Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Odhalení a podobně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 21-08-2017 v 13:12 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 18

Zvyšuje se tlak, spotřeba konopí roste celosvětově.
Udavači jsou tu zakořeněný dlouhodobě.
a policajtů je čím dál víc.......

And I'm stoned!

Old Post 21-08-2017 v 16:15 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od odo

Žiaľ, celkový stav vačšine vyhovuje
Spíš je to zaslepenost.

Smutné je to, že USA, kde se legalizovalo, nás během několika let předběhne po stránce výzkumu natolik, že už to zřejmě Evropa nikdy nedožene.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-08-2017 v 17:52 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmatrix
Stálý Člen

Karma uživatele growmatrix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 20

[účet odstraněn]

Old Post 21-08-2017 v 21:43 PM
growmatrix je offline   Profil uživatele growmatrix   Find more posts by growmatrix   Foto galerie člena growmatrix   Click here to Send growmatrix a Private Message   Add growmatrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 21

Vidím to tak, že boom z USA sa po nasýtení ich trhu presunie do EU. To znamená, že tlak financií a chamtivosť ich cannapriemyslu posunie legislatívu v našom zaostalom sektore na úroveň, ktorá bude vyhovovať investorom a hráčom, čo už hru rozbehli. Predstava, že to niekto robí, alebo bude robiť pre blaho ľudí je naozaj naívna....je úsmevné, ak si niekto myslí že v tom je nejaká humanita, alebo snaha o pomoc blízkemu...
Nesmie sa zabudnúť na to, že celosvetový zákaz pochádza z dielne USA a keď sa USA tak rozhodne, tak ten zákaz aj zruší a bude presadzovať demokratické pestovanie trávy po celom svete v podmienkach, ktoré si sama aj určí. Kľudne k tomu využije aj OSN a presadí svoje potreby. Spravili by to už aj teraz, ale nechcú, lebo to zatiaľ sype a ešte nevedia ako to udržať pod kontrolou tak, aby im to vyhovovalo.
Farmabiznis si robí svoj výskum a v obrovskej panike sa uvažuje nad tým, že ako z tohoto daru vytrieska čo najvačší zisk. Aj preto sa informácie držia pod pokrývkou, šíri sa demagógia a robí bu bu bu.
Sám veľký Gyorgy Soros vyhlásil, že zákaz trávy, je zločinom proti ľuďom. Čo myslíte, prečo asi? V portfóliu jeho biznisu je niekoľko farmafabrík, kde sa na výskume cannabisu horúčkovito pracuje. Hra sa už začala....uvidíme čo prinesie tohtorčný Cannafest

Naposledy upravil odo 22-08-2017 v 15:29 PM

Old Post 22-08-2017 v 06:22 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 22

Myslim ze demagogie a konspirace je spis to co tu pises ty, odo...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-08-2017 v 10:25 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 23

Tak pánove, je to za mnou. Nebudete tomu věřit, ale není z toho nakonec ani podmínka a skončilo to u peněžitého trestu na úrovni jednoho mého měsíčního platu. Pokud v následujícím roce nespáchám žádný trestný čin, tak se mi záznam z rejstříku trestů automaticky zahlazuje.

Expertíza prokázala, že bych usušením získal cca 3 kg, nicméně se jim nepodařilo prokázat, že bych to sklízet chtěl a nedejbože s tím nějak nákladat. Hodně mi pomohl špičkový právník, prakticky nemohli použít mojí výpověď z prípravného řízení, kde jsem se přiznal k tomu, že jsem z toho chtěl dělat masti a něco pro sebe. Už sama výroba masti spadá pod §285 (výroba a jiné nákladání) a tam sazby nejsou hezké. Právník mi k tomu ještě řekl, že jsem idiot, že jsem jim vůbec říkal, že to kouřím. Kdybych se o tom nezmiňoval, tak to nemuselo skončit ani takto. Když jsem mu řekl, jak to mám popřít, když se všude valého suché, drtička, papíry, vajgly apod a navíc mi brali otisky i DNA, takže to mohli porovnat, tak se jen zasmál, že to vůbec nemohou použít a kdybych mlčel, tak by mi horko těžko prokazovali, že je to zrovna moje a že jsem kuřák.

Vyplývá z toho jednoznačně jedna věc - nesnažte se vymýšlet vůbec nic, i kdyby to mělo hlavu a patu a svěřte to někomu, kdo v tom opravdu umí chodit... Navíc zkušený právník ví, za kým s tím zajít, umí lobovat. Ten můj hned věděl, kdo to bude soudit a jakou má cca šanci. Také se zmiňoval, že běžně z toho s podmínkami vysekává growery, co jeli 500-1000 kytek. Nesmí tam ale být samozřejmě prodej a větší množství suchého.

Old Post 17-09-2017 v 08:53 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Jurij Gagarin
Pirati pro mne jasna volba ja sem fakt zvedav co ceka mne za to


Dostaneš pokutu, stejně jako já Co si jim k tomu řekl?

ČEZ rozhodně nikomu z nás nepomahá. U mě byli taky dělat odečet pár měsíců před zátahem, ještě kvůli tomu na mě technik zvonil, ale neotvíral jsem. Ve schránce nic nebylo a pak jsem zjistil, že mi akorát měnili hodiny (což se dělá, když je vyšší spotřeba). Ale ten tip přišel od kriminálky z jiného města, která sledovala shop, který nakonec vybrali a a pak začali sbírat důkazy a řešit časté návštěvníky, kde rozeslali tipy k prověření jednotlivým městským kriminálkám... Ta už si zajistila podklady od ČEZu, udělala termovizi, apod. Nejdřív vybrali shop a do půl roku všechny, kde se jim sešlo více důkazů.

Old Post 17-09-2017 v 09:12 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundalf
Nový Člen

Karma uživatele Kundalf - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Exceptional
Tak pánove, je to za mnou. Nebudete tomu věřit, ale není z toho nakonec ani podmínka a skončilo to u peněžitého trestu na úrovni jednoho mého měsíčního platu. Pokud v následujícím roce nespáchám žádný trestný čin, tak se mi záznam z rejstříku trestů automaticky zahlazuje.

Expertíza prokázala, že bych usušením získal cca 3 kg, nicméně se jim nepodařilo prokázat, že bych to sklízet chtěl a nedejbože s tím nějak nákladat. Hodně mi pomohl špičkový právník, prakticky nemohli použít mojí výpověď z prípravného řízení, kde jsem se přiznal k tomu, že jsem z toho chtěl dělat masti a něco pro sebe. Už sama výroba masti spadá pod §285 (výroba a jiné nákladání) a tam sazby nejsou hezké. Právník mi k tomu ještě řekl, že jsem idiot, že jsem jim vůbec říkal, že to kouřím. Kdybych se o tom nezmiňoval, tak to nemuselo skončit ani takto. Když jsem mu řekl, jak to mám popřít, když se všude valého suché, drtička, papíry, vajgly apod a navíc mi brali otisky i DNA, takže to mohli porovnat, tak se jen zasmál, že to vůbec nemohou použít a kdybych mlčel, tak by mi horko těžko prokazovali, že je to zrovna moje a že jsem kuřák.

Vyplývá z toho jednoznačně jedna věc - nesnažte se vymýšlet vůbec nic, i kdyby to mělo hlavu a patu a svěřte to někomu, kdo v tom opravdu umí chodit... Navíc zkušený právník ví, za kým s tím zajít, umí lobovat. Ten můj hned věděl, kdo to bude soudit a jakou má cca šanci. Také se zmiňoval, že běžně z toho s podmínkami vysekává growery, co jeli 500-1000 kytek. Nesmí tam ale být samozřejmě prodej a větší množství suchého.


Ahoj, a mas povoleni distribuovat vizitky, klidne PM? I kdyz to bude mit doufam stejny vyuziti, teoreticky by to mohlo byt uzitecnejsi nez karticka do videopujcovny diik

I am not complete idiot....some parts are missing:-D

Old Post 01-10-2017 v 20:34 PM
Kundalf je offline   Profil uživatele Kundalf   Find more posts by Kundalf   Foto galerie člena Kundalf   Click here to Send Kundalf a Private Message   Add Kundalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 26

Taky bych prosil číslo na právníka

Old Post 02-10-2017 v 09:37 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 27

[účet odstraněn]

Old Post 08-11-2017 v 15:55 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 28

Ako tak kukám že všetci vyšli z toho celkom dobre , ked si uvedomím že som šiel skoro rok postupne 1x600w ku koncu 3x 600w a zanedbatelné žiarivky 60w na rezy a to som zo Slovenska kde by som dostal tak 10 zato plus susina, tak ma normálne zamrazilo, pravdedobne to je vážne od okolia, udania a hlavne na akých ludí natrafíte..

Old Post 19-11-2017 v 13:54 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 29

Kontakt na kvalitniho advokata muzu poskytnout, kdyztak PM.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-11-2017 v 14:50 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 30

[účet odstraněn]

Old Post 20-11-2017 v 16:16 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 31

[účet odstraněn]

Old Post 13-01-2018 v 07:34 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 32

zdravim.nechcem zakladat nove tema a tak sa votrem sem.chcem pocut vas nazor.aky postich hrozi keby mi najdu vyklicene semena?tyzden stare.t.j dva klicne a dva prave listy? predpokladam ze by to islo na rozbor.tiez predpokladam ze by tam nic nenamerali. Bolo by mozne tvrdit ze ide o technicke konope?to je predsa povolene pestovat do urciteho mnozstva bez potreby to ohlasit?

Ipeľské Kosihy

Old Post 06-04-2018 v 19:46 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0808980 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív