Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Random bagseed grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Která se vám zdá nejvíce vydařená ?
#1 Fruit Autoflower
#2 Noname Bagseed no.1
#3 Noname Bagseed no.2
#4 Noname Bagseed no.3
#5 Noname Bagseed no.4
#6 Noname Bagseed no.5 (podle mě NL)
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
iNside
Nový Člen

Karma uživatele iNside - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 24  

Obecné Random bagseed grow Příspěvek č. 1




Zdravíčko tak sem usoudil že sem také hodím svůj letošní první pokus o out a řekl bych zatím i vcelku zdárný na podmínky a fakt že jedu z náhodných semínek co sem postupně sbíral z kupovaných modelů Původně jsem je chtěl hodit do země ale z důvodu časové tíže sem to nakonec vyřešil pomocí pár kbelíků do kterých jsem vrtačkou do spod vyvrtal nějaké množství menších a větších děr pro odtok. Jako substrát jsem si namíchal 50l kompostu + 20l nějakeho substrátu na palmy čeho měl soused těžkej přebytek + cca 6-8l perlitu a do toho něco málo dolomitického vápence s trochou příměsy sypké hlíny od slepic takovej pokus. Hnojil sem to celkem dvakrát jednou cca 100g guanakalong přimícháno přímo do substrátu při přesazování a podruhé asi 70g guanakalong v 3. týdnu květu přimícháno do vrchní části květníku, možná že sem to mohl pohnojit o něco více a nebo ještě jednou ale jelikož sem těžkej pedant na chuť tak to asi ničemu vadit nebude. Zašmiknul sem holky jenom jednou a pozdě což je trošku škoda ale tak co chybama se člověk učí a na první pokus to zas tak zle nevypadá.

Old Post 12-09-2017 v 09:59 AM
iNside je offline   Profil uživatele iNside   Find more posts by iNside   Foto galerie člena iNside   Click here to Send iNside a Private Message   Add iNside to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNside
Nový Člen

Karma uživatele iNside - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 2




A tady zbytek

Old Post 12-09-2017 v 10:03 AM
iNside je offline   Profil uživatele iNside   Find more posts by iNside   Foto galerie člena iNside   Click here to Send iNside a Private Message   Add iNside to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-08-2021 - Magnum budha seed grow - 69 odpovědí
20-10-2010 - 2nd documented grow - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4856090 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív