Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o nejlepší hlášku " konopí a věci kolem"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ledideal
Stálý Člen

Karma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 1



[účet odstraněn]

Naposledy upravil Ledideal 09-02-2019 v 12:06 PM

Old Post 08-02-2019 v 14:38 PM
Ledideal je offline   Profil uživatele Ledideal   Find more posts by Ledideal   Foto galerie člena Ledideal   Click here to Send Ledideal a Private Message   Add Ledideal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ledideal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2


„Sakra… pátek …a jdeme makat!“

Old Post 08-02-2019 v 15:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Reakce policajta, když tě uvidí hulit: Státní : "Ruce na zed nohy rozkrocit !" Měšťák : "Doufám že vám bylo 18!" Celní správa : "Doufám že to není dovoz!" Zásahovka : "NA ZEM ŠMEJDEEEE!" Vojenská policie : "Kouření zabíjí!" BANG¨ FBI : počkají až zahodíš skleněnku a pak sejmou otisky CIA : naloží tě do černé dodávky a už tě nikdo nikdy neuvidí KGB : pozve tě ně panáka a otráví nějakou radioaktivní sra*kou Brněnský měšťák : "Můžu si dát taky?"

Old Post 08-02-2019 v 16:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 4

Odposlechnuto od skupinky mladíků.
A: Je to indoor nebo venek ?
B: No, nejdřív sem to hulil venku a potom i ve uvnitř.

Old Post 08-02-2019 v 17:50 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 5

Jednou se mě kámoš zeptal :Co myslíš,je tráva ovoce,nebo zelenina?"
Nebo zase jindy jsem se fajně zhulený zamýšlel nad tím,jestli je na světě více zatáček doprava a nebo doleva. Při cestě autousem jsem si zatáčky poctivě zaznamenával,aby mi pak došlo,že jich je vlastně stejně. (ta samá zatáčka je v jednom směru třeba doprava,ale ze druhého směru je doleva)

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 10-02-2019 v 11:02 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 6

Taky jednu přihodím
Ještě v době kdy jsem pracoval v elektru, tak přišla paní a chtěla LSD televizi

Grower sponzor

Old Post 10-02-2019 v 12:03 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Po kazde sklizni se v praci sejde par vzorku..
Stojime v kolecku.. Kolega dava prvniho prda..vyfoukne.. a:
,,Ou, jsi to sušil mezi půlkama?"

Old Post 11-02-2019 v 17:05 PM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skladník
Nový Člen

Karma uživatele Skladník - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8


Taky neco prihodim .

Old Post 24-02-2019 v 11:31 AM
Skladník je offline   Profil uživatele Skladník   Find more posts by Skladník   Foto galerie člena Skladník   Click here to Send Skladník a Private Message   Add Skladník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

klasika klasik:

GOT BLUNT?
GOT WEED?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-02-2019 v 15:34 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 10

Sedí bača pri ohni ale už je moderný bača tak fajčí trávu. Príde k nemu Ježiš a hovorí:
Bača ja som...
Do pič* sadni si. Pofajčíš ? vraví bača. Ježiš teda vezme tu trávu potiahne si a vraví... vieš bača ja som Ježiš Kristus. a bača: hmm dobrá tráva ! dobrá !

Old Post 24-02-2019 v 18:30 PM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 11

Po par drinkoch zo mna vypadla basnicka sry za cestinu

Grower to je fórum skvělé,
radí jak vypěstit tip-top zelé.
Kopec srandy, sem-tam flejmík,
indoor, outdoor, balkon, skleník.

Vášeň to je převeliká,
Pro nás z Čech aj ze Slovenska.
Jdeme klony, ze semínka,
podzim, sklizeň – monstr kytka.

Často je to hra na city,
hrozí škůdci, deficity.
Divá zvěř, či svilušky,
chcíplý šneci, aj mušky.

Opět se nám blíží jaro,
Čumíme z oken nedočkavo.
Flíček v křoví najít co nejdál,
nebo zapnout light od Ledideal

Old Post 24-02-2019 v 20:01 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Piestik
Sedí bača pri ohni ale už je moderný bača tak fajčí trávu. Príde k nemu Ježiš a hovorí:
Bača ja som...
Do pič* sadni si. Pofajčíš ? vraví bača. Ježiš teda vezme tu trávu potiahne si a vraví... vieš bača ja som Ježiš Kristus. a bača: hmm dobrá tráva ! dobrá !
izer klasika

Sloni sehnali pytlík marihuany. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden zklamaně povídá: „Frajeři, jsme v prdeli, poněvadž nemáme prsty. Jak si smotnem brko?“ Tak poprosili ježka, ať jim ta brka umotá… Za půl hodinky se ježek přikutálí, vychechtaný, nohama vzhůru a po marjánce ani pára. Ježku, kde je naše tráva?!" Ježek jen pootevře oči a říká „Táhněte do prdele, šedý mraky, chci se opalovat!!“

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 24-02-2019 v 21:49 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 13

Tak fajn


Jsou takhle tři chlapi v sauně a jeden vytáhne špeka. Zapálí ho, potáhne si a podá ho tomu druhýmu. Ten si taky potáhne a dává ho dál tomu třetímu. Ten třetí povídá: "Hele já to nechci. Já už jsem to zkoušel a mně to nic nedělá. Fakt to nemá cenu." Ten druhej na to: "Ale prosimtě, nedělej kraviny a dej si..." No tak si teda dá a podá ho zase tomu prvnímu. Ten si zas potáhne a dává dalšímu.
Když se to dostane zase k tomu třetímu, tak ten zas říká: "Hele to vážně nemá cenu. Se mnou to nic neudělá. Je to pro vás fakt škoda." Ten co mu to podává říká: "Sakra, nedělej tady ty fóry a hul. Fakt mi to vadit nebude, když to s tebou nic neudělá." No tak si teda zas zahulí a takhle to jde asi pět krát.
Najednou ten chlap, co to něchtěl hulit, kouká skrz okýnko ven a vidí jak mu někdo v šatně vykrádá skříňku. Tak rychle a nahej vyběhne z tý sauny a běží za tim zlodějem. Ten si ho všimne a utíká pryč. Venku nasedne do auta a ujíždí. Tak si ten chlap stopne taxíka a říká tomu řidíčovi: "Honem, jeďtě za támhletim autem. Ten chlap mi ukrad věci a já tam mám i peněženku. Až ho chytíme tak vám to všechno zaplatim."
No tak taxikář jede na plný pecky a snaží se dostihnout to auto, ale to mu ujíždí. Tak takhle zastaví v lese a ten chlap je z toho celej nešťastnej.
Taxikář se na něj podívá a povídá. "Hele nic si z toho nedělej. Tak když nemáš prachy tak si můžeš u mě odpracovat. Já jsem teplouš, tak tě tu teď vemu ze zadu a budeme si rovni."
Tak ho prostě zezadu vopíchá, že toho chlapa z toho úplně bolí prdel. Ten si pak říká. "Tak to jsem to dopad. Jsem nahej, jsem bez peněz a ještě rozmrdanej. Teď už se snad můžu jen dojít vysrat." Tak se opře ostrom a začne srát.
Najednou mu ten taxikář poklepe na rameno podává mu jointa a říká: "Na, tady máš."
Ten chlap zas: "Ne to nemá cenu, na mě to nepůsobí"
Taxikář na to: "No tak nám tady alespoň v tý sauně přestaň srát”

Old Post 27-02-2019 v 18:58 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 14

Tyhle asi zná každý a pokud ne tak

Policajt zastavi auto hulicu .....ridic stahuje okynko a prichazejici policajt rika: Vyhral jste 2000 za zapnuty bezpectnostni pas. Ridic na to : OOOo ja myslel ze jste me zastavili protoze nemam ridicak. Jeho pritelkyne...Nevsimejte si ho on je zhulenej....
ten vzadu...Ja myslel ze jste nas stopli kvuli te tasce zeli co vezem.
A z kufru se ozve buseni....Uz jsme teda prejely ty hranice???


Vlk&ganja

Potká žába vlka, kterej si zrovna zapaluje jointa. Žába se ptá vlka, co to kouří a vlk na to: "To je tráva, žábo!"
"A jak se to kouří?"
"Hele, žábo… To si musíš dát toho největšího práska přímo do plic a dlouho ho držet."
"A jak dlouho to mám v sobě podržet?"
"Žábo, tak dlouho, abys doplavala pod vodou támhle na druhou stranu řeky a zpátky."
Žába si dá práska a skočí do vody. Nevydrží, na druhým břehu se vynoří a vyfoukne. Tam na ni kouká hroch a hned se ptá: "Žábo, co to tady provádíš?"
"Ale, učím se kouřit trávu."
"Jé, to já chci taky umět!"
"Tak musíš na druhou stranu, tam je vlk a ten už tě to naučí."
Hroch plave na druhej břeh, vynoří se a tam na něj vlk vytřeští oči: "Ty vole, žábo, vyfoukni už!!!"
             

Old Post 28-02-2019 v 08:44 AM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulldoczek23
Nový Člen

Karma uživatele bulldoczek23 - 83% PěstitelskáKarma uživatele bulldoczek23 - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

Proc si zhulenec spalil ucho?
Protoze nekdo volal kdyz zehlil.
Proc si spalil druhe?
Protoze volal zpatky.


Tos takhle sedi dva na kopci a huli a najednou ten mladsi povida:" Podivej se na to! Pod kopcem jsou nejake rostliny! Jdem a vezmem jednu dom a zhulime ji."
Ten zkusenejsi: Ne. Jdem dolu a zhulime je tam vsechny."


Chlapa naštve manželka, a tak jde na balkon zahulit. Tak zahulí, a jak tak sedí, tak najednou kolem letí strašnou rychlostí velká oranžová koule. Chlap se lekne, a tak radši zahulí znova. Chvíli sedí, a zase - velká oranžová koule. Chlap se chystá znova zahulit, ale vtom přijde jeho žena a říká:"Co tady děláš, vždyť už jseš venku dva dny."


O TŘECH VYHULENEJCH...
Sedí takhle tři vyhulení na lavičce, a vtom jede kolem auto. Po pěti minutách říká první:"To byl Ford." Po dalších pěti minutách říká druhej:"Ne, to byl Opel." A zase po pěti minutách říká třetí:"Jestli se budete hádat, tak já pudu pryč."

Old Post 28-02-2019 v 18:56 PM
bulldoczek23 je offline   Profil uživatele bulldoczek23   Find more posts by bulldoczek23   Foto galerie člena bulldoczek23   Click here to Send bulldoczek23 a Private Message   Add bulldoczek23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 16

To takhle umre hulic a prijde do pekla - projde pekelnou branou a kouka.... vsude se tahne pole plny ganji, pred tim Bob Marley a mota brko... typ dojde az k nemu , Bob se votoci a rika "mas ohen??" hulic se prosacuje a zakrouti hlavu - Bob tak smutne pokyva a rika "...vitej v pekle!"

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 01-03-2019 v 10:04 AM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9768930 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív