uz dlhu dobu chystam na niečo podobne len nie a nie sa odhodlat

Old Post 26-09-2017 v 20:05 PM
ZigZag je offline   Profil uživatele ZigZag   Find more posts by ZigZag   Foto galerie člena ZigZag   Click here to Send ZigZag a Private Message   Add ZigZag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 26

Ďakujem, no keby sa mi nestal úraz a nebol 2 týždne na marodke, tiež by som bol asi ešte vo fáze odhodlávania sa :-D

Old Post 27-09-2017 v 09:11 AM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 27

Jestli to chápu dobře, mas to UFO už doma. Kolik to ma příkon, na stránkách maji udany 150w a ty rikas ze to skoro netopi tak by me zajímalo jestli je to realnej příkon. Mel jsem vipar 450w ( reálná spotřeba 190w ) a topilo to celkem fest.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-09-2017 v 10:17 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 28

Príkon, výkon, fakt som na tej fyzike mal dávať pozor :-D to ufo som si googlil a jediné co som našiel je že to má reálnu spotrebu 80w a je to ekvivalent k hps 150ké, čo je natom pravda, a či si chcel túto info odomňa, to neviem :-d ináč ak by si si mal vybrať vero/COB ufo, alebo ledky od platinum advanced, tak ktoré? Asi vero že?

Old Post 27-09-2017 v 11:29 AM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 29

Mám vero v matkarne a zde je již spousta pestu potvrzující, ze to funguje. Pořizovací cena je stále ranec, ale pokud jsi aspoň trochu zrucnej je možnost si to postavit sam a můžeš si to skládat po částech, vždy když budeš mít love koupit komponenty a přidat čipy. Jinak u toho ufa jsem to tak nějak čekal, proto i ta teplota. Ovšem pocitej, ze když dobře budeš na 100g.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-09-2017 v 14:57 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 30

Mne nejde ani tak o výnos, je to záľuba, a to je viac než dosť :-D tie dve malé pomaly začali rásť a tú najväčšiu zajtra čaká Fym, dúfam v 4 vetvy:-) crazyben nastavil som tie PC vetráky podľa teba a ten vzduch prúdi skvelé, dik ;-)

Old Post 28-09-2017 v 15:35 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 31


Deň 15 a rozdiel vo vzrastie je obrovský, rozhodol som sa ľavú v kelímku trénovať ohýbaním do špirály po hranách kelímku , tá v strede má za sebou FYM a bola stiahnutá ku strane, a úplne vpravo, tú zasiahlo to spálenie najhoršie, rastie pomaly, listy má zdeformované a veľmi pomaly sa vyvíja, nechám ju voľne rásť.

Old Post 01-10-2017 v 18:42 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 32



23. deň rastu, zajtra zaštipujem a prepínam, rastlinky sa moc neťahajú do hora, len mi robí trošku starosť veľká vlhkosť ale budúci týždeň zapínam kúrenie v byte, takže by to malo klesnúť na tých 50% +-. Zároveň mám už doma budúce-naostro kolo, LSD grátis potešilo rozhodne to bude zaujímavý grow

Old Post 09-10-2017 v 15:29 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1870190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív