Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Žeby fosfor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AdMu
Nový Člen

Karma uživatele AdMu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Dotaz Žeby fosfor? Příspěvek č. 1



Zdravím, projel jsem tu snad všechny thready o listech ale
Přeci jen se chci ujistit v přiloze posilam foto. Řikam správně že je to nedostatek fosforu? Stonky mi nečervenají... jen takhle hnědnou listy mladé i staré... jinak tedy co to podle vás je a jakto řešit? děkuji za odpověď

Naposledy upravil AdMu 25-08-2017 v 09:55 AM

Old Post 25-08-2017 v 09:35 AM
AdMu je offline   Profil uživatele AdMu   Find more posts by AdMu   Foto galerie člena AdMu   Click here to Send AdMu a Private Message   Add AdMu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 2

Čavko nedostatok FOSFORU a ani prebytok to neni to som si isti podla mna si to prehnojil a suvisi to prebytkom železa a manganu a ked us sa ptaš tak napiš či to maš v kvetniku alebo v vo volnej zemi ked chceš zistit pričinu musiš sa rozepsat lebo v tom obrzku vidno list daj INFO a poradim ti ahoj

highly high

Old Post 25-08-2017 v 20:25 PM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 3

A maš to vonka? Alebo kde ale na 100% si to prehnojil prelej to čistov vodov nechaj ju zotaviť a pojde dalej dufaj ale uz nehnoj aspoň 20 dňi

highly high

Old Post 25-08-2017 v 20:35 PM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AdMu
Nový Člen

Karma uživatele AdMu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

To není možné mám to v kýblech 20 L venku na zahradě. Je to dutch passion od hollands hope Substrát normalní hlína ze zahradnictví za pár korun na okrasné dřeviny.. hnojeno nikdy ničím nebylo pravě kvuli tomu že to vypadá jako přehnojeno :/. Ph jsem nemeřil zálévám odstatou vodou ze studny. Doufam že vám to ˇrekne víc :/ já jsem bezradnej. Jena to nějaké řešení? A s těma listama špatnýma co? Otrhat? Opravdu hnojeno nikdy nebylo takže nechapu proč se to ďeje :/ budu moc rád za jakoukoliv radu...

Naposledy upravil AdMu 25-08-2017 v 20:51 PM

Old Post 25-08-2017 v 20:39 PM
AdMu je offline   Profil uživatele AdMu   Find more posts by AdMu   Foto galerie člena AdMu   Click here to Send AdMu a Private Message   Add AdMu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

AHA!!!!!!! tak probrelem maš vyrešenej maš tam substrat predhnojeni na 3 tydni takze chybaju živiny substrat obsahuje živiny na 3 tyždne a potom kytka hladuje musiš teda hnojiť ked ti nastane problem tak nas prosim ta uved v com pestujes to je jasne ze v subtrate su živiny na vikend teraz to musiš zahnojiť kebi si pestoval v hline a černozemi tak sa takyto veciam vyhneš ale poučiš sa zohnaj typka ktori ma sliepky a spravis hnojivo a jeb sa na subtrat skurvene schne nema vyzivu a bude sa ti robyt to ak zo sub nemas skusenosti takze zahnoj to a nabuduce ked budeš chciet ppomoc tak sa rozpis čo a ako ahoj z pozxravom oheň

highly high

Old Post 25-08-2017 v 20:55 PM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AdMu
Nový Člen

Karma uživatele AdMu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6


Ješťe tedy posilam foto toho substrátu. Takže co pohnojiz ? Je to moje první pěstování. A ty listy nechat? Nebo utrhat? Jinak díky moc za radu

Old Post 25-08-2017 v 20:57 PM
AdMu je offline   Profil uživatele AdMu   Find more posts by AdMu   Foto galerie člena AdMu   Click here to Send AdMu a Private Message   Add AdMu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 7

No jasne potrebuješ dusik na rast a fosfor kvet počuj jeb sana substraty pestuj v hliňe pomiešaj to z kravincami substrat je pre mna sklamanie

highly high

Old Post 25-08-2017 v 21:15 PM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AdMu
Nový Člen

Karma uživatele AdMu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

Oka diky moc. Když už tě mám takhle na drátě. Mám snadný přistup ke hnoji koňskému . Dá se i tím nebo ne? Popřipadě jak ? V jakem množství ? Atd? Vim že když se koupí hnojivo v obchodě michá se to do vody ale takto? Ješťe jednou ďekuji moc

Old Post 25-08-2017 v 21:24 PM
AdMu je offline   Profil uživatele AdMu   Find more posts by AdMu   Foto galerie člena AdMu   Click here to Send AdMu a Private Message   Add AdMu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jankok
Nový Člen

Karma uživatele jankok - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9

Koňský hnůj je pomalu rozpustitelny. Ten je spíš lepší na míchání substratu.Byt tebou koupil bych tekuté slepičince a máš pokoj. Ale tim koňským nic nezkazis

Old Post 25-08-2017 v 22:29 PM
jankok je offline   Profil uživatele jankok   Find more posts by jankok   Foto galerie člena jankok   Click here to Send jankok a Private Message   Add jankok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 10

zdarec. nevím měl jsem tento problém v indoru ... bylo to rozhozené ph v půde nedostavalo se jim železa a manganu a nebo máš jen nedostatek v tom lepšim připade. jako přehnojené mi to nějak nepřijde..

Old Post 25-08-2017 v 22:41 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8490140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív