Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Frynk LED 400W + 600W HPS, 20xAmnesia Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Frynk LED 400W + 600W HPS, 20xAmnesia Haze Příspěvek č. 1






Zdravim vespolek,

20x Amnesia Haze ve 6l kvetinacich, medium kokos
hnojky Metrop - MR1,2 Calgreen + enzymy
voda vstup EC 0,45


Zakorenovani probehlo pod 200W 5000k po cca 10 dnech prepnuto na 400W 3000+5000.
Prvnich cca 7 dnu kvetu nechano 400W 3000+5000, pak prepnuto na 3000+1750 opet 400W.
PH micham +- 6,1-6,2

1 nasazeni
2 7 dnu 18/6
3 15 dnu 18/6
4 15 dnu detail
5 18 dnu detail

Old Post 03-09-2017 v 13:45 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 2




22 den 18/6 roztahnuto na cely box a prepnuto na kvet

Old Post 03-09-2017 v 13:50 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 3




5/12

Old Post 03-09-2017 v 13:51 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 4





11/12

Old Post 03-09-2017 v 13:52 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 5






15/12

Old Post 03-09-2017 v 13:56 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 6






19/12

posledni fotka stavba kytek, leva HPS, prava LED

Pod HPS se to o cosi vice vytahuje, pod LED lepe vetvi i kdyz na rustu to bylo jen pod LED a stavbou vicemene stejne. Jsem zvedav jestli se to vynosove +- srovna

Old Post 03-09-2017 v 14:02 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 7

Pěkně srovnané , výška ? tak okolo 100cm? nejaky zasah do kytek ? stipnuti?

Old Post 03-09-2017 v 14:41 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 8

moc pekne

Old Post 03-09-2017 v 15:57 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 9

neco okolo 80 cm, vsechny kytky jednou stipnute

Old Post 03-09-2017 v 20:56 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 10

Příde mi, že ten kokos necháváš moc proschnout, ale možná to jen tak vypadá na povrchu.

Old Post 03-09-2017 v 22:58 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Příde mi, že ten kokos necháváš moc proschnout, ale možná to jen tak vypadá na povrchu.

Cus, rekl bych ze kcb vi co dela . Jelikoz nede nejakej drip ,tak to nemusi byt porad mokry.

Kazdopadne budu sledovat , podle fotek to vypada zase na pekelnej rachot . Sem zvedavej na vysledek a drzim palce .

Old Post 04-09-2017 v 11:04 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 12

Zalivam jednou denne cca 0,6l teplota v boxu +-29 pri sviceni, 23 tma.
Pod ledkou to prosycha prakticky jako pod HPS, tak dostavaji stejnou zalivku i hnojeni. Ted se mi zdaly pod LEDkou svetlejsi, tak dostaly rustovou MR1, misto MR2.
EC 2,2
Uprimne, ted ct-so jsem byl na kasi z duvodu kamaradovy svatby, tak proschly fest, ale snad to nepujde znat )

Old Post 04-09-2017 v 11:24 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 13

kcb: Ahoj. Ja prave mel kdysi jednou kokos a zkousel jsem to rucni zalivkou. Bohuzel kytky vydrzely do cca 3. tydne kvetu a potom slus. Pak uz se to nedalo uhlidat. Seschlo mi to jednou, pak podruhy a vynos sel cely do kopru. To kolo jsem bohuzel ani nedojel, ale mel jsem spis podobne problemy jako ty, tamhle oslava a tamhle druha a uz to bylo. Od te doby bych kokos zaleval uz jen automatickou zavlahou, ale snad se pletu... drzim palce, vypada to fakt hezky zatim. Chtel jsem se jen zeptat proc jedes kokos oproti hline (asi z minula?)? V hline se ti to nezda nebo si jen chtel zase zmenu.

Old Post 05-09-2017 v 16:02 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 14

Automatickou zavlahu jsem nechtel z duvodu toho, ze jsem nevedel jak se to bude chovat. Panujou tady teze ze pod LED se to mene odparuje, tudiz mene pijou. U me chlastaji vlastne stejne, urcite tomu pomaha i ta HPS. U me se ted jedna hlavne o to vyzkouset si zimni kombo) at nemusim pritapet, ted uz vicemene vim co od toho cekat.
Taky jsem chtel zkusit neco, co jsem jeste nejel a co me zase zajima v letnich mesicich, bo letos bych se z aera asi poradne oprcal) i kdyz i to rucni zalevani je taky pekny omrsk))

Old Post 05-09-2017 v 19:44 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

Vim ze leto bylo horky... ale ted uz to zadna hitparada taky neni tak precejen.

Co se tyka chlazeni, byla znat ta vymena jedny HPS za LED?? (Hraju si s myslenkou 200w LED, 400w HPS)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-09-2017 v 09:11 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 16

Poznat to jde urcite, LEDka topi a ne ze ne) jen netopi tak moc jako HPS. Ted aktualne mam pri sviceni v boxu cca 28 stupnu. Kdyz dam ruku pod HPS a LED tak rozdil je fest. Ovsem taky zalezi jak tu ledku zapnes, myslim tim jake coby a jak silne. Urcite vice hreje kdyz zapnu vsechny 3000 na 400W coz je 4x100W, nebo je nejak podelim treba s 1750, ale uz nepojedou na plny vykon, s tim se da taky dost laborovat.
Ale pro muj vlhci sklep je urco dobre mit v zime nejakou tu HPS, nez treba dusit odtah.
Navic ta moje LEDka umoznuje v plne palbe plnych 600W, ale to jsem jeste nezapnul, bylo by ji treba dat vyrazne vyse s touhle optikou a zvhledem k faktu ze ted ji mam 50-60 cisel na kytkama a mam trochu prepaleny stred, coz si myslim ze dela ta 1750, tak to na plnou palbu zatim davat proste nebudu, uvidim co udelam pod tem 400W a pak se dalsi kolo podle toho zaridim. Hlavne se mi nechce ted zvedat svetlo, drzi to tam na dobre slovo, bo jsem narazil na problem, ze ten idiot co tam delal strop, udelal cast z hurdisek a do tech se moc vrtat neda, po tomhle kole to budu muset znovu dukladne ukotvit. ted uz na to kaslu, nejak to drzi ...

Old Post 08-09-2017 v 10:01 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9649150 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív