Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prvé pestovanie(indoor)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
SmouL
Nový Člen

Karma uživatele SmouL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Obecné Prvé pestovanie(indoor) Příspěvek č. 1

Zdravím,

chcel by som začať pestovať v tomto growboxe Mammoth LITE 60 Version 210 D Silver"- 60 x 60 x 140 cm
Ventilátor na ofuk PROFAN - Klipsnový ventilátor průměr 15cm, 5W a na
odťah vzduchu Axiální ventilátor 125 VKO - 185m3/h.
Viem, že tu je takýchto otázok ohľadne toho veľa ale dočítal som sa už, že to zvládne aj pc ventilátor a niekde, že musím mať aspoň 300m3/h tak čo je na tom pravdy ? a samozrejme pri 250w HPS
Aby som nezabudol chcel by som toto osvetlenie - výbojka Sylvania Grolux 250 W, 2050 K, 32000 lm, 128 lm/watt, kombinované spektrum.. aj na rast aj kvet, išiel by som autoflowery asi 4ks v 6,5l kvetináčoch alebo doporučujete viac l?.
A last question dočítal som sa, že to je nejaká SHP a nikde nebolo napísané, že je sodíková HPS, aký je v tom rozdie, či to tam len nie je napísané ?

Ďakujem vám za všetky odpovede a príjemné pestovanie
SmouL

Old Post 27-07-2017 v 00:07 AM
SmouL je offline   Profil uživatele SmouL   Find more posts by SmouL   Foto galerie člena SmouL   Click here to Send SmouL a Private Message   Add SmouL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 2

Tak asi bych se hlavně na automaty vysral, když jedeš box s HPS na dual spectrum. Lepší jsou kvalitní řezy

6,5L stačí

125 VKO ti na to stačí ale - v létě takhle budeš mít problém s teplotou v boxu pokud nebudeš tahat chladný vzduch. PC větráček na to určitě nestačí. 125 VKO hučí jak turbína takže doporučuji zaboxovat pokud to nebudeš mít někde, kde tě to nesere.

Old Post 27-07-2017 v 01:39 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

BRooTe i PC vent zvládne box 60*60*160 s 250w odvětrat. Používám ho, je 12*12, má cca 100m3/h a jede mi teď v létě na 6v nonstop. Samozřejmě bez pacháče a potrubí mám max 0.5m. Musel jsem to tak řešit kvůli diskrétnosti ( tichosti ) boxu.

Jinak máš pravdu. Automaty do boxu ne. Za mě bych začal už kvůli zkušenostem od semen. Nasrat řezy do substrátu a nechat vykvést už není taková věda. Vypiplat si kytí od semena má svý a každej by to měl zvládat
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-07-2017 v 10:16 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

Na automaty bych se taky vysral to si radši pořiď řezy nebo nějaká semena..

Old Post 27-07-2017 v 11:08 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouL
Nový Člen

Karma uživatele SmouL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

Dobre tak, keď ste všetci proti atomatom tak dam teda niečo normálne a asi od semena..
A ten hluk by ani tak nevadil alebo poznáte niečo tichšie za tú cenu?
A ako myslíš ťahať chladný vzduch..? mám mať príťah vzduchu odťah a ventilátor v boxe na ofuk ?

Old Post 27-07-2017 v 16:19 PM
SmouL je offline   Profil uživatele SmouL   Find more posts by SmouL   Foto galerie člena SmouL   Click here to Send SmouL a Private Message   Add SmouL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 6

Pritah staci pasivny. Odtah a ventilator na ofuk su nevyhnutne.

Old Post 27-07-2017 v 16:25 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 7

Ano, v případě, že nebude používat pacháš, tak může použít PC větrák, ale pokud to bude mít někde v místnosti, kde přes léto je přes 24 stupňů, tak tu 250W neuchladí. Proto je lepší použít když už teda tak to VKO 125 i když je fakt hluční jak prase (měl jsem ho).

Old Post 27-07-2017 v 19:12 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouL
Nový Člen

Karma uživatele SmouL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

No 24 stupňov tam býva.. a neviete o nejakom lacnom ventilátory do tých 200m3/h, ktorý by bol taký tichší a stíhal by tú 250w ?

Old Post 27-07-2017 v 20:47 PM
SmouL je offline   Profil uživatele SmouL   Find more posts by SmouL   Foto galerie člena SmouL   Click here to Send SmouL a Private Message   Add SmouL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 9

Myslím, že TT 125 na plno nebo 150 na první stupeň uplně v klidu. Trochu hučí, zhruba stejně jak VKO 125 možná míň. Když to dáš na sonoflex tak u toho jde i v klidu spát

Old Post 29-07-2017 v 00:06 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouL
Nový Člen

Karma uživatele SmouL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 10

Dobre ďakujem veľmi pekne a ešte keby tam chcem dať pachový filter po čase potom by som potreboval aj väčší odťah ? a pachový filter musím kúpiť s menším m3/h ako ventilátor nie ? díkes posledná otázka

Old Post 29-07-2017 v 11:12 AM
SmouL je offline   Profil uživatele SmouL   Find more posts by SmouL   Foto galerie člena SmouL   Click here to Send SmouL a Private Message   Add SmouL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 11

Jojo

Old Post 30-07-2017 v 15:58 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 12

Žádné jojo , ve finálé by měl byt prutok pachové filtru větší než co zvladné odtah , kdyby to bylo naopak , dám příklad , UFO 800, pachac 500 , tak kdyz bude moc vedro a UFO pojede na max tak ten pacháč za chvili ucpes a muzes vyhodit, už jsem takhle vyhazoval XXXXX filtru po ani ne 3 mesicich a hlava mi to nebrala , proč? Ted už vim. Takže na ten tvuj Axiální ventilátor 125 VKO - 185m3/h bych volil aspon 250m3 pacháč.

Old Post 30-07-2017 v 16:41 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouL
Nový Člen

Karma uživatele SmouL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 13

dobre borci, fakt moc dík za rady

Old Post 31-07-2017 v 18:00 PM
SmouL je offline   Profil uživatele SmouL   Find more posts by SmouL   Foto galerie člena SmouL   Click here to Send SmouL a Private Message   Add SmouL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Tak to nevím. Vždycky jsem měl větší průtok odtahu než průtok pacháče, aby to dokázal ten odtah utáhnout a neměl jsem problém. Filtr měním/repasuji po 4-5 kolech a žádný smrad v místnosti, prostě to filtr dával s přehledem. Možná jestli si ho nepoužíval i v růstu s velkou vlhkostí atak.

Takže - jojo.Jestli to má crazyn odzkoušené tak platí asi oboje. Ono když filtr necháváš i v růstu kdy se snažíš držet vlhkost 80%+- , tak ten filtr samozřejmě dostaneš pecku a zkrátí se mu životnost. Já dávám filtr až na květ, když už nemám vlhkost víc jak 50-60 %. A ten filtr ti prostě vydrží min. 3 kola. Jenom musíš vyprat ten povlak

Old Post 01-08-2017 v 02:39 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 15

Zas to je pravda,pokaždé v rustu s vlhkostí a hlavně v městké části kde se hodně práší.Víc jak kolo mi nevydrží.

Old Post 01-08-2017 v 10:32 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 16

Normálně děkuji pane Broot,to stou vlhkosti jsem neveděl a to mam ufo 425 , pachac 480 a i tak mi to umíra po jednom kole.

Old Post 01-08-2017 v 10:51 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2011 - Pestovani Indoor - 5 odpovědí
27-07-2006 - Kde pestovat indoor? - 28 odpovědí
15-07-2004 - Prvni Indoor - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9771800 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív