Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hlada sa odroda so specifickou vonou po zapalani
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Hlada sa odroda so specifickou vonou po zapalani Příspěvek č. 1

Ahojte, po par rokoch som si spomenul na jeden vynimocny model co sa ku mne dostal. Po zapalani bola vona dymu takmer rovnaka ako vona samotnej susiny. Proste na vas clovek dychol a necitili ste zapach spaleniny ale naozaj velmi intenzivny smrad travy . Nie som si na 100% isty ale myslim, ze mi to pripominalo jemne syrovu vonu - neodvazim sa vsak tvrdit, ze to malo nieco spolocne s odrodou Cheese. Stretol sa uz niekto s niecim podobnym? Rad by som este nieco podobne ochutnal :-).

Naposledy upravil Basteleeeero 14-04-2017 v 23:06 PM

Old Post 14-04-2017 v 22:35 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 2

Strasny slovo "smrad travy", vzdyt je to vune a ne smrad,ale abych nebyl mimo tema,ja nekdy pred patnacti lety,to jsem bydlel na upstatu NY,stara babca tam pestovala par kousku sazenic,seminka vzdy dostala od kamaradu,co meli travicku z NY,sem tam se vzdy nejaky nasli. Tak tam jsem si prvne zakouril,co to bylo,cetr vi,ale nasledky sileny,jen jsem stal a moc a moc se smal,kazdy, kdo to tehdy kouril,tak jen v dobrem vzpomina. Bohuzel nikdo nevi co to bylo za odrudu,mohl by nekdo tak trochu poradit? Vim,je to tezky.

alpine

Old Post 15-04-2017 v 18:32 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 3

Abych jen doplnil,nicim nehnojila,nemela zadny poneti,ze by se to melo hnojit. Zasadila mezi rybiz a tam ji to rostlo,jen voda.

alpine

Old Post 15-04-2017 v 18:36 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 4

Zdravim,kdysi dáávno jsem se setkal s bublegumem,co si kámos dovezl z Holanska.Když jsem si dal prda,tak jsem měl v puse opravdu chuť ovocný žvejky(mazec!) Po hodně odjetejch kol jsem se s ničim takovim nesetkal,tak jsem si taknějak usmyslel že to bylo něčim navoněný,dochucený,nevim..Ale asi před rokem,jsem měl ve skříni Holy princess a to byla šmakovinka,při zapálení se mi rozlila teplá malinová šťáva na jazyku.Od tý doby zas nic..
Chtěl jsem tu otevřít nové téma,ohledně takových specialitek.A todle téma je dost podobné,tak ho jen oprášit a snad sem někdo přispěje.Budu si výhledově zas vybírat nějakej strain a chtěl bych nějakou chuťovku!

Naposledy upravil 2echy 25-02-2018 v 20:33 PM

Old Post 25-02-2018 v 20:01 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Myslim ze bysme museli mit vesteckou kouli...

ja zas dlouho patram po necem s opravdu "skunkovym" smradem (jo alpine, sorry voni to vidim to stejne, ale ten puvodni skunk proste "vonel" tak pronikave az stiplave). Dneska maj skunk napsany u nekteryho ze svejch modelu 2/3 seedbank, ale po tom specifickym skunkovym armoma ani stopa

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-02-2018 v 21:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 6

Ted jsem koupil na aukci zde https://greenpointseeds.com/reverse...cial-obs-seeds/ a jeste pridal https://greenpointseeds.com/reverse...m-seeds/,sladke by to melo byt,mam od nich snad uz vsechny semena,zacinam si pripadat jako sberatel,ne pestitel. Ale zatim vede https://greenpointseeds.com/reverse...-seeds/,alespon to kamaradi tak ohodnotily,ale praveho skunka,opravdu sam nevim...

alpine

Old Post 26-02-2018 v 01:55 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3833910 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív