Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » nekvete PROSIM O RADU :-(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
xixa89
Nový Člen

Karma uživatele xixa89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 7  

Zdraví nekvete PROSIM O RADU :-( Příspěvek č. 1

Zdravim vas mel bych jeden dotaz 5.5 jsem zasadil od BARNEYS FARM Banky tyto odrudy critical kush a LSd a do dneska mi nechceu kvest prosim o radu foto klidne zaslu jinak to amm venku

Old Post 08-09-2017 v 15:46 PM
xixa89 je offline   Profil uživatele xixa89   Find more posts by xixa89   Foto galerie člena xixa89   Click here to Send xixa89 a Private Message   Add xixa89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xixa89
Nový Člen

Karma uživatele xixa89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 7  

Zdraví Re: nekvete PROSIM O RADU :-( Příspěvek č. 2



citace:
Původní příspěvek od xixa89
Zdravim vas mel bych jeden dotaz 5.5 jsem zasadil od BARNEYS FARM Banky tyto odrudy critical kush a LSd a do dneska mi nechceu kvest prosim o radu foto klidne zaslu jinak to amm venku

Old Post 08-09-2017 v 16:05 PM
xixa89 je offline   Profil uživatele xixa89   Find more posts by xixa89   Foto galerie člena xixa89   Click here to Send xixa89 a Private Message   Add xixa89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xixa89
Nový Člen

Karma uživatele xixa89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 7  

Re: nekvete PROSIM O RADU :-( Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od xixa89
Zdravim vas mel bych jeden dotaz 5.5 jsem zasadil od BARNEYS FARM Banky tyto odrudy critical kush a LSd a do dneska mi nechceu kvest prosim o radu foto klidne zaslu jinak to amm venku

Old Post 08-09-2017 v 16:13 PM
xixa89 je offline   Profil uživatele xixa89   Find more posts by xixa89   Foto galerie člena xixa89   Click here to Send xixa89 a Private Message   Add xixa89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Ahoj mém stejný problém. mám 2metrové krásné herery a taky žádný nakvět bojím se že to nestihne herer kvete dlouho no co už nechám to.Bud to sežere plísen nebo to dokvete stejně stím nic neudělám.

Old Post 08-09-2017 v 16:22 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xixa89
Nový Člen

Karma uživatele xixa89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5



no ja prave nevim jestli to je odrudou a nebo mnou abych vedel na pristi rok hnijivo mam PLAGRON COCOS A&B a stejnak k hovnu :-(

Old Post 08-09-2017 v 16:25 PM
xixa89 je offline   Profil uživatele xixa89   Find more posts by xixa89   Foto galerie člena xixa89   Click here to Send xixa89 a Private Message   Add xixa89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xixa89
Nový Člen

Karma uživatele xixa89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od xixa89
no ja prave nevim jestli to je odrudou a nebo mnou abych vedel na pristi rok hnijivo mam PLAGRON COCOS A&B a stejnak k hovnu :-(

Old Post 08-09-2017 v 16:33 PM
xixa89 je offline   Profil uživatele xixa89   Find more posts by xixa89   Foto galerie člena xixa89   Click here to Send xixa89 a Private Message   Add xixa89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

uvidíš snad bude hezký podzim.

Old Post 08-09-2017 v 16:42 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xixa89
Nový Člen

Karma uživatele xixa89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

podle me to nestihne vykvest

Old Post 08-09-2017 v 18:28 PM
xixa89 je offline   Profil uživatele xixa89   Find more posts by xixa89   Foto galerie člena xixa89   Click here to Send xixa89 a Private Message   Add xixa89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 9

mas je celkem mensiho vzrustu, tak je na 1-2 dny dej do nejakeho cerneho pytle at jim urychlis prepnuti na kvet...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 08-09-2017 v 18:49 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xixa89
Nový Člen

Karma uživatele xixa89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 10

90 cm maji a to staci jednou dat ten pytel 1-2 dny nebo navickrat a cim to je ze se nechteji prepnou ? jinak moc dekuji za radu hned zitra se na to vrhnu :-)

Old Post 08-09-2017 v 18:58 PM
xixa89 je offline   Profil uživatele xixa89   Find more posts by xixa89   Foto galerie člena xixa89   Click here to Send xixa89 a Private Message   Add xixa89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

Stejný problém, mám vedle sebe venku 2 menší. jedna jede a druhá pořád nic, dle mě nestihne dojet už

Old Post 21-09-2017 v 07:33 AM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

mě taky ze 3 kvete jen jedna nebyl jsem tam už týden tak doufám že v tomhle pochmurném počasí konečně přeply všechny.příští týden má začít babí leto.PS nemáš ty kytky od fairseeds?

Old Post 21-09-2017 v 19:07 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaskes
Stálý Člen

Karma uživatele jaskes - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 13

Jestli ty kytky máš v květináči, tak bych je místo té metody s černým pytlem odnášel každý den do sklepa(aby měly alespoň 12 hodin tmy), nebo někam, kde je tma. Jinak hodně zdaru

Old Post 30-09-2017 v 14:26 PM
jaskes je offline   Profil uživatele jaskes   Find more posts by jaskes   Foto galerie člena jaskes   Click here to Send jaskes a Private Message   Add jaskes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2021 - Prosím o radu - 0 odpovědí
12-07-2017 - Prosim radu.. - 0 odpovědí
10-02-2016 - Prosím o radu - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1625890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív