Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » pilotův nechtěný skleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Obecné pilotův nechtěný skleník Příspěvek č. 1






hola,

rozhodl jsem se (pozdě ale přece) se s ostatními podělit o svůj pěst

Protože nemám fotky z klíčení/přesazování tak se teď trochu rozepíšu (pro ty, kdo foto chcou nahradit psaným příběhem): předem upozorňuji, že kytky jsou (1) z akce "semínka seniorům" léta páně cca 2012-2013 (nepamatuji si přesně, kdysi jsem semínka chtěl pro příbuzného, ty co mi zbyly v kapsli jsem tedy letos na jaře píchnul do truhlíku za oknem), (2) kromě perlitu jsem kytky sadil do rašeliny co mám míchanou s kompostem ve skleníku pro rajčata, skleník byl v zimě vyhnojen dusíkatým vápnem, během růstu jsem tam jednou přisypal jakési hoštické granulované hnojivo co mi zbylo od hnojení cuket.. nic víc pokud si dobře vzpomínám, možná trochu mletého vápence.

Asi z 10-15 semínek vyrostly 4 malé sazeničky, ze kterých zbyly pouze 2 kytky dosti vitální na to aby nasadily horní první "ozubené" listy. Během "zmrzlých" v květnu jsem obě kytky přesadil do skleníku mezi rajčata. Vypadalo to, že zbylá semínka buď vůbec nevyklíčila a nebo neměla sílu úplně roztrhnout obal - zůstal takový zámotek.

První kytka, co byla ve skleníku více na světle rostla poměrně rychle nahoru, nicméně se hodně vytáhla (tenký stonek). Kytku jsem tedy 2x po sobě zaštípnul. Druhá kytka šla ze skleníku ven do koryta, zaštípnuta byla jednou a je menší.

Protože skleník nebyl dostatečně vysoký, protáhl jsem některé hlavní větve "štřešním oknem" ve skleníku ven nahoru (kytku jsem tehdy zasadil nevědomky pod tímhle oknem, což se později ukázalo jako dobré

Je to pěkně vidět na fotce. Vlastně kytka potom sama udělala to, co někteří zahradníci kytkám uměle provádějí (rozpírají větve mezi sebou) jak jsem si všiml tu na fóru.

Fotky v tomto příspěvku jsou z 24.7. pokud to čtu správně.


Jinak pěstování kytek mě baví (hodně moc), baví mě na tom to překvapení, jak to vlastně v září dopadne
Z úrody plánuju mastičky, případně nějaký liquére


Jinak už od doby nějakého 2003, co jsem si tu založil účet mám takovou představu, že trávu si nikdy nekoupím (ať už matroš nebo semínka), což mi kupodivu vydrželo až dodnes Představuji si tím, že nepodporuji překupníky parazitující na konopným trhu. Je to pro mě taková záležitost podobná open source v IT když bych to měl přirovnat. Asi už jsem moc starý

Naposledy upravil IAOGpilot 31-08-2017 v 21:54 PM

Old Post 31-08-2017 v 21:25 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 2






tak a tady jsou fotky asi týden staré - skleník, resp. to co je venku ze střechýlu

Old Post 31-08-2017 v 21:49 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 3



uvnitř skleníku kytka kvete trochu jinak - jakoby se zpožděním a všechny blizny jsou bílé

Old Post 31-08-2017 v 21:56 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 4






a takhle to vypadá v korýtku

(fotky v květináčích jsou řezy/můj první pokus a nějaká degenerovaná noname genetika)

Old Post 31-08-2017 v 22:00 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 5

Byl bych moc rád, kdyby mi někdo tak zkusmo střelil od pasu jak dlouho by tu kytku ve skleníku ještě nechal kvést.

Můj první pěst jsem kdysi nechal do října (opadaly listy odspodu a palice zfialověly). Tenkrát to mělo medovou chuť co se týče "běžného užití" xD
Takže to plánuji min. do konce září, pokud bude hezky a nebude plíseň.


Jo a poslední otázka: myslíte, že by takhle vypadalo technický konopí? Mám docela obavu o tu genetiku, páč to vůbec na dálku nevoní. Pryskyřice to má dost.

Old Post 31-08-2017 v 22:06 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 6

Nema vyznam strielat od pasu podla fotiek,to si mozes strelit aj sam. Pokial to nebude plesniviet tak to tam nehaj az dokym to nebude zrele.

Old Post 31-08-2017 v 23:10 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0491350 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív