Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zvláštne skrútené listy OUTDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kanabis
Nový Člen

Karma uživatele kanabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 2 

Prosim poradte outdoor Příspěvek č. 1

Zdravím mám problem s rastlinou jedná sa o model Holands Hope v klasickom substrate zo začiatku sa rastlina po presadeni chytila dobre no časom sa listy začali zvlaštne skrúcať a myslel som si že je snou koniec postihlo to celu rastlinu no velmi som sa divil ze tato vec nerobila rastline problem a celý čas rastla bola "zdravá" a dokonca sa už aj prepla do kvetu tak začínam rozmýšlať že snej ešte niečo bude čo si o tom myslíte ? Stretli ste sa stým ,viete čo to je ,prípadne čo by ste mi poradili mám to začať riešit a ako alebo ju nechať kvitnúť a dúfať že bude dobrá.Dakujem za vaše rady prikladám fotky.Rastlina bola len raz hnojená kuracím bio hnojivom

A mám ešte druhý problém zdá sa mi že rastlina nestihne dozrieť holands hope by sa mal vraj sklidit koncom tohto mesiaca alebo začiatkom oktobra a ked sa pozriete na aktuale palice su ešte velmi male bojim sa že to nestihne.

Môj tretí problém sú listy (iba na spodu rastliny)ktoré sú na fotke najprv,žltnu a neskôr sa vysušia a opadnú.Mal so mtento problem aj s druhom raslinou a ta zo dna na den proste praskla niekde v strede a bojim sa že to ma stym niečo spoločne.Vopred Ďakujem každemu kto mi dá nejake dobre rady toto je môj prvý grow.

Pre zobrazenie fotiek rozkliknite linky

https://prnt.sc/giobqc https://prnt.sc/giocdt https://prnt.sc/giod3o

Naposledy upravil kanabis 09-09-2017 v 13:56 PM

Old Post 08-09-2017 v 14:47 PM
kanabis je offline   Profil uživatele kanabis   Find more posts by kanabis   Foto galerie člena kanabis   Click here to Send kanabis a Private Message   Add kanabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaskes
Stálý Člen

Karma uživatele jaskes - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 2

Někdy za to může chemická ochrana semen, někdy je to dáno geneticky (a možná to dělaj taky plísně nebo specifický škůdci), ale myslím že by to nemělo být nic víc než optický problém.

Old Post 30-09-2017 v 14:46 PM
jaskes je offline   Profil uživatele jaskes   Find more posts by jaskes   Foto galerie člena jaskes   Click here to Send jaskes a Private Message   Add jaskes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1818040 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív