Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Srážlivost krve vs. THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Srážlivost krve vs. THC Příspěvek č. 1

Ahoj,

zdědil jsem po rodičích Leidenskou mutaci krve. Všichni s tím v rodině už měli nějaké problémy. Mě to potkalo před lety, kdy mi po thajským boxu otekla noha, od chodidla až ke koleni. Píchal jsem si do břicha clexan. Tři roky už nehulím, akorát letos po této době jsem si párkrát upekl koláčky. Zase se mi začali objevovat problémy s trombozou. Už vím co mám dělat, v zásobě dost clexanu. I tenkrát po boxu jsem si to vlastně diagnostikoval sám a doktor to jen potvrdil. Od té doby mám zakázaný určitý druh sportovních aktivit. Před měsícem jsem jel štreku autem na Slovensko, tak to přičítám té dlouhé cestě. Asi týden na to jsem dal koláčky a relaxoval. Před týdnem nám zemřel bývalý kolega na embolii. Když dojel do Španělska, tak to s ním seklo. Podle mě vůbec netušil, že se mu něco takového může přihodit. On teda nebyl hulič ani pojídač. Máte někdo nějaké zkušenosti, jaký vliv má marihuana na srážení krve? Jako laik si myslím, že spíš negativní, protože po trávě je žízeň, takže nastává dehydratace. Osobně si myslím, že Leidenská mutace je všeobecně veřejností opomíjena. Znám spoustu lidí, kteří na to přišli, až když nastal problém.

Old Post 02-09-2019 v 21:21 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2

ahoj, dehydratace nastava hlavne mistne - nadmerne se vysusuji sliznice....a prave ze spis dochazi k navyseni tepove frekvence a srdecni aktivity tzn krev proudi rychleji a myslim ze na srazeniny atd to ma spsie priznivy vliv nez naopak - stejne jako alkohol, kde popijeni s mirou snizuje riziko srdecnich a mozkovych prihod diky rozsireni cev...to potvrzuje take fakt, ze po trave vetsinou dojde ke zkvalitneni erekce (to uz po chlastu sice ne, ale buzhvi jak to tam funguje...)...u tebe je to sice rizeno genetickymi faktory ale stejnak je dle meho skromneho nazoru zakladem se hydratovat a udrzovat organismus a hlavne obehovy system zdravy...co bych ti nejvice doporucil jsou pravidelne studene sprchy po cviceni/trenale (nevim z popisu jak vazna je tva diagnoza, ale rozhodne ti to neuskodi)

Naposledy upravil Dain 03-09-2019 v 15:16 PM

Old Post 03-09-2019 v 14:58 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

Mně je prostě divný, že to tedka vzniklo bez jakýhkoliv důvodu. Prvně to bylo z modřin při boxu a byly to vnější žíly. Včera jsem bilancoval ohledně stravy. Už tři týdny snídám jen jogurt s pohankou a přesně tu dobu mám ty bolesti. Začal jsem googlit a našel jsem tohle http://orgo-net.blogspot.com/2012/0...i-trombozu.html jestli je to hoax nevím. Jinak od jara se pravidelně otužuju, cvičím už od puberty, občas běh, ale ten jsem právě poslední měsíc hodně zanedbával. Jinak pohybově dost aktivní. Asi ten alkohol v malé míře spíš prospívá, to je pravda. Jinak díky za první příspěvek do diskuze

Old Post 04-09-2019 v 20:59 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4

Maji na to hodne vliv hormonalni vykyvy (tehotenstvi atd... Coz tobe asi nehrozi), urazy typu velka modrina, zlomenina pripadne operace. Dlouhe cesty autem, clexan by se mel pichat i u cesty letadlem, tusim let nad 2 hodiny

Nejhorsi je kdyz uz dojde k tromboze ze nekteri lekari ji na sonu nedokazou najit, asi jsou slepí... Manzelka byla 5x na pohotovosti pokazde jiny lekar a vzdy bez nalezu (5x za 3 dny) nakonec tromboza v celem stehnu

Vliv thc? Nevim zadny jsme nepozorovali ale je pravda ze v problemovych obdobi nehulila, jinak nebyl problem, spise by to chtelo zmerit koagulaci porovnat to pred a po brku, ale nevim co reknes u lekare kdyby si to chtel zkusit. Jako riziko bych videl klasicke probleny z koureni, ucpavani cév.

Naposledy upravil Gramy 08-09-2019 v 10:23 AM

Old Post 08-09-2019 v 10:05 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

Vím, že na srážlivost krve má vliv vitamín K, pokud je jeho stav labilní. Je pak potřeba omezit přísun určitého druhu potravin a já právě myslel, jestli THC nebo něco jiného, co je v marihuaně, nemá vliv jako třeba ta listová zelenina. Čistě laickým pohledem, pokud budu konzumovat ve formě pokrmu, tak pryskyřice sama o sobě je dost lepkavá. Při krevních sraženinách a i jako prevence proti nim se doporučuje dodržovat pitný režim. Pít víc, než je třeba je ku prospěchu věci. Thc se váže na tuky, které jsou také v krvi...

Při klasické inhalaci bych třeba zase tak problém neviděl a tady souhlasím, že jde více o klasické problémy vzniklé kouřením.

Jinak ano, vznik trombozy je ovlivněn i estrogenem. U chlapa to ani nemusí být ze sportu. Stačí jet autem někam daleko nebo letět letadlem a je průser. Čím je člověk starší, tím se zvyšuje pravděpodobnost výskytu. Údajně kolem 40% populace má leidenskou mutaci krve, ale neví o tom. Malá část pak s tím má nějaké zkušenosti a vlastní jako já průkaz, který nosím ve šrajtofli.

Old Post 18-09-2019 v 20:55 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 6

Ahoj vim ze byl problem s vitaminem k kdyz brala warfarin ale pri pichani clexanu nemela zadny omezeni na vitamin k (listova zelenina, zeleny papriky), takze spis nez na srazlivost ve to Kacko vaze na ten wf,
.

Ale zase nejesem doktor... Jsou takovy postrehy

Old Post 19-09-2019 v 07:41 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-07-2010 - Dárcovství krve a THC - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1446940 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív