Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » //3x Jack 47 // 242W COB-LED // Biocanna // Hlína //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 145

neodejde dřív... mě šlape opačně zavěšenej skoro dva roky (akorát nebyl stojanovej ale stolní, nohu sem odstranil a přepínače umístil na něj)... to nemluvim o třech letech ofukování v obejváku. Co jim vadí víc je vlhkost... Jednou za půl roku stříknu kapku WD-čka na hřídel a hned "omládne". Klipsňák taky můžeš chytit jak chceš

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-10-2017 v 07:44 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 146

Jo to WDčko mě teda nenapadlo. Máš pravdu udělám to. Jinak k tomu větráku asi středeční model. Mě odcházeli pořád.

Old Post 02-10-2017 v 14:57 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 147

nevadí kytkám když je občas proházím ? v boxu.. ? dneska jsem trošku naklaněl květinky a zase nalomil stoneček .. achjo zase amaterské chyby achjo.. !

WDčko máme koukám všichni

Old Post 02-10-2017 v 16:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 148






Tak zase nejaky updatw s detailem

Old Post 03-10-2017 v 18:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Zakorenuju rezy pod svetlem 24/7 takze na klid, nez je presazuju, tak sou po vyhozeni korenu jeste tak tyden v prckarne . Takze urcite nevadi.


Zdar neprozradil bys mi proč 24/7


Linchi; prohazovani kytek je dobrý,nebo otáčení tak svítí do palic ze všech stran a ne stále jen z jedné

Hmm Chocolope dobra,chystám se na nějakou matku z ni.Neříkal ti matkar jak dlouho má kvést tohle feno co mas?

Old Post 03-10-2017 v 20:41 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 150

No jelikoz to mam na punk pod stolem misto skrinky, tak kdyz svitim 24/7 se zarovkou z tesca 21 w ,hovno to zere a na oplatku mam stabilni podminky. Cerstve narezanych rezu se mi nejak nelibi aby kolisala teplota ,takze proto.
Ale nejsem zadnej odbornik ,jen se mi to zda lepsi nez aby prez den bylo 26 a v noci 18.
Navim mi to nejdeiv zakorenilo v rw bez jakéhokoliv strikani ,hlidani vlhkosti a jinych srancu behem 5 dnu . Takze menit to asi nebudu.

Old Post 03-10-2017 v 22:49 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 151

Bitir: 24 hodin sedum dni v tejdnu... chapu to dobre? Kolaga asi myslel 24 svetlo 7 tma... proto se ptal

BerryBlue Na jednu stranu osvítíš kytku i z jinýho úhlu... na druhou musí kytky investovat energii aby otočila listy zpátky za světlem. Hodně častý přesouvání bude spíš kontraproduktivní

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-10-2017 v 05:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 152

Ahoj zdravim matkar urcite rikal jak dlouho to ma kvest kazdopadne nejsem si jistej davam na mikroskop a trichomy podle toho se ridim ja

Old Post 04-10-2017 v 06:22 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 153

Bitir a crazybean: ahaa jasně už chápu ,vážně jsem myslel 24 h světlo 7tma😊. při svícení nonstop zakorenují rychleji no

Crazybean; hmm ....myslíš ze bys kvůli otáčení mohl mít menší sisky/výnos? To se mi moc nezdá ,myslím ze ta kytka na to vydá energie asi tolik jako já když si prdnu😂.Častokrát jsem četl takhle na fórech ze v tom nemít kytky fixovany v sítích apod. je velká výhoda právě kvůli možnosti otáčení

Teoreticky bys to ani neměl potřebovat když se světlo odráží od stěn.Často se mi ale zdá že strana salámu kera byla ke zdi není tak hezká jako strana ke světlu.
Sám to nedělám protože mam koberec z vrchu vždy (nebo spis se o to snazim) a tím si ho vždycky rozhodim

Old Post 04-10-2017 v 23:41 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 154

nevim, já si nikdy nevšiml že by šišky byly z každý strany jinak. Každopádně sem si všiml že i pod širym nebem kde se zdroj světla pomalu a plynule posouvá, když jednu kytku nechám na místě a druhou neustále stěhuju, tak první roste o fous rychleji.

Nemít kytky fixovaný je výhoda ani tak ne kvuli otáčení ale celkový manipulaci... jedna může zhermit a v síti jí těžko vytáhneš, při napadení škůdcem si je vytaháš abys je mohl prohlídnout a vystříkat pěkně ze všech úhlů, můžeš sklízet postupně jak budou dozrávat (při rozdílnejch modelech)... takže výhod to má spoustu, možnost otáčení vůči světlu bych viděl až jako tu poslední, kromě toho že ve finále to žádná výhoda bejt nemusí... někdo to tu i zkoušel na prckách za oknem a taky se mu zdálo že kytky který neotáčel rostly lépe a byly silnější.
viz. Točení kytek za sluncem

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 05-10-2017 v 06:28 AM

Old Post 05-10-2017 v 06:06 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 155

Kytka si hledá nejlepší sklon pro příjem energie(respektive listy kytky) a vynaklada na otočení listů energii, takže určitě nechat kytku tam kde je ať nemusí pořád naklanet listy za světlem. Bavím se o indoor.

Old Post 05-10-2017 v 10:22 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 156






6tý tyden 12/12'

EDIT špatně vypočítano tento týden je 6tý týden kvetení ..

Přesně 40tý den

Naposledy upravil LinChi 06-10-2017 v 15:36 PM

Old Post 05-10-2017 v 18:59 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 157






Máme tady První Fotky macro...
musím uznat že jsem mile překvapený.. trichomy pěkně nahusto

Old Post 06-10-2017 v 18:41 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 158






part Dva

60Dní 12/12

za chvíli začíná Flushing Zbývají asi 3 týdny

Dnes Opět zalito vodou s hnojivy podle tabulek +25%

těším se až to bude hotové

Old Post 06-10-2017 v 18:44 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 159

Ahoj,

prolouskal jsem teď celé tvé vlákno a skvělá práce ;-) místy jsem se i bavil jen tak dál....už to máš za pár.

Od zítřka začínám klíčit semena Dutch Dragon, Ice Cool a Jack Herer pro svůj druhý indoor, tak jsem nabral trochu inspirace...

Jinak jestli to myslíš do budoucna vážně s tou tvorbou stránek z domova, tak už skoro rok mám v hlavě zajímavý projekt a potřebuji někoho na tvorbu stránek....možná bychom to mohli probrat, kdyby si měl zájem ;-)

Old Post 06-10-2017 v 21:56 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 160






Dnes zalito podle tabulek +25% ph 6.8 ...
palice se nafukuji a jen spicky listku jsou popalene ( mirne prehnojeni + kolisave ph)
Par fotek z dnesniho 63 dne od ted budeme uz valit jen cistou vodu

Tak co udelam tentokrat aspon 250g ?? Prijde mi ze je mam fakt o tejden az dva pozadu jak sem jim lil to spatny ph tak to asi dost zabolí ma vynosu

Old Post 09-10-2017 v 11:02 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8919260 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív