Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Hydroponie v nevetrane mistnosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kokisak
Nový Člen

Karma uživatele kokisak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 4  

Hydroponie Hydroponie v nevetrane mistnosti Příspěvek č. 1

Zdraviim,

Naposledy upravil kokisak 06-05-2017 v 09:53 AM

Old Post 06-05-2017 v 08:34 AM
kokisak je offline   Profil uživatele kokisak   Find more posts by kokisak   Foto galerie člena kokisak   Click here to Send kokisak a Private Message   Add kokisak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Si se koukal na Pěstírnu ne 😁😁😁😁 výpary z hnojiv nejsou prdel 😁😂😁
Mam přítah/odtah taky tak a kromě vůně a vyšší vlhkosti v bytě vše ok.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-05-2017 v 08:50 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokisak
Nový Člen

Karma uživatele kokisak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

Abc

Naposledy upravil kokisak 06-05-2017 v 09:54 AM

Old Post 06-05-2017 v 09:00 AM
kokisak je offline   Profil uživatele kokisak   Find more posts by kokisak   Foto galerie člena kokisak   Click here to Send kokisak a Private Message   Add kokisak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Pítr90 si dělal srandu. Pěstírna je až moc přitažená za vlasy a je to seriál. Každý kdo pěstuje to musí vědět.

Neznám ani žádné alergie na konopí. I když můj otec vždycky když jen ucítí nebo je v místnosti s pěstírnou začne říkat že ho strašně bolí hlava a nemůže dýchat. Ale mám tušení že to má prostě jen vsugerované. A nic takového se neděje.

Většina lidí má přitah/odtah do bytu či někam jinam. Znám akorát jednoho v mém okolí který to pouštěl rovnou do komína. Co má své výhody i nevýhody.

Ale jinak na konopí není žádná "alergie" a tvůj problém může způsobovat něco jiného. Tak že je to jen na tobě jestli skončíš kvůli těmto problémům mpžná se to zpraví možná ne. Spíš bych se po bytě podíval třeba na plísně za nadbytkem. Jednou jsem měl doma celou stěnu plesnivou a dělalo mi to podobné věci.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 06-05-2017 v 09:20 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokisak
Nový Člen

Karma uživatele kokisak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Prosim o smazani, nevim jak se to dela

Old Post 06-05-2017 v 09:54 AM
kokisak je offline   Profil uživatele kokisak   Find more posts by kokisak   Foto galerie člena kokisak   Click here to Send kokisak a Private Message   Add kokisak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 6

A hlavně sousedi můžou bej alergický na typický smrad, když se to neposíláš dál line se to jako mlha a to všude....

Old Post 05-01-2018 v 13:58 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0143570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív