Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » //3x Jack 47 // 242W COB-LED // Biocanna // Hlína //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 97




Tak bych to nazval... poprve sem prepalil hnojiva a mame tady nejaky deficity rekl bych prehnojeny substrat ... takze par zalivek ted dam jen s vodou aby se to hezky srovnalo rekl bych alespon 2-3 zalivky bez hnojiv a pak zase pomalu najedu s hnojenim podle navodu

Zadna katastrofa ale je treba rychle reagovat pac hlina hlasí problemy pomaleji neu hydro

Old Post 12-09-2017 v 17:43 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 98

Hnojíš podle tabulek,nebo jen tak od oka?

Old Post 13-09-2017 v 12:16 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 99

Vod Očíčka... ale trošku sem to přepálil no asi tak 50-60 % větší koncentrace hnojiv.. tedka dám pár zalivek s vodou a pak zase najedu hnojky.. myslím že to zvláádnou uplně v pohodě

Old Post 13-09-2017 v 13:14 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 100



Foto update + info kytky jsou boží
Kořeny uz nemaji kam dal rust tak se derou ven vrchem spodem xD
Pijou vodu jak splašené tak zalivam jen vodou

Old Post 14-09-2017 v 06:38 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 101

Světlo je bez boční optiky ( růstové čipy..) a prostřední Dva květové optika zůstala... Výška panelu je 60CM od vrcholů.. doufám že výška je idealní !

Old Post 17-09-2017 v 01:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 102

Pokud jsi sundal optiku, tak to dej níže. Já měl i 20 cm od vrchu. Každým cm se síla světla zmenšuje.

Old Post 17-09-2017 v 08:22 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 103

svělo je 30-35 ccm od vrchů a příjde mi že střed je víc přesvícený než ty kraje... ale tak dám na tebe fíkusi posledně sem měl taky vrchy pár desítek cm od panelu ale příjde mi efektivnější ho mít trochu výš a nevalit to zas moc nízko..
podotýkam krajní optika světlo usměrňuje do středu kdežto ty prostřední zase rozptylujou do prostoru .. proto sem nechal prostřední optiku a krajní sundal kytičky na krajích jsou maličko víc vytáhnuté než ta v prostředku .. už se to krásně zasypává cukrem a paličky už ukazujou na co se mužu těšit Huuu

Old Post 17-09-2017 v 15:48 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 104


Ja tohle odjel ve vysce 60 az 70cm nad kytkama , 8 cipu ,vse bez optiky , tech vasich 20cm mi prijde zbytecne nizko.
Jedinej duvod proc bych sel tak nizko je ,kdybych mel nejakych 30w na cio , tam se to svetlo pak trati ,ale pokud mas nejakych 60w na cip , na panelu o rozmeru snad 20x40cm a das to 20cm ,tak to asi nebude moc rovnomerny osvetleni.
Sorry za fotku ,ja jen abys videl ze si to netaham z prdele.

Old Post 17-09-2017 v 16:15 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 105

Tak jak to s těma ledkama je ... Mám 4 čipy vedle sebe v řadě.. dva kranjní růst dva prostřední květ +10 osram oslon červená ' opravdu upřímě bych byl i já pro to dát ten panel někde kolem 50cm nad vrcholky.. už jen z toho že očima vidím že střed je přesvícený .... myslím že když toho světla bude zase hodně moc.. tak to taky neudělá te kytí moc dobře

sleduju Kauzu Led světla dlouho a tady se pořád diskutuje nad tím jestli ho dát výš níž optika nebo neoptika..

asi se budu muset přiklonit k příspěvku pana Bitira

Old Post 17-09-2017 v 16:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 106

Pokud mas kam jit , tak nasad i tu krajni optiku a zvedni to na 60cm. Pri tehle výšce dela docela velky 2 kruhy ta krajova kruhova optika a na tvuj box je to nejlepsi reseni.
Ja mam v podstate to samy ,jen tu 350w verzi a stred mam presvicenej jak prase i kdyz sou jeste po krajich 4 dalsi cipy.
Jde o to ze ta optika ti soustredi svetlo do urcityho bodu, takze vyska svetla pri 20cm je blbost ,to ti pak bude delat malej kruh a intenzita bude na minimalni plose.
V podstate je mi jedno jak to kdo jede, jen pisu svou zkusenost s tim panelem.
Navic se podivej na dirtyho, ten ma 2 na 2x vetsi plose a nevidis ze by je daval 20cm. Bezne to jede kolem 70cm tusim.

Old Post 17-09-2017 v 17:13 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 107

Měl jsem to taky jedno kolo kolem 60 cm a už bych tak vysoko nešel. Pokud si koupíš Lux metr, tak uvidíš jak každý cm od lampy se mění intenzita světla. To samé platí i u hps, jenže hps hřeje jak svina, tak proto to nemůžeš dát níže.
Dirty, kdybys to dal níže (sundat optiku boční jak LinChi), tak bys viděl.
Hoši, já jsem to zkoušel a radim vyzkoušet taky. Na chuja je veškerá optika i když je kvalitní, tak vždy budete mít nějaké ztráty.
No, každý jak uzná za vhodné. Já už jsem ti napsal svoje a budu jen sledovat jak si vedes.

Old Post 17-09-2017 v 20:39 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 108

tak sem si stáhl appku do Iphonu SE luxmeter ... třetí applikace vážně ukazovala hodnoty správně takže sem se pustil do testování ... S optikou 60cm od vrcholů nějakýh 8500lux bez optiky 30 cm nějakých 10500 lux... když jsem pak s telefonem u obou variant pohyboval s telefonem po boxu .. zjistil jsem že je opravdu výhodnější mít světlo níž a bez optiky... není to sice přesné měření s takovým telefonem že ano... ale Orientačně to něco ukázalo a výsledek jasně hovoří ve prospěch kratší vzádlenosti bez optiky.. takže vážně ted uzavírám moje rozhodování ...

BEZ OPTIKY 30-40 CM od vrcholků aneb co nejníže to jde tak abych usvítil i kraje boxu ..
poslední Otázka je zdali to má nějaký vliv na květinu ..

EDIT :
Bitirre neee.. prováděl jsem další testy další a další páč pan Dirty mi napsal s Optikou 60-70cm . jeho výsledky jsou paradní.... Uzavřel jsem to zbytečně předčasně.,.. sem zhulenej jak drak a někdy zbytečně vymýšlím blbosti ... opravdu výš a s optikou dokonce i měření sem provedl po druhé a tady jsou výsledky ...
Těsně pod čipem je teměř 100 000lux ... když dám panel 70 cm nad vrcholky a telefon dám do urovně vrcholků pohybuju se někde okolo 8500-9500 lux... když sem se dostal do kraje boxu nejdál od světla nejníž to mám 7800lux.. ale když jsem telefon naklonil k odrazové folii /diamantovka/ tak hodnoty střílely opět k 10 000lux.... což mě přivedlo k zamyšlení ... poté co jsem sundal optiku a dal ten panel nízko tak jsou strašně veliké rozdíly už jen pár centimetrů mimo panel .. natož na kraji boxu .. kde to padalo i 4000lux ... ( záverem tedy opravdu officiálně ) S optikou a vysoko .. box vypadá celkově krásně nasvícený nic přesvícené nic nedosvícené ... prostě se to tváří lépe celkově zdravěji

Naposledy upravil LinChi 17-09-2017 v 23:56 PM

Old Post 17-09-2017 v 22:25 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 109

Edit, nevsiml sem si ze jsi to uzavrel."smazano"

Old Post 17-09-2017 v 22:49 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 110

[účet odstraněn]

Old Post 18-09-2017 v 12:37 PM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 111

Já bych se dovolil zeptat zdali by jsi mi mohl obrázek nějak stručně vysvětlit ... protože ja nevím co to znamená to PPFD to by mi asi pomohlo nejvíc... a zdali by jsi k tomu přidal nějaký příklad v praxi to by nám mladým vzdělávajícím pěstitelům mohlo pomoct

Old Post 18-09-2017 v 13:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 112

[účet odstraněn]

Old Post 18-09-2017 v 14:41 PM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6578140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív