Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » První pěst začátečníka(rady,zkušenosti,pomoc)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Buchaldo
Nový Člen

Karma uživatele Buchaldo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

První pěst začátečníka(rady,zkušenosti,pomoc) Příspěvek č. 1

Zdarec Borci.
Tak konečně po x letech se mi nachomýtla šance si zasadit aniž bych musel něco na tajnáka nebo řešit flek aby mi to nikdo neštípl.
Mám možnost si zasadit max 4kousky Marunky a dokonce si mužu vybrat jeslti skleník nebo foliovník,jelikož jsem začatečník budu rad za každou pomoc,radu cokoliv.

Semínka chci kupovat někdy ted asi u nas maji tedka akci na dutch possion celekm se m zamlouvá Mazar,Orange hill special,Bubba island kush....za další odrudy tipy od vas budu rad.

Na sazení bych to viděl někdy v květnu v pulce nějak tak skrs mraziky nebo tak.

Hnojky bych viděl kompletku od Hesi

Old Post 25-03-2018 v 11:33 AM
Buchaldo je offline   Profil uživatele Buchaldo   Find more posts by Buchaldo   Foto galerie člena Buchaldo   Click here to Send Buchaldo a Private Message   Add Buchaldo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buchaldo
Nový Člen

Karma uživatele Buchaldo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 2

Ještě mě zajímá co by bylo lepší vzhledem omezení výšky cca 2M...jestli automaty nebo klasiky periody,mám taky strach z delšího dozravání tudíš plisně.
Děkuji.

Old Post 26-03-2018 v 22:13 PM
Buchaldo je offline   Profil uživatele Buchaldo   Find more posts by Buchaldo   Foto galerie člena Buchaldo   Click here to Send Buchaldo a Private Message   Add Buchaldo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

Čau hele po dvou kolech ve foliaku, bych do klasických strainu nešel. Počasí je nevyzpytatelné a hnusny počasí na konci kvetu, ti může zlikvidovat úrodu do týdne. Hodil bych automaty a když na to přijde, mohl bys s nima stihnout i dvě kola. Bohužel se seedbankou a ani strainem ti moc nepomuzu, mel jsem od RQS spokojenost a od Fair seeds a to jsem byl taky celkem spoko. Out nejedu, protože je tu az moc babiček co si to pěstují do masticek a neřeší jestli je to samec nebo samice a běhat okolo toho pul roku a sklidit ve finále pytel semen je na facku

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-03-2018 v 06:05 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 4

Pokud máš možnost ten foliak zatmívat, tak tam střihni normálně nějaký klasiky. Zasad co nejdřív to dovolí fotoperioda, nebo jestli můžeš přisvicovat tak už ted. Až to naroste nějakej ten 1,5 metru, tak začni zatmívat. Koncem léta až začátkem září už sklízíš. Lepší než automaty a lepší než honit plíseň někdy v říjnu.

Old Post 27-03-2018 v 13:50 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buchaldo
Nový Člen

Karma uživatele Buchaldo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

takže vše objednano ted už jen počkat
vypadato takhle :Maraz-DP
Lemon Zkittle-DP
Orange hill special-DP

na ulet to chci zkusit v kokosu tak uvidíme:substrat Atami coco

hnojky:B'cuzz Root stimulator
B'cuzz Coco A+B
B'cuzz Booster Coco
B'cuzz Bloom stimulator COCO
Atami Bloombastic
AH Final solution

Poslední vec co mě zajímá a hlavně váš nazor dat do treba 25-50l květináč a nebo zem ? ....myslím že když budou v květináči tak bude větčí jistota že znich nebudou žadny 3m stromy ne?

Old Post 27-03-2018 v 22:33 PM
Buchaldo je offline   Profil uživatele Buchaldo   Find more posts by Buchaldo   Foto galerie člena Buchaldo   Click here to Send Buchaldo a Private Message   Add Buchaldo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Buchaldo
Nový Člen

Karma uživatele Buchaldo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

nějaky názory?krittika? co si myslíte o ten kokosu ?

Old Post 04-04-2018 v 22:09 PM
Buchaldo je offline   Profil uživatele Buchaldo   Find more posts by Buchaldo   Foto galerie člena Buchaldo   Click here to Send Buchaldo a Private Message   Add Buchaldo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 7

No čo ? Ako si na tom? Celkom má to zaujíma..

Old Post 07-05-2018 v 12:09 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 8


Čus chlapy,než pojedu druhý kolo páč to první mi moc nevychází,tak od známého jsem si sehnal řízek AK 47 je to nějaká F-jednicka že prý roste rychleji myslíte že to stihnu?moc díky za info

Old Post 02-06-2018 v 07:09 AM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0575740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív