Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led 300w, 4x bílý Rus, 4x og kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Nechci prudit ,ale ve svym vlakne uvadis foto cislo 2 cituji , kolem 50 dne ,uz se proplachuje.

ve kterym vlakne? vidim posledni nekdy z dubna

http://grower.cz/forum/search.php?...rder=descending

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-10-2017 v 15:48 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od carlos

ve kterym vlakne? vidim posledni nekdy z dubna

http://grower.cz/forum/search.php?a...rder=descending


V tomto vlakne http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
A jestli ze me.nekdo chce delat curaka ,tak prosim, stejna fotka tam byla postla fikusem , ale uz tam neni.
Nejsem kokot a nez sem to napsal ze ji postnul, tak sem mel obe fotky 3x rozklikly v novym listu a cucel sem jestli je to stejna nebo ne .
To je jedno, ldyz si projdes vlakno, poznas ze je to fotka z roku 2016 v jeho poslednim threadu.
Takze tak.

Old Post 22-10-2017 v 15:55 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 51

Carlosi, jen sem chtěl ukázat,na co se mají při lepších genech těšit. Neříkám, že to bylo nějaké brutální pheho na výnos, ale byl to takový průměr. Právě jsem ubalil s této slečny poslední brko, tak mě to napadlo postnout. Jen jsem se trochu sekl s datem, ale to se může stát každému.
Příště to raději hodím do galerie, abych někoho nenasral.
Pěstu zdar a děvčata sleduji.

Old Post 22-10-2017 v 16:09 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 52

Není to o tom, ze ti nikdo nevěří, ale par dni z5 tady vyhrotis situaci a rozhadas půlku groweru, protože jsi v životě neviděl podobný pálky v 20. dni květu a nyní postnes fotku s pálkou jak prase a napíšes, ze je to asi 21. den. Toto ti pripadne v pohode?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 22-10-2017 v 16:15 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 53

Já napsal jen jeden komentář, za kterým si stojím a pak se začali ozivat všichni co s tím nickem mají něco společného.
Nebudu se tady k tomu dal vyjadřovat, nechci opět dostat ban a zbytečně zasirat tady toto vlákno.

Old Post 22-10-2017 v 16:47 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 54



Foto s 50 dne. Už to konečně bude a my nebudem kupovat od die"ru.
Nakonec byly jen 4 samice a to nakonec bude jen......
První grow a docela dobrý, ne?

Old Post 01-11-2017 v 22:04 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 55

Ještě nejsou jantarové. Tak počkáme ještě 10 dnů. A jedeme pecky!!

Old Post 01-11-2017 v 22:09 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 56

Jo, paráda. Ale zase vidim ten problém, kterej jsem udělal asi 8x z 10ti.
Nejdokonalejší je, když při sklízení jsou palice i na povrchu úplně žlutý. Potom nic neškrábe a má to lepší účinky.
Už jste to propláchli ? Sice je to kokos a z toho se hnojky dostanou lehce. To má ale jen v palicích žrádla tak na měsíc... na netu se sice často uvádí, jak se má propláchnout třeba tejden před sklizní... ty vaše kytky jsou ale obrovký to je pak jiná.
Těch 10 dní to určitě ještě pokvete.
Každopádně gratulace Takhle se to nepovede pokaždý.

Old Post 02-11-2017 v 12:07 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 57

Díky Lubos, jen jsem chtěla napsat, že i když mi bývalý kamarád prodal to nejhorší co měl doma a do toho schválně zamichal samce, tak nakonec jsme to zvládli i když ještě není konec, tak raději ať to nezakriknu.
Je zajímavé, že největší palice jsou vzadu a ne uprostřed. Vždy jsem viděla největší mít uprostřed. Musela jsem je přivazat, protože jsou těžké. I když už se asi nedozvíme co máme za genetiku, tak to přeci nevadí a uvidíme jestli se to dá vůbec inhalovat.
Příští kolo, rozjedem po vánocích a oslovime zdejší prověřené matkare.
Nejlepší na tom je, že ten tydyt co nám prodal "jako nejlepší odrůdu" o nás rozhlasuje, že nás nachytal a dal nám jen samce. Chudák ani neví, že tam byly i samice a voní velmi intenzivně, tak po skořici a pomerančem.
Na vodě jsme už 2dny, ale pořád se květy rozmnožují a po jantarovych ani vidu. Jen samé bílé a průhledné.

Old Post 03-11-2017 v 08:55 AM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 58

Aha, tak to je od něj fakt hnusný, že tohle udělá, si nedokážu představit.
Snad bude nakonec ale opravdu dobře.
Hulit to určitě půjde, navíc když je sklidíte správně, zbavíte se ještě dost hnojek navíc.
Každopádně semínka doporučuju koupit na netu, je to přeci jen jistota.

Mimochodem, já už se dívám hrozně dlouho po holkách, co maj taky rádi trávu tak jako já, ale skoro žádnou jsem nenašel. A teď tu jsou 2 fajn holky najednou tyjo. Třeba se někdy můžem teoreticky sejít a ochutnat co máme. I když je fakt, že já jsem teda z Prahy a styděl bych se seznámit i s jednou holkou, natož kdybych vás měl vidět obě :--D Jsem ale rád, že takový holky alespoň existujou.

Old Post 03-11-2017 v 10:48 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 59

Bacha na to, že skéro suchý vždycky voní jinak než živý... z pravidla hůř:-D (to suchý)
Teda mě.. ale jak jsem poznal, tak jsem v čichovejch smyslech stejnej jako miliardy jinejch lidí :-D

Jinak holky by měli dostávat řezy gratis:-D ;ú

Jinak bejvalej kamarád určitě nedá holkám dobrej model, aby mu mohli dělat konkurenci... beztak jste mu dali minimálně pár tisíc za suchý a on by rád aby to tak pokračovalo..

Jinak co jsem tak četl, tak jantarový trichomy, jsou ve své podstatě zoxidovaný THC.. je tam rozklad THC na CBN -> bolest hlavy... tlumicí je samotný THC a dost CBD, který ale nemá s barvou trichomů nic společného. Radím sklidit s maximálním množstvím mléčnejch hlav... Je to odvar a dá se tím uzemnit daleko účinějc než jantarovejma... Hlavně z toho člověk není jak jelito, je tam příjemná únava a ráno člověk vstane fit... po hodně CBN ráno člověk vstává nedospalej...

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 03-11-2017 v 21:01 PM

Old Post 03-11-2017 v 20:42 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 60




63 den.
Hojte všichni dobří lidé. Prvně bych chtěla negativně pozdravit naše bývalé kamarády. Podívejte co jsme poprvé vypěstovali a to bez pomoci vás (Viktore a Pavle). Vím, že to tady sledujete a tady máte foto co jsme svépomocí vypěstovali. Takové šišky jsem nikdy u vás neviděla, tak přestaňte pomlouvat a raději se nad sebou zamyslete.
Pro všechny ostatní growery : děkujeme všem co nám drželi palce. Mysleli jsme si, že 4 rostlinky nám budou stačit na 3 měsíce, ale vypadá to, že budeme péct buchty a tvořit výrobky min půl roků.
Vypadá to na středa, čtvrtek a bude kosa. Všechny kytičky jsme museli různě připoutat. Palice jsou hodně těžké a já jsem nikdy takové palice naživo neviděla.
Co se týče výnosů v boxu, tak to se nedozvíme, protože máme doma jen kuchyňskou váhu a ta váží po 100 gramech. Ani nás to moc nezajímá a ja i Jana jsme rádi, že se nám povedl takový Master stich.
Děkujeme všem za sledovanost. Pak ještě pisnem jaký byl kouř.

Old Post 13-11-2017 v 15:40 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 61

Nějak sem to nepochitil ve vláknu ale jaká je to značka toho panelu a jaká je cena za něj?

Old Post 13-11-2017 v 17:07 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 62

Hmm, fakt pěkný
Toho je hromada a pravděpobně to bude i silný jako prase.
Když jsou takhle velký, je to znát i na síle.

Hlavně si teď něco přečtěte o sušení, ošetření atd...
Ono to vypadá, jako že je "konec", ale tohle období je stejně důležitý.
Třeba to může přeschnout (navíc rychle) a pak tam zbyde tolik hnojiva, že to skoro ani nepůjde hulit. Nebo naopak nebudete odvětrávat a plíseň je znehodnotí (pokud se rychle neřeší).

Old Post 13-11-2017 v 17:53 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 63

Proplach jedeme už 8 dní a do čtvrtka pojedeme jen čistou vodu.
Světlo je od ledideal a hnojení od JidB. Vše Český výrobce. Za celý box jsme dali kolem 21.000 tis
Sušení bude probíhat v boxu, akorát zapneme přitah a vše bude v sítích, které jsme zakoupily na letošním Cannafestu.

Old Post 13-11-2017 v 18:27 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 64

Na to že vás chtěl někdo podělat, tak vám vyrostly nezkutecne salámy. Proplach týden stačí,pokud nepoužívás krystalon

Old Post 14-11-2017 v 08:11 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4470290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív