Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » 10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 49

No Bitir, myslím že ne každý počítá kolik přesně kW a korun co stojí, kolik by mohl a mít kdyby to a kdyby tamto...já mám box 50x60 a 150 hps. Vůbec mě neláká zvětšovat wataz,plochu,počet kytek a podobně. Rád si s tím hraju a abych pravdu řekl tak kolik dní jsou na květů počítám jen kvůli groweru a trydu, abych podal co nejpřesnější informace pro vás 😊 jestli to bude 10, nebo 20 navíc je mě úplně jedno. Taky je mě většinou jedno kolik mám výsledného materiálu. Je jasné že jako každý chce mít v poměru ke světlu co nejvíc, ale to je jen kvůli mému egu, abych se pak mohl poplácat po rameni jak jsem dobrý, nebo jak jsem to zesral. Přijde mě že Bohém to taky neřeší tak aby musel zvětšovat a přidávat silnější světla. Nemyslím tím nic špatného, jen můj pohled na pěstování je asi odlišný. Baví mě to i kdybych vypěstoval 10g pod nějakou čelovkou zavěšenou v krabici od bot. 😀
Tím jsem chtěl jen říct že když vidím jak si s tím hraje bohém, že to má asi s pěstováním stejně jestli mě chápeš 😊 samozřejmě nechci za nikoho mluvit, jen jsem chtěl říct svoje moudra 😀😂

Old Post 18-01-2018 v 05:48 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 50

To je skvělý přístup 😁 já jsem do 60*60 narval 9 květináčů s mladou a nějak to přerostlo, až jsem koupil 120*120 a dál tam čtyř kilo.. bylo mi jich líto jak se mačkají..
Můj typ je 205g. Tyhle barevný odrůdy mi přijdou méně výnosné, ale myslím že těch 100 dní ty palice vytvrdilo

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 18-01-2018 v 07:01 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 51

2 Bitir: takže... něco ke zvětšování wattáže

- samozřejmě že mít 400w by bylo LEPŠÍ ale uvedu pár důvodů proč tomu tak není:

1, systém mám tak vybalancovaný, že VŠECHNO pasuje ke všemu - odtahy, ofuky, velikost prostoru vůči světlu a HLAVNĚ TEPLU které světlo produkuje.

Proto nebudu cpát 400w do prostoru optimalizovaného na 250w, už tak se mi to tam často nevleze a je tam horko..

Nechci změnit jednu věc, a na základě té začít měnit, či dokupovat za desetitisíce(odtah, skříň atd.) které rozhodně nemám (nemám momentálně ani na semínka ).

Jednoduše- vybral jsem si 250w tak jedu 250w a nemá smysl lamenovat nad 400w
OVŠEM kdybych věděl že to zvládne na květ 400w tak ho tam dám, ale vím že na 99% by to nešlo
__________________________________________________________________

2, - nechci mít nějak výrazný počet kytek. Vím že by to asi bylo jedno v případě odhalení, ale pořád je lepší když u soudu řeší OPRAVDU SMĚŠNÉ DVĚ až ČTYŘI kytky, anebo třeba 8 - 10 pod 400W. Kdyby někdo k tomuto měl nějaké poznatky, či odhad trestní sazby, rád si přečtu.

____________________________________________________________________

3- víc kytek, víc prostoru = více spotřeby hnojiv(dost drahých), více peněz za semena, více propálené elektriky(v případě delších odrůd či jakéhokoliv prodloužení), více smradu, více materiálu. Abych to utáhl (A TAKY SPOTŘEBOVAL) musel bych to prodávat a to nepřipadá v úvahu. Nebo bych pěstil jednou za čas a to by mě nebavilo..

__________________________________________________________________

4- jsem hodně paranoidní co se ohně týče, a čím míň mě něco žhne v nejaké budově kde zrovna nejsem, neměl bych dobrý pocit a pořád bych musel přemýšlet jestli se něco nedějě (možná to je čistě jen zbytečná paranoia)

_______________________________________________________________

5- nemyslím si že je to až tak ovlivněno 250w JELIKOŽ - Critical + 2.0 - doposud se mi nepodařilo najít odrůdu která by byla TAK RYCHLÁ a TAK POTENTNÍ... tam to opravdu jelo jak pod 4kilem, a již 2 týdny po přepnutí to bylo brutálně najetý... Tak bych ho chtěl znova, ale zase neochutnej jiný když jich je tolik

=====================================================

1-positivum- na druhou stranu uznávám že to musí být o level výše, a nádhera. Možná někdy později až budou lepší podmínky

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 18-01-2018 v 09:59 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 52

Vyjadrim se k bodu 3.
Vic kytek mit nemusis a drazsi to rohodne neni pokud nepojedes kvet 100 dnu. Dokonce to vyjde levneji.
Me slo jen omto proc kvetes 100 dnu ? Pod 400 w muzes mit i jednu kytku.

Old Post 18-01-2018 v 11:56 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 53

2 Bitir: Dražší to určitě bude, elektrika uznávám je diskutabilní, ale na výživu?

- Solím CANNU a u ní je třeba BOOST za 2000 kč, teď mi vydrží 2 kola + cannazym + rizotonic, to by bylo aspoň o 3000 navíc za výživu - pokud bych chtěl jet kontinuálně.

- kvetl jsem 100 dní, jelikož jsem byl časově vytížený + další faktory které mě nutily to protáhnout. Takže jsem sklidit mohl v 80 dnu např. což je o 20 dní později než by to mělo být... Záleží na odrůdě no-

- CRITICAL+ 2.0 BYL hotový v 65 dni se vším všudy i flushingem a byly to salámy neskutečné srovnatelné s těmy pod 400w.

To je důkaz že to má smysl

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 18-01-2018 v 12:35 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 54


U ninrozhodne boost potreba neni.
Hele me hnojiva vysly na 8 kytek pod 750w na 400kc v kokose. Vim o cem mluvim , neni treba jim solit vyosky ec. Rika se tomu know how .
Viz fotto. Tato kytka byla ziven zakladnima hnojkama s obzalivkou s big bud od AN. Ec 0.8 ve stridani s vodou. 3x zalivka s ec 1.2.
A 3 tydny na vode.
Kdyby nekomu vadila fotka , nechť si to necha smazat.

Old Post 18-01-2018 v 12:47 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 55

Bohém: Tak pokud vím kytek můžeš mít 5 ať je to venku či doma. Podle toho tě taky potom soudí buď přestupek či trestný čin. Nikde jsem nečetl že by postupovali jináč pokud máš doma lampu či máš kytky na balkóně.

Old Post 18-01-2018 v 12:53 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 56

Pěkné, neříkám že BOOST je nezbytný, ale já ho tam chci jelikož prostě v tom chci mít dostupné maximum

2 Pěstník: nejsem si jistý, ale in je posuzován hůř jako out ...

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 18-01-2018 v 13:55 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 57

Ok. To beru. Ja jen ze to jde pestvat efektivneji.
A pokud clovek chce mit vic odrud tak je lepsi jet vetsi wattaz a kvetinace.
Ke narazel jen na efektivnost pestu , ale pokud jsi spokojenej , rozmlouvat to nikomu nehodlam.

Old Post 18-01-2018 v 14:13 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 58

Nic ve zlém. Koukej číst víc. Klišé jako, že můžeš mít 5 kytek, je naprosto mimo mísu. Hodně dávno už to neni pravda. Rozhoduje množství po usušení a %THC. Je to i logičtější, protože z 1 kytky můžeš dostat stejné množství jako z 10 kytek. Věřím, že k tomu soud přihlédne. Když si ale vemu, že za 2x600w, přes 700g 17%THC a přes 20 kytek včetně sazenic mi dali 10tis. pokutu a 2 roky podmínky, tak bych to vůbec neřešil. Přihlíží se taky hlavně na to, jestli žiješ řádný život. Tzn. kladný posudek z práce a nedealovat! Mějte se groweři ;-) peace

citace:
Původní příspěvek od Pěstník
Bohém: Tak pokud vím kytek můžeš mít 5 ať je to venku či doma. Podle toho tě taky potom soudí buď přestupek či trestný čin. Nikde jsem nečetl že by postupovali jináč pokud máš doma lampu či máš kytky na balkóně.

Thomas V.

Old Post 18-01-2018 v 16:53 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 59

+k Váchy za přínosnou a zkušeností podloženou informaci

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 18-01-2018 v 18:25 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skerCORE
Nový Člen

Karma uživatele skerCORE - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 60

KONOPÍ A LEGISLATIVA: NEZNALOST ZÁKONA NEOMLOUVÁ


Mnoho lidí je špatně informováno ohledně současných platných zákonů České republiky týkajících se konopí. Nepatříte mezi ně? Pro usnadnění orientace mezi paragrafy vám přinášíme odpovědi na několik základních otázek každého pěstitele.



Kolik rostlin konopí mohu legálně pěstovat bez zvláštního povolení či ohlášení?

(i) S možným obsahem THC v dospělé rostlině nejvíce 0,3 % k průmyslovým, technickým či zahradnickým účelům: do 100 m2 plochy.

Dle § 29 zákona č. 167/1998 Sb.

(ii) S možným obsahem THC v dospělé rostlině nad 0,3 %: nula.

Dle § 24 odst. 1 písm. a) zákona č. 167/1998 Sb.

Kdy je pěstování konopí obsahujícího nad 0,3 % THC přestupkem a kdy trestným činem?

Pokud je rostlin více než 5, jde o trestný čin.

Dle § 285 zákona č. 40/2009 Sb., ve spojení s § 1 přílohou č. 1 nařízení vlády č. 455/2009 Sb. Poznámka: Nejedná se o ustanovení § 2 a příloha č. 2 nařízení vlády č. 467/2009 Sb., která byla zrušena nálezem Ústavního soudu ze dne 23. 7. 2013, sp. zn. Pl. ÚS 13/12, vyhlášeného ve Sbírce zákonů pod č. 259/2013 Sb.

Pokud jich je méně, jde o přestupek.

Dle § 36 odst. 1 písm. x) zákona č. 167/1998 Sb.

Jaký trest mohu za pěstování konopí dostat?

Až 5 let odnětí svobody v případě posouzení pěstování jako trestného činu. Spektrum možných trestů je nicméně pestré a zahrnuje peněžité tresty a propadnutí věci: návykových látek a přípravků, zařízení a materiálů potřebných k jejich pěstování, jestliže náleží pěstiteli a byly k pěstování určeny či užity, pěstováním či za pěstování získány, a to i jen z části.

Z čeho se počítají procenta THC v rostlině?

Z kvetoucího vrchlíku rostliny. Bez semen, avšak s listy.

Dle § 285 zákona č. 40/2009 Sb., ve spojení s § 1 přílohou č. 1 nařízení vlády č. 455/2009 Sb.

Nesouhlasíte se současnou legislativou? Přijďte 7.5. 2016 podpořit 19. ročník demonstrace za legalizaci konopí Million Marihuana March.

Kolik semen mohu legálně vlastnit?

Pokud nejsou zaseta, množství není omezeno.

Dle zásady co není zakázáno, je dovoleno, zákon č. 1671998 Sb. toto jednání nezakazuje.

Kolik řízků mohu legálně vlastnit?

Řízky se považují za rostliny. Legálnost tak závisí na obsahu THC v budoucích dospělých rostlinách.

Dle § 29 zákona č. 167/1998 Sb.

Kolik gramů konopí u sebe mohu legálně držet?

Nula, pokud jde o konopí s obsahem THC nad 0,3 %.

Dle § 30 odst. 1 písm. k) zákona č. 200/1990 Sb. a § 284 odst. 1 zákona č. 40/2009 Sb.

Je sušení rostlin konopí zločin?

Ano, viz výše.

Když nás bydlí šest v jednom domě, můžeme mít každý na zahradě svých pět kytek tak, aby to stále zůstávalo jen v rovině přestupku?

Ne. Vysvětlení a rozbor možných posouzení takového jednání by si zasloužilo delší vysvětlení v rozsahu samostatného článku.

Old Post 18-01-2018 v 21:10 PM
skerCORE je offline   Profil uživatele skerCORE   Find more posts by skerCORE   Foto galerie člena skerCORE   Click here to Send skerCORE a Private Message   Add skerCORE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 61

Váchy55: Množství rostlin a její hranice mezi trestným činem a přestupkem je dána to bych viděl jako hlavní faktor v posuzování. Ale ať je to jak je to tak pokud dojde na nejhorší tak je furt lepší být posuzován jako člověk s 5 rostlinkama než někdo kdo jich měl 20... Mě osobně by už třeba ani takové pěstování nebavilo takže pokud by hranice byla víš stejně bych furt jel menší počet

Old Post 18-01-2018 v 21:27 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 62

Pěstník: a kdyby to bylo 100% legální, bydlíme ve vytápěných sklenících 😂 já věřím, že jednou to přestanou hrotit a celá tahle situace s pěstováním bude v klidu. Četl jsem někde že 10-15 let.. kéž by to tu bylo jak v Americe.. když vidím ty videa jak mají v garážích jen lampy místo auta

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 18-01-2018 v 21:35 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Nic ve zlém. Koukej číst víc. Klišé jako, že můžeš mít 5 kytek, je naprosto mimo mísu. Hodně dávno už to neni pravda. Rozhoduje množství po usušení a %THC. Je to i logičtější, protože z 1 kytky můžeš dostat stejné množství jako z 10 kytek. Věřím, že k tomu soud přihlédne. Když si ale vemu, že za 2x600w, přes 700g 17%THC a přes 20 kytek včetně sazenic mi dali 10tis. pokutu a 2 roky podmínky, tak bych to vůbec neřešil. Přihlíží se taky hlavně na to, jestli žiješ řádný život. Tzn. kladný posudek z práce a nedealovat! Mějte se groweři ;-) peace

Na to ze takto urazis a poucujes byses mel vice vzdelavat.

Zapomnel jsi rozlisit pestovani a vyrobu (suseni).. Kazde se posuzuje jinak!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-01-2018 v 21:49 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 64

Výsledek je již znám! Střílejte poslední tipy než to přijde!

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 19-01-2018 v 16:48 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5902090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív