Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kytka umírá, jde tomu ještě zabránit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Upozornění Kytka umírá, jde tomu ještě zabránit? Příspěvek č. 1

Kytky, Jack Herer od Vision seeds, mi asi umírají, odspodu žloutnout
Zalil jsem zálivkou kopřivového výluhu.. Nejspíš nepomohlo.
Substrát by měl mít normal ph kolem 6.
Začalo to cca před týdnem, dvěmi - jde to dost rychle.
Listy jsou žluté, po stranách i nahnědlé.
Kdyby to bylo špatné pH vody na zalévání, nepřišlo by to dříve?
Prosím poraďte co to může být, a jak to nejrychleji zastavit.. Snad není pozdě
DALŠÍ INFO: 20l květináče, zahradnický substrát, hnojení pouze přírodně, klíčil jsem 1.5.17, výška rostlin cca 1.3-1.7m, převážně sativa.
Nevím co ještě dopsat, ale doufám že chápete můj problém a někdo se zkušenejších mi třeba pomůže.
FOTO ZDE: http://imgur.com/a/oT3lf
Začal jsem znovu hnojit kopřivami aale nevím jak to pomáhá, no.
BTW. Toto téma už mám ale ve špatné kategorii tak ho dávám sem, a tamto nevím jak smazat, omlouvám se!

Old Post 07-08-2017 v 21:53 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 2

Tak nejspíš plíseň, tipuju

Old Post 07-08-2017 v 22:09 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

málo info si uviedol. Podľa fotky a mojej skúsenosti s touto seedbankou i modelom to je hladné, čomu sa ani nedivím pri spôsobe výživy. Plieseň to nebude. Podľa fotky pestíš vonku. Na slnku z toho chabého substrátu to vycuclo kopu živín a "prírodné" hnojenie koprivovým výluhom v boh vie akej koncentrácii
evidentne nestačí. Inak tie žlté spodky nie sú žiadna tragédia

Naposledy upravil odo 08-08-2017 v 07:19 AM

Old Post 08-08-2017 v 07:08 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 4

odo má pravdu .... holka je hladová potřebuje nakrmit

Old Post 08-08-2017 v 07:54 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 5

Není to jen žloutnutí ale i hnědé fleky a nekteré uschnou a zhnědnou uplně a odpadnou.. To není nedostatek živin.. Nešlo by tak rychle, že polovina kytky je během týdne v piči..
Navíc kopřivama hnojím normálně a zatím si žádná kytka na nedostatek nestěžovala..
BTW. na listech jsem našel i stopu plísně takže to bude na 100%, jen nevím co proti tomu

Old Post 08-08-2017 v 12:13 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6508220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív