Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Organicka Hydroponie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Organicka Hydroponie Příspěvek č. 1


Zdravim vsechny priznivce konopi.

Jednou v zivote jsem mel to stesti a vyhral jsem ve zdejsi soutezi NFT system a jelikoz mi jde predvsim o lecive konopi tak se budu snazit pestovat opet organicky. Nft si necham do stanu 100x100 zmensit cca na 8-12 ks kyticek.
Proto uvitam veskere mozne navrhy .

V uvahu pripada, Aquaponicky system s rybami nebo pak NFT s jiz nove vyrabenymi organickymi hnojivy. Obe moznosti jsou vsak o neco narocnejsi nez organika v hline nebo kokosu.

O aquaponii jsem dost cetl , trva tam velice dlouho nez se dokonale nastartuje mikrobiologicky zivot tak aby utahl vyzivovani rostlinek jiz od pocatku a dostatecne v plne sile .
I kdyz pravdepodobne bude Aquaponie zrejme nejmene narocna na cas a udrzbu.

Oraganicka Hydro hnojiva hnojiva ktera se daji sehnat v CR.

1.-General Hydroponic BioSevia
2.-Bio Nova Hydro Supermix
3.-Advanced Nutrients Iguana Juice
4-BioBizz Hydro TryPack - To jsem okamzite zavrhnul jelikoz by se musela voda v tanku vymenovat kazdy druhy den, navic zchazi grow slozka !

Hledal jsem po vsech moznych Cannabis forech a u vsech organickych hnojiv co jsou urcena primo do hydroponickych systemu , kyticky vykazuji behem pestu deficity cal , mag a dalsich mikroprvku jako je zelezo , bor atd.

Po doplneni Cal-mag bylo vse v poradku.

U nas se da sehnat jen Mills Cal-Mag a Advanced Nutrients Sensi Cal-Mag Xtra ,bohuzel vsak nejsou prirodniho puvodu a vyrabeji se synteticky na rozdil od produktu Cal-Mag sehnani v USA , Canade a Australii.

Premyslim o tom zdali by se dal tento doplnek dal necim prirodnim nahradit napriklad Cal-Mag pro lidi z lekarny nebo z fitka (nektere jsou ciste priridni)

Nebo pak jesli by bylo mozne ho vyrobit doma fermentaci skorapek z vajec (Ca)
a napriklad baananu bez slupky. (slupka neobsahuje tolik magnesia jako banan)

Banány obsahují velké množství vlákniny a také řadu antioxidantů.

Jeden středně velký banán (118 gramů) dále obsahuje (1, 2, 3):

Draslík: 9% doporučené denní dávky.
Vitamin B6: 33% doporučené denní dávky.
Vitamin C: 11% doporučené denní dávky.
Hořčík: 8% doporučené denní dávky.
Měď: 10% doporučené denní dávky.
Mangan: 14% doporučené denní dávky.
Sacharidy: 24 g.
Vláknina: 3.1 g.
Bílkoviny: 1.3 g.
Tuky: 0.4 g.

Sušina skořápky činí asi 98-99 %. Obsahuje kolem 2-5 % organických látek (glykoproteinový komplex, jehož množství se směrem k povrchu skořápky postupně snižuje) a 95-98 % anorganických látek (89-97 % uhličitanu vápenatého, až 2 % uhličitanu hořečnatého, 0,5-5 %fosforečnanu vápenatého a hořečnatého). Čerstvá vejce jsou potažena solemi draslíku a sodíku, čehož se dá využít k rozpoznání stáří vajec.
Z minerálních látek převažuje ve skořápce především vápník. Jeho množství ve skořápce slepičího vejce činí přibližně 2-2,4 g, což je asi 10 % veškerého vápníku v těle slepice. Skořápka dále obsahuje fosfor (0,02 g), hořčík (0,02 g), menší množství síry, železa a dalších makro- amikroprvků.

Uvitam jakekoliv napady .

Old Post 08-11-2017 v 07:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Jsou 2 moznosti kam umistit bakterie a houby aby delaly dobre svou praci.

1.-Bud na NFT rovnou umistit kvetinace s kokosem, wermikem a perlitem. pro kazdou kyti zvlast jak je to u klasiky.

2- Nebo mit na NFT velke RW kostky a vytvorit nekde bokem , specialni nadobu
( plastovy 20 l kanystr-sud ) kde bude kokosove medium pro bakterie zkrz kterou pujde voda do NFT ke korinkum rostlin.

Bod 2. si zatim vubec nedovedu ani predstavit kam a jak ho napojit a jak donutit vodu aby se pres tento bio-filtr hladce dostala a pokracovala systemem dal.

Old Post 08-11-2017 v 08:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

.

Naposledy upravil Bitir 08-11-2017 v 15:33 PM

Old Post 08-11-2017 v 09:24 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Ja jsem v CR zadny Cal-Mag primo pro rostliny -oraganicky nebo alespon prirodni nenasel. Jedine prirodni je pro lidi v lekarne ale ne pro kyti.
Tech vyrobcu je samozrejme vic .

Osobne si myslim ze by to slo snad vyrobit jako postrik na listy tou fermentaci ve sklenici z tech skorapek a bananu.
Kdyz se vyrabi postrik z kopriv a jinych bylinek a funguje to, melo by fungovat i tohle.

Jak chci naplnit pestebni plato mediem?
Kdyz muzou stat na plate RW kostky coz je take medium Bitire, tak proc by nemohly stat na plate kvetinace s kokosem ktere by mely na spodku vice otvoru pro koreny nez u klasickeho ctverhraneho plastoveho kvetinace.?
Nebyl to muj napad ale videl jsem to na netu. Krome toho je mi uplne suma prcina jesli to uz nebude NFT , jde mi hlavne o Hydro ! Podivej se pozorne na nazev vlakna.

Ty hnojiva krome dvojky podle prodejcu jsou naprosto oraganicka .
2-Bio Nova Hydro Supermix- info o techto hnojivech me jeste neodpovedely na email..

Nerozumim tomu proc me neustale chytas za slovicka a stale se o necem přeš a nepodlozis sve tvrzeni nejakym dukazem (odkazem) z nejakeho duveryhodneho zdroje.
Preci se daji formulovat vety do mnohem privetivejsi podoby nez jak to pises ty,
z tvych prispevku citim docela obcas aroganci.
Nechapej me spatne ,nechci abys se mnou se vsim souhlasil ale kdyz uz neco prispivas tak ne negativne, ze to nejde, nic nefunguje, ale pozitivne , myslet pozitivne a zkusit prijit na to jak to pujde a ne jak to nepujde.

http://www.advancednutrients.com/se...ce-organic-oim/

Old Post 08-11-2017 v 10:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Vyse zmineny hnojiva nejsou moc organicky , asi stejne tak jak ty cal mag boostery. Vyjma biobizz


Tak to by mně určitě zajmalo. Nějaký zdroj informací,že BioSevia ,Bio Nova Hydro Supermix
a Advanced Nutrients Iguana Juice nejsou organické? U Iguana Juice sem kdesi taky četl , že není čistě organická, ale nenašel sem nikde potvrzení téhle konspiračky, spíše mi to přišlo jako hate který se tvoří kolem AN. A taky nevím jestli náhodou Iguana Juice už nemá trošku jiné složení než kdysi.
Každopádně těším se ,že si rozšířím obzory, díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 08-11-2017 v 10:58 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

.

Naposledy upravil Bitir 08-11-2017 v 15:34 PM

Old Post 08-11-2017 v 11:12 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Jejich nazev prirodni je zavadejici , prirodni sou i nerostny siroviny v podobe mineralu.
Jo, je to vyrobeny z rostlin , to ovsem neznamena ze je to organika.

Nezlob se na mně ,ale organické jsou látky, jejichž molekula obsahují uhlík (s výjimkou uhličitanů a kyanidu). Od toho "organická" hnojiva.
Myslím ,že vůbec nevíš o čem píšeš, ale to mně příliš nepřekvapuje.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 08-11-2017 v 11:46 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

.

Naposledy upravil Bitir 08-11-2017 v 15:34 PM

Old Post 08-11-2017 v 12:28 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Bitir
"Jak chci naplnit pestebni plato mediem?
Kdyz muzou stat na plate RW kostky coz je take medium Bitire, tak proc by nemohly stat na plate kvetinace s kokosem ktere by mely na spodku vice otvoru pro koreny nez u klasickeho ctverhraneho plastoveho kvetinace.?"

Treba by se ti vyplavovaly ziviny ?
Z organickyho media proste hydro neudelas , max drip a jeste to nebude fungovat. Jaka by byla vyhoda postavit kvetinac na nft a mit zaplej obeh vody ,oproti tomu kdybys zalival z vrchu ?

Medical strain , jassee .
Prectite si na jake bazy funguje organika a pochopite to postoval sem to tu myslim 2x , celej clanek kde je popsany jak funguji bakterie v symbioze s mikorhyzou .
To prostw do zadne hydroflasky nenarves.
Jejich nazev prirodni je zavadejici , prirodni sou i nerostny siroviny v podobe mineralu.
Jo, je to vyrobeny z rostlin , to ovsem neznamena ze je to organika.
Urcite je to lepsi nez kristalon nebo jiny prumerny mineraly, ale porad je to horsi nez biobizz a predhnojenej substrat.

Medical resi kvalitu produktu v kombinaci se zdravotnim uzivani, rozdil oproti iguane a mineralum proste nepoznas v hydru.
Rozmlouvat to rozhodne nebudu co je a neni lepsi ,je mi to celkem jedno .


Ty motas neuveritelne veci dohromady..
Zkus si to po sobe nekdy precist a nejak normalne to strukturovat. Pak se neni cemu divit ze je tu debata jeden o koze a druhy o voze, kdyz tu vkladas takove vykriky jako tohle..


Samozrejme ze BioSevia je bio..
Nevidim duvod proc by nemohl NFT byt bio (NFT je jen zpusob zavlazovani a vytvoreni idealniho prostredi, tj. pomeru voda vzduch pro koreny kdyz to prezenu). Stejne tak by slo NFT napojit na akvarium a jet aquaponii o ktere asi nikdo nepochybuje ze je organicka a bio.

Mykorhyzni houby se zabydli vsude a jak pise Madical bylo by vhodne jim pro kolonizaci poskytnout vice prostoru.

Nevidim duvod proc by nemohl do NFT pridat kvetinac s kokosem..

Vubec nechapu co vypravis o organickym mediu.. Co to je za definici? Organicke medium?



citace:
Původní příspěvek od Bitir


Kdyby existovaky hnojiva do hydra srovnatelny s no till system ,nebo aquaponii , myslis ze by to nekdo vymyslel , ba kupodivu jel ?

No teoereticky by asi mohly existovat, ale neni duvod aby je nekdo vyrabel, nebot by se rychle kazily a byly by dost malo koncentrovany. Ostatne Biobizz je tomu asi nejbliz.


Ale chapu ze tvuj pohled na hydro je zrejme uplne jiny nez muj.. Ostatne zajimava diskuse zde:
https://overgrow.com/t/can-hydropon...ed-organic/5904
ty ruzne pohledy potvrzuje (bohuzel je to v shark tanku takze vyzaduje registraci kdo neni registrovan tak je to diskuse k tomuto clanku: https://www.washingtonpost.com/life...ca45_story.html)

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-11-2017 v 13:50 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 10

"Ty motas neuveritelne veci dohromady..
Zkus si to po sobe nekdy precist a nejak normalne to strukturovat. Pak se neni cemu divit ze je tu debata jeden o koze a druhy o voze, kdyz tu vkladas takove vykriky jako tohle.."

Sorry, moje chyba , reaguju z casti i na to co sme si psali po pm.
Pak to ovsem smysl nedava.
Pohled na hydro mame rekl bych stejnej. Ale to o co se tady snazi medical fakt nechapu.
Edit . Omlouvam se za zasrani, promazte nekdo diskuzi v tomto a ve vedlejsim vlakne u mediho.
Je to.bezpredmetny a neprehledny , diky.

Naposledy upravil Bitir 08-11-2017 v 15:36 PM

Old Post 08-11-2017 v 14:44 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Bitir-
Je to jednoduchy , vysvetlim te to jeste jednou o co se tu snazim.
Snad tomu ostatni porozumeli.

Dostal jsem Hydro system a kdyz uz ho mam doma tak ho nehodlam strcit preci do sklepa. Jde mi o to vypestit v nem co mozna nejzdravejsi produkt k lecbe, proto ta organika, bio.
At uz vzniknou nejake problemy behem pestu ci nikoliv , tak jako tak za chvili me dojde material a potrebuji novy na vyrobu Cannabis coconut oil , masticek a konopneho caje ,ktery take uzivam.
Jsem pripraven ze problemy budou , u me jsou preci vzdycky ale to me neodradi.

Jelikoz jsem nikdy hydro nejel tak mi jde hlavne o vase rady , pripominky, napady abych co nejvice minimalizoval budouci mozne problemy.
Jde mi predevsim o vasi podporu .
Uz to chapes?

A kvuli sve caste ztrate pameti , budu si vse zase podrobne zapisovat tak jako to delam ted v aktualnim pestu (taky nechapu proc me to nenapdlo driv ,hned pri prvnim kole) a casem az pojedu hydro treba popate podle grow-planu , tak to nakonec mozna i vychytam.

Old Post 08-11-2017 v 15:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 12

Medi ,v hydru sem jen odjel kolo se Sevii, a bylo tam pár deficitů. Růst byl bez problémů. Horší to bylo s květem. Chyběl tam dusík, přemýšlel sem pak po pěstu , že by se tam možná dalo lít složku grow k složce bloom. Nebo by se dalo v květové fázi přidávat melasu z řepy (ta by mohla řešit i nedostatek vápníku a magnezia což byl další deficit), ovšem netuším jak dlouho melasa vydrží v hydru ,muselo by se to odzkoušet. Pak je možnost jet Sevii na grow a v květu použít Biobizz Bloom. Ovšem netuším zda by tam v květu opět nescházelo calcium s magnéziem. Další věc je jestli je třeba si s vápníkem a magnézkem dělat hlavu, netuším jak velký vliv jejich nedostatek má na množstvi sklizeného materiálu. Každopádně počítej ,že se Sevii bys měl menší sklizeň tak či tak.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Naposledy upravil jasse 08-11-2017 v 16:59 PM

Old Post 08-11-2017 v 16:47 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

Jasse ,ted jsem to tve vlakno zrovna procital.
Zkusim namichat litr Biobizzu bloom a necham ho zkazit , schvalne , jak dlouho to bude trvat.
Cetl jsem ale vlakno , ze pry se to ale kazi super rychle.

Mozna by se ta melasa z repy mohla strikat i na listy a nemusela by se pridavat do tanku.

Old Post 08-11-2017 v 17:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

Ahoj, Biobizz Bloom se ! prý ! tak rychle nekazí, největší problém je s Grow 😉
Ještě bych chtěl reagovat na tvou domněnku ohledně nedostatku Ca a Mg - nevím, jak to funguje v inertním médiu, ale v substrátu je myslím Bloom dostačující, ale jestli to bude na 100% ideální netuším 😀

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-11-2017 v 17:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Jo, Biobizz grow + fish-mix do hydra nedavat.
Uvidime za jak dlouho se zkazi ten namichanej litr Bloomu.

Musim nejak vymyslet jeste ten nahradni oostrik na listy Cal Mag a mikroprvky.
Je to dobry napad vykvasit ty rozdrcene skoramky a romelneny banan ,pak precedit aby nebyl prilis husty. Nebo mate jiny napad? Nebo mozna tu melasu z repy ?

Old Post 08-11-2017 v 17:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 16

O hydru vím fakt prd, ale myslím, že tvůj nápad s jakýmkoliv kvašením v kombinaci s tímto systémem nepůjde. Řekl bych, že se to bude v teple extrémně rychle kazit/hnít.
Postřik na list-co třeba Alg A Mic?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-11-2017 v 18:14 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2006 - Moje hydrophonie - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6653800 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív