Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pravdepodobne dusík, ale...?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tom hanx
Nový Člen

Karma uživatele Tom hanx - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Dotaz Pravdepodobne dusík, ale...?! Příspěvek č. 1


Ahoj,
som začiatočník ,ale po menšom pátraní po G som usúdil, že to bude deficit dusíka. Problém ale je že už mesiac dostáva 4ml bio growu čo je max. koncentrácia podla bio bizzu. Mám ešte zvýšiť dávku alebo je problém v niečom inom? Problémy sú cca od doby čo ukázala pohlavie, dostáva už aj bio bloom a top max po 1ml.

Genetika special queen, 25l lightmix 25l rašelina z OBI, hnojene viac krát do týždňa.

Ďakujem za rady.

Old Post 05-08-2017 v 19:32 PM
Tom hanx je offline   Profil uživatele Tom hanx   Find more posts by Tom hanx   Foto galerie člena Tom hanx   Click here to Send Tom hanx a Private Message   Add Tom hanx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 2

Hnojky na kvet daj nabuduce az ked sa utvoria prve chumace sisiek. Hnoj na rast kludne este 2 tyzdne co zacala kvitnut - simultanne s kvetovymi. Imho vyrad teraz este kvetove hnojky, nalej ich az zaciatkom septembra. Ten grow daj kludne dvojite mnozstvo, vo volnej zemi sa to strati

Old Post 05-08-2017 v 19:53 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3

Kytky, Jack Herer od Vision seeds, mi asi umírají, odspodu žloutnout
Zalil jsem zálivkou kopřivového výluhu.. Nejspíš nepomohlo.
Substrát by měl mít normal ph kolem 6.
Začalo to cca před týdnem, dvěmi - jde to dost rychle.
Listy jsou žluté, po stranách i nahnědlé.
Kdyby to bylo špatné pH vody na zalévání, nepřišlo by to dříve?
Prosím poraďte co to může být, a jak to nejrychleji zastavit.. Snad není pozdě
DALŠÍ INFO: 20l květináče, zahradnický substrát, hnojení pouze přírodně, klíčil jsem 1.5.17, výška rostlin cca 1.3-1.7m, převážně sativa.
Nevím co ještě dopsat, ale doufám že chápete můj problém a někdo se zkušenejších mi třeba pomůže.
FOTO ZDE: http://imgur.com/a/oT3lf

Old Post 07-08-2017 v 21:49 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2017 - Pravdepodobne dusík, ale...?! - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9267600 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív