Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Dotaz sklizeň Příspěvek č. 1

Zdar páni groweri.hele mám problém a potřebuji radu,mám ve skříni "orange bud" "white widows" a "skunk 1" a problém je tady.Mám sodík 400w,ale WW a SK1 se od začátku nějak brzdí.WW má asi25 cm ,ale slušne obnažená paldami,ale k problému SK1 mi začali růst palice až asi po třetí týdnu fáze květu a jsou nezralé.A průser je to ,že OB a WW jsou už ke sklizni!!Stane se něco když to tak nechám vše až do dozrátí toho SK1?
A ještě něco každy radí dat dozrát hulení do lednice,jak moc musí být uschlé?dík

Old Post 08-08-2003 v 13:36 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 2

No tak kdyz chces tak to ty dve sklid uz ted ne? Ta treti dozraje sama ne? nepotrebuje k tomu kamaradky.

Old Post 09-08-2003 v 13:57 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 3

KAMARÁD MYSLÍ ŽE TO JAKSI NEBUDE RENTABILNÍ HOLT NO.

Old Post 09-08-2003 v 22:11 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 4

DO LEDNICE DEJ DOZRÁT MERUŇKOVOU ZMRZLINU ALE GRASS USUŠIT KDESI NA HORKU AŽ SE BUDE DROLIT TAK ODKOUŘIT JELIKOŽ KDYŽ TO JEŠTĚ NEDROLÍ SE TOLIK TO NEMYJE HLAVU TY KLUKU

Old Post 09-08-2003 v 22:15 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 5

Jo, Bohour má pravdu, taky když se mi zdaj palice suchý a stonek je wohebnej,naláduju to do sklenice ,vlastně slisuju. Tak si to podle mě zachová "energetickou zhulovací hodnotu " co nejdéle.

Nedoporučoval bych nechat ostatni zralý kytky přezrávat, podle mě ubývá THC a zvyšuje se obsah CBN . To vede k tomu, že zmaštění je spíše uspávací a ne speedové. Takže zahulit a spát.
Plejtvání světlem to je , ale to sis měl rozmyslit předem, buď pěstit 1 model, nebo vybrat modely s podobnou délkou qětu.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-08-2003 v 10:50 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 6

JÁ NEMÁM PŘIPOMÍNKU

Old Post 13-08-2003 v 20:43 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 7

to Psilos
no víš tak o tom sem neměl ani páru pěstoval sem po prvé,ale dík za radu.Určitě neprijde nazmar

Old Post 16-08-2003 v 11:26 AM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 8

yTUmama
tak nic neříkej,když nemáš přpomínku

Old Post 16-08-2003 v 11:27 AM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 9

JÁ BYCH TO DO SKLENICE LÁDOVAL JEN S PISTOLÍ U HLÁVY
NEBOŤ PLÍSEŇ JE OHEBNĚJŠÍ NEŽ VŠECHNY KONOPNÉ STONKY NA TUTY
BUM HO DO PALICE

Old Post 16-08-2003 v 17:31 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STUFFY.N.STUPID
Nový Člen

Karma uživatele STUFFY.N.STUPID - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

yTUmama je rozhodne bulik.Nebo buzik..chmch to je stejny:-)) Do palic teda do sklenic rozhodne myslim ano.. vydrzi to velmi velmi dlouho jako cerstve a pravdepodobne si to uchova i tu modifikacni latku, tu TBC nebo jak:-) Zdurte

Old Post 16-08-2003 v 17:44 PM
STUFFY.N.STUPID je offline   Profil uživatele STUFFY.N.STUPID   Find more posts by STUFFY.N.STUPID   Foto galerie člena STUFFY.N.STUPID   Click here to Send STUFFY.N.STUPID a Private Message   Add STUFFY.N.STUPID to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STUFFY.N.STUPID! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 11

poslyš STUPID to máš poslyš zřejmě DEJAVU jaks do sklenic
ládoval na podzim s babičkou jablkoňě a hrušně ale grass mi tam
sic Tě pošlu na kutě nedávej do himlísků

Old Post 21-08-2003 v 22:57 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STUFFY.N.STUPID
Nový Člen

Karma uživatele STUFFY.N.STUPID - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12

Aspon to napis CITELNE. Takze mi chces jako rici, ze to mam raci nechat 1 rok na vzduchu jo kde z toho bude uplny hovno a ne huleni..hm.

Old Post 22-08-2003 v 18:15 PM
STUFFY.N.STUPID je offline   Profil uživatele STUFFY.N.STUPID   Find more posts by STUFFY.N.STUPID   Foto galerie člena STUFFY.N.STUPID   Click here to Send STUFFY.N.STUPID a Private Message   Add STUFFY.N.STUPID to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STUFFY.N.STUPID! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 13

HOVNO Z TOHO BUDE TĚŽKO SÁKRYŠ.
JÁ SI TEĎ JEDNU POLOŽÍM NA STŮL PŘED SEBE A ZA ROK JI HNEDLE VYKOUŘÍM NESTĚŽUJÍC SI ANI TROCHU NA KVALITU PŘEDPOKLÁDÁM SE K TOMU.PA.PA.PA.
PA.PA.PA.

Old Post 24-08-2003 v 20:34 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pockmat
Nový Člen

Karma uživatele Pockmat - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 14

Bez komentare!

Old Post 26-08-2003 v 21:34 PM
Pockmat je offline   Profil uživatele Pockmat   Find more posts by Pockmat   Foto galerie člena Pockmat     Add Pockmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-01-2018 - První sklizeň - 7 odpovědí
01-07-2016 - Malá sklizeň - 3 odpovědí
02-11-2014 - Sklep - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0617200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív