Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Můj první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Bitire, kdyz jsem jel prvni kolo pred 4 roky s HPS 600w tak CEZ zjistil ze najednou mam 3-4x vetsi spotrebu nez obvyklou tak toho hned vyuzily kurvy a poslaly me ucet za 4 mesice pres 20 tis. Snazil sem se to reklamovat ale CEZ ke me ihned poslal 3 techniky ktere jsem mel pustit do bytu aby zjistily co se teda stalo ...pustit jsem je do bytu nemohl jelikoz jsem zrovna susil .
No a za tyden me prisel dopis ze reklamace je podle zakona neplatna a hlavne nemozna jelikoz jsem techniky nevpustil do bytu a neumoznil jim setreni.

Zatimco ted s LEDKOU me CEZ za 4 mesice co jsem svitil. poslal doplatek jen smesnych 3000 kc.
Uz v tom vidim obrovskou vyhodu !!!
Dalsi vec s HPS 600W jsem se mi podarilo jen 260g zatimco s 240w Ledkou 220g.
To je silna motivace pro LED, nebo ne?

A to nemluvim o tvrdosti palic a kvalite jaka se mi pod tou ledkou podarila , me zacatecnikovi.

Vazim si tvych rad a moc ocenuji ze si me mnohokrat dobre poradil ale v tomhle pripade musim stat opravdu za Fikusem .

Nejsem rad kdyz se dva dobri chlapi hadaji.

Old Post 02-08-2017 v 16:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 18

Nevěřím ani "pyču" stím ČEZEM,4 měsíce a 20K , si jebly , já sám sem doplacel za rok 12K a to to 600kilo jelo nonstop ! zalohy jsem mel cca 700 tak si to napočítej a už vidím jak ČEZ bude rešít narust nejakeho kilowatu a hlavně,MILIARDOVA společnost tu bude umyslně okradat obcany? buď si "chuj" nebo teď meleš kraviny.Sorry ale tohle mě teď vytočilo,kravina nehorázná.S HPS se ti podařilo 260g? Tak to asi špatný přístup ne?

Old Post 02-08-2017 v 16:43 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 19

A už vidím jak nějaky frajer na kompu projíždí stavy elektřiny kdo a kolik co bere atd.. a najednou , ty jo , ten tahá 3x tolik elektriny co driv , hmm zajimavy , poslem tam tři frajery to vyřešít :-D

Old Post 02-08-2017 v 16:45 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 20

Prosim ,priste bez urazek.
Tak bud moc rad ze tobe se to nestalo!
Nakonec ver si cemu chces , jen pisu co se stalo me a to je pravda pravdouci !
Par groweru o tom vi jelikoz jsem jim o tom psal uz driv, kdyz jsem spolu komunikovaly pres PM.
Nemam potrebu si z huby delat verejne kanal.

V CR se prave muze stat uplne cokoliv.

Nepsal jsem ze frajer na kompu ucelove hleda jesli mam nekolikanasobne vetsi spotrebu a na zaklade toho tam posle 3 maniky aby to vyresily

Psal jsem ze jsem tu nesmyslnou castku reklamoval a oni poslaly na zaklade toho 3 techniky zkontrolovat elektromer jesli neni rozbity ,nebo tak neco...
Elektromer mam v byte a smrad ze susicich kytek byl obrovsky , tudiz jsem nikoho nemohl vpustit do bytu.

Dluznou castku jsem musel uhradit do koruny.

Old Post 02-08-2017 v 17:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 21

Medi , je to blbost a urcite doslo k nedorozumeni , 600w mi sezere za jeden pest 1900kc . Tudis je to 950kc za mesic. Takze je blbost ze si mel 3x vetsi odber.
Nevim co tam bylo a co ne , ale doplatek 20 tisic ? To mi vychazelo pri zaloze 600kc mesicne za pul roku kdy sem i dotapel topenim 1.3 kw a jel na to.jeste celej otcuv sklep.
Navic jsi jel poprve pod sodou a ne moc uspesne ,takze to doporucovani ledek bych trochu zvazil . Nemyslim to zle ,pro obycejnyho cloveka ,kterymi se vali doma 20 tisic, at si to koupi , roste to, kvete to, muzes to regulovat jak se ti chce a urcite pod tim budes mit lepsi per G/W , ale pokud jsi zkusenej a umis pestovat , tak stejne vzdycky roznes hps.

Edit . Za pest propalim 1900kc se sodou 600w a necelych 1300kc se 400w ledkou . Pocitam jen svetla a v prumeru 70dnu kvet. Coz sou 2 mesice. Prijde ti to velkej rozdil za dva mesice v cene ,ja bych rekl ze vzhledem k tomu ze na hps pri porizeni usetrim 8 tisic kc ,tak kdy se mi to vrati ?
Taky jedu ledky, rad zkousim a jento muj konicek, ale nedoporucuju je kazdymu na potkani jak je to super a jak mam lepsi vysledky nez 600w hps.
A ano, ledky se svym zpusobem vyplati ,ale jento neco za neco.
Prve zdokonalim sam sebe v pestovani a pak az doporucuju ledky , nechci aby to vyznelo nejak spatne ,ale tys odjel 2 kola a v obou jsi mel dost problemy.
Nechci se hadat ,nebo nekoho presvedcovat ze hps je lepsi ,at si kazdej dela co chce, ale.lidi by se meli prvni podivat na sebe co umi nez zacnou nekomu neco doporucovat.

Naposledy upravil Bitir 02-08-2017 v 17:23 PM

Old Post 02-08-2017 v 17:13 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 22

Jako já se tu nechci nejak hejtovat ,s tema frajerama jsem to blbě přečetl, jen mi přijde divný , že tak Čez využil situaci a dal ti nesmyslné vyučtování , nebylo opravdu něco stím elektromerem? Nebo si je tam doted nepustil? ale zas to by ti taková pálka chodila do teď

Old Post 02-08-2017 v 17:13 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

Bitire- Ja si myslim ze prave zacatecnik to muze nejlepe posoudit ktere svetlo udelalo vic.
Zkusenej grower udela s obema svetly.
Ja vim ze s HPS musis byt clovek zkuseny abys dokazal udelat kvalitu a vahu ale s ledkou jsem byl jak na vahu tak na kvalitu opravdu mnohem spokojenejsi a prave proto to mohu doporucit ve vsech smerech .

Jo,v prvnim, mel jsem problemy s HPS a teplotou ,a v duhym zase s vodou a spatne jsem hnojil Biobizzem.
Ted mam zas problemy se smutnicema. Vzdycky mam nejake problemy ...

Crazyn- Pravdepodobne vyuzily prilezitost a u nas v baraku nejsem jediny . Doted uz nikdo zkontrolovat elektromer nebyl ale uz taky nic nereklamuju.
Elektromer byl a je evidentne ok, kdyz uz mi nechodi takovy palby.

Myslel jsem to tak ze za cely rok me prisel nedoplatek pres dvacitku a ne jenom za ten prvni pest ale jelikoz kdyz nepestuji tak nikdy nic nedoplacim takze vlastne je to jen za ten pest.

Ted me prisel doplatek za cely rok jen 3 K ,pri zalohach 600, tak to beru tak ze ten pest me vysel na 4 K protoze mam nedoplatky pouze jen kdyz pestuji.

V Praze sou kurvy snad nejvetsi ,jakmile muzou tak to hned na tebe zkusi.

Old Post 02-08-2017 v 18:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 24

Taky jsem slyšel od jednoho Pražaka, že v Práglu mají s ČEZu hlásit podezřelé odběry při kontrolách elektroměru. Myslím si, že to je kvůli nelegálním odběrum.
Nechme toho dohadování a uzavřeme to tím, že ať si každý pěstuje pod čím chce.
Nebudeme jak kokoti na jiných webech a nebudeme se přece hádat. Naše komunita musí držet při spolu a to co nás spojuje je radost s dobře provedeneho pěstu i když poslední dobou se moc nedaří a hodně zdejších groweru má nějaký problém jak pod led, tak pod hps.

Old Post 02-08-2017 v 20:29 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 25

0,8x12x30=288kWh mesacne pri kvete 600w. Ked som kedysi byval v prahe tak som platil 4kc za kWh pricom vyuctovanie bolo myslim raz za rok.

Old Post 02-08-2017 v 21:45 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 26

Medi, ja to myslel tak ze nemuzes delat zavery a neco doporucovat kdyz jsi jednou v zivote odjel pest pod sodou a jednou pod ledkama.
Vid kolik lidi poprve udela pod sodou g/W ? pokid by se ti to povedlo, mluvil bys jinak.
Prave ze hps te podle me nauci neco o pestovani.
Ale ve finale abych pravdu rekl ,tak nepozoruju nejaky rozdily ve slozitosti. Prijde mi to na knop stejny. Mozna je mensi rozdil ve vysychani ,ale to je zanedbatelny.
A pokud borec uvazuje nad 600w hps, tak alternativa led je takova ,ze si musi nachystat stejne 20 tisic . Coz je 2x vic nez za solidni hps komplet.
A ver ci ne , vero co mam ja 388w max to hps proste nenahradi . Nahradi ji to jen v tom ,ze osviti box 120x120 .
Ale zrovna tvrdim ze ledky se mi libi ,jen me sere jak je kazdej vsude doporucuje aniz by mel nejaky zkusenosti.

Old Post 02-08-2017 v 22:08 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 27

Suhlasim s Bitirom az nato ze hps kupis novu vybojku predradnik z bazaru a objimku za par korun a funguje to paradne za minimalne naklady. Ledky aj ked su ucinnejsie tak alebo vysolis 20 tisic alebo nic.Low budget cesta neexistuje.

Old Post 02-08-2017 v 22:17 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 28

Pokud mu nesedí HPS a pod Verem to parádně jede,tak proč by je neměl doporučovat.
Každý má právo na svůj názor.Je tady ranec pěstitelu co jedou pod verem a každý je spokojený.Není to jen můj názor nebo madiho,ale je tady zdokumentováno x pěstů pod Verem a každý je spokojený.
Ted co jsem viděl pod verzi spider 420Watt ,tak jsem nikdy pod HPS 600w neviděl a půjde to každým krokem dál(myslím tím menší wattáž ,vyšší výkon).
Když někdo nemá peníze na pořádné led světlo,tak je jasné ,že pojede HPS . Pokud je to něčí koníček a myslí to dlouhodobě,tak chce mít to nejlepší.Je to tak se vším.Když jezdíš závody v autě ,tak taky chceš mít to nejlepší auto a né starou hujdu.

Old Post 03-08-2017 v 07:15 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29

Asi je moudrejsi nikomu nic tady nikomu nedoporucovat protoze pak se stanes snadno tercem lidi co maji odlisny nazor (vzdy je nekdo s odlisnym nazorem) a pak jeste musis slozite dokazovat sve tvrzeni a nakonec vypadas stejne jako blbec i kdyz si jen chtel dobre poradit podle sveho nejlepsiho presvedceni.
Pro dobrotu na zebrotu, tak je to vzdycky ! At si kazdy jede pod cim chce.

Old Post 03-08-2017 v 08:42 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30


Ja vas nechci zrazovat z doporucovani , ale uvedomte si ze to neni zrovna mala investice a hps by mu na zacatek bohate stacila .
Pokud si prectes co sem psal, tak rikam ze ledky pouzivam a jsem taky pro. Ale prijde mi celkem smesny po jednom nepovedenym kole pod hps delat nejaky doporucovani.
Sakra tohle prece muze delat clovek, kterej ma zmakly pestovani a je schopnej rict jestli se to vyplati a takovej tady nejsme ani jeden.
Ano, je snazsi byt spokojenejsi s ledkama ,pac pokud proste neumis pestovat a nedal si s hps za 10 let vic nez 450g tak neni vina na stane svetla ,ale ve stylu pestovani.
Podivej se na KCB. Ten dela pod hps 600w prez 900g .
Ale znova opakuji, ano ledky se vyplati kdyz mas 20 tisic k dobru.
A znova opakuji ze mi nevadi kdyz nekdo doporucuje ledky ,ale vadi mi ti co je doporucuji , protoze si nemyslim ze ste na urovni aby ste neco doporucovali na zaklade vasich zkusenosti.
Nemyslim to zle ,tak prosim nebud medi urazenej.
Jen me prijde smesny ze nekomu neco doporucujes , jel jsi jednou hps co se ti nepovedlo , podruhe ledky 242w a 5 kytek . A kdyz se podivas ,tak borec resi jakej setup zvolit do boxu 120x240cm jestli 2x 600w nebo nejaky ledky.
Reaguju proto ,ze nemas zkusenosti s takovou plochou a watazi , nemuzes to rovnat s tvym verem o prikonu 242 kdyz klucina resi prikon 5x vetsi nez mas ty.
Snad me chapes a nebudes nasranej.
Ja uz se k tomu vyjadrovat nebudu ,svoje sem rekl , ledky taky doporucim , jen sem zminival porizovaci cenu a to ze hps do zeleza nepatri.
S ledkama v zime proste musis dotapet . Coz te vyjde mnohem draz nez cela hps. Az to medi zazijes , vzpomenes si co sem psal.
Pokud muzu taky doporucit ,tak nejlevnejsi ledky ma fruddy na alucraft ,ale musis siml to slozit sam, a udelat si nejakej ram ,nebo zavesit kazdej chladic zvlast.
Pak dela ledky jeste frynk , ma celkem zajimavej panel , ale rekl bych ze pokud se s nekym znich domluvis urcite ti neco poskladaji .
Pak je tu jeste ledideal ,ten se mi znich libi nejmin ,ale po par zmenach to bude taky dobrej panel.
Vyber co chces.
Z hps bych jel z toho lepsiho nejakej set awing ,nebo gavitu , oboji double ended vybojky.
Good luck

Old Post 03-08-2017 v 10:36 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 31

Sa tu super sekáte, hlavne, že ten, koho sa to najviac týka /STR8/ to evidentne má u prdele.
Si všimnitem že takýchto vlákien tu bolo v poslednom čase viac. Preto podobné x-krát omielané témy a otázky by mal niektorý administrátor nekompromisne mazať. Neviem ako Vy, ale ja osobne už pomaly strácam motiváciu na G chodiť....
Neustále sa tu riešia veci, čo sa za posledné roky pretraktovali nespočetne veľa krát a aj v archíve je toho naozaj dosť. Okrem toho tu nedávno Kvakoš spracoval celú tematiku growu naozaj perfektne a rozšírne. Príde nováčik a miesto študovania sa spýta a starší členovia sa tu posekajú.
Osobne by som tému zmazal a nováčikom sprístupnil aktívnu diskusiu až po určitom čase.

STR8 - prejdi si toto!: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77004

Old Post 03-08-2017 v 20:35 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2022 - Pomoc.. první indor ..díky - 2 odpovědí
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
09-04-2021 - Začínám první pěst (indoor) - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6997840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív