Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CMH 315W - 90x60x135 - Semena [Oldtimer's Haze; Alice x Nicole Kush]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 81

254 g povedenost


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 16-06-2018 v 22:04 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 82






Eee, rošťáci, děláte mi radost tipama, ale říkám - kéž by

Jen tak pro orientaci bych tam střelil tak +/-160! hodně se štěstím....

Nuž, uvidíme

Ještě pár detailů ze sklizně, ta čtvrtá fotka je jedné z těch větších palic, ale dost listnatějších - ne tak prorostlých.

Na poslední fotce nůžky co sem si ze zvědavosti pořídil, fakt se s tím stříhá líp, rozhodně doporučuju

Old Post 17-06-2018 v 01:03 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 83

Krasa, dej pak nejaky dnoke report jinak nuzky na “vino” jsou super...


Old Post 18-06-2018 v 14:34 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 84

198g

Old Post 18-06-2018 v 18:28 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 85

188 neskutečných 👌

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 18-06-2018 v 20:27 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 86

Klasik, mám po nemocenský a tlačím tady na to

Nic, Vanuatu dojíždí ve sklenicích, čekám že váha už padne minimálně, takže brzy tady zavřu todle třetí kolo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ještě nějaký tipy?

Abych to popohnal, nejpřesnější tip dostane K+ a 5x Critical Auto co mi posílá CannabisLandia....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A jak jedou Old Timer's Haze? O tom příště

Old Post 02-07-2018 v 20:30 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 87

Ahoj. Vim, ze jsi CMH daval pozdeji, ale jaky z nej mas pocit? Dokazes aspon trosku zhodnotit? Diky

Grower sponzor

Old Post 02-07-2018 v 20:35 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 88

Snad nic co by stálo za řeč, bylo to 8 dní....

Teď jsem tu keramiku nasadil rovnou od přepnutí, todle kolo vypoví daleko víc.

Old Post 02-07-2018 v 21:22 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 89

183g

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 03-07-2018 v 14:35 PM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ulyssess
Stálý Člen

Karma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 90

muj tip 169 g
úhledné to válečky

balkon_2007
balkon_2008 - 2x White widow
balkon_2009 - White Rhino
balkon_2010 - 2x Big Bud
balkon_2014 - Hollands Hope, AutoMazar, PolarLight, AutoBlueberry
Chilli_balkon_2014
Great_Critical_2016
zahrádka_2018

veselá zahrádka 2020
<--- juk tam

Old Post 03-07-2018 v 23:43 PM
Ulyssess je offline   Profil uživatele Ulyssess   Find more posts by Ulyssess   Foto galerie člena Ulyssess   Click here to Send Ulyssess a Private Message   Add Ulyssess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 91






OK přátelé, tak abych tady konečně nějak zakončil to 3. kolo, předtím než začnu dokumentovat to čtvrté nadcházející....

Dneska je to měsíc od sklizně a řekl bych, že váha už se změní minimálně.

Dneska jsme na 178g [Vanuatu Landrace x Chemdog Ibl]

Tzn. že výhercem tipovačky se stává mongoose Gratulace k přesnému oku, už spolu řešíme zaslání semen.

Co dodat, každý den při otvírání sklenic vrazím čenich dovnitř a první co mi vytane na mysli je vůně jehličí a borovic, na pozadí líznutý vůní citrusů...nic víc

Nafotil sem vám zběžně sušinu mobilem, vlevo bez blesku, vpravo s bleskem, tak aby bylo aspoň trochu vidět množství pryskyřice, které není zase tak moc. Taky jde vidět, že palice nejsou úplně prorostlý, tam se myslím projevuje část té sativy a wattáž.
Příště si k tomu sednu a cvaknu zase nějaký makra.....ať si uděláte lepší představu.

V prvních dnech po zavření sklenic sem objevil jenom náznak po plísní, první bílou pavučinku, proto jsem ty největší palice rozstříhal na drobnější, od té doby je vše OK. Taky jsem narazil na pár pěkně zralých semen, mezi nimi i několik nezralých, tak se mi potvrdilo že sklizeň nebyla zase tak moc předčasná, mám tak pár F1 do foroty.

O rozjetým kole příště, už takle vás dost napínám slibovat nic nebudu a při další volný chvilce se rozepíšu.

Mějte se blaze

Old Post 09-07-2018 v 18:28 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 92

Rezervačka:

Makra sušiny Vanuatu x Chemdog....

SmokeReport....

Old Post 15-07-2018 v 01:13 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 93






IV. Round: Oldtimer's Haze - regular seeds

::: Ace Seeds :::

------[ CMH 315W ]------

Přátelé, konečně jsem tady s UPem toho stávajícího kola...

...Začnu u SetUPu...


    Asi největší změnou oproti předešlýmu kolu je světlo:

  • Výbojka Philips Green Power 315W 3100K
  • El. předřadník Solux Selecta 315W s regulací (190/245/315W + Super Lumen)
  • Reflektor ACR-6S 125mm

    Ventilace

    Odtah:

  • RVK Sileo E2 125mm 220m3/h (s regulací), posazenej na stanu kvůli úspoře místa...

    Na pomoc přibyl aktivní přítah:

  • Blauberg 125mm 245m3/h

  • 2x Ofuk Monkey Fan

    Stan pořád stejnej, pidi

  • Lodge L90 (90x60x135 cm)

    Plastový černý květníky jsem vyměnil za bílý textilní "ponožky" o třech litrech:

  • Tex-Pot a v nich Bio Terra Plus.

  • Hnoje od Canna: Bio Vega/ Flores/ Boost! + experiment s Trichoderma harzianum: Mycoterra Quimera

    Na výpomoc:

  • Hanna Combo WP pH+EC HI98130


Ten reflektor je celkem svinsky těžkej, ty čtyři Easy Rolls celkem funí.

Na druhý fotce jde vidět celkový výkon 421W, když to jede vše naplno, nezregulovaná lampa, ani odtah s puštěným přítahem a dvěma ofuky.

Do přepnutí jsem jel na Sylvania HSI Britelux 250W MH (max. t. ~31.5°C ), hned od přepnutí CMH (max. t. ~29°C ), rozdíl v teplotě jsou 2°C ve prospěch keramiky!!! Ale musím svítit v noci (24-12) jsou tady fakt hice....

U těch textilních květníků se mi několikrát stalo při zalívání, že mi zálivka protekla skrze stěnu ven Zalejvám proto po troškách a jen ke stonku, uvidím jestli to byla dobrá volba nebo se v dalším kole vrátím k plastu....bral jsem je hlavně kvůli jejich prodyšnosti.

Jinak ten drobnej přítah je hlučnější než odtah, zmetek, haluz....

Old Post 15-07-2018 v 01:28 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 94






...co dál, hurá ke kytkám

Poprvý co jedu takle čistou sativu, ty čepele jsou fakt uzoučký je to brutál na pohled, vypadají jak prořídlý a vypelichaný kuřata

Jak probíhalo klíčení a předpěst už víme.

Pravda je, že sem je dal naklíčit brzo, dojížděl sem Vanuatu a holky už mohly bejt ve stanu pod MHčkem. Nic, poučení....

Klasicky sem to trochu zprasil už sem to tady psal, pod těma zářivkama to hovno prosychá, taky s tou ventilací (PC fans), prostě sem je trochu ulil. Jedno ze semen nechtělo puknout a taky tam byly dost značný rozdíly mezi každou kytkou.

Dobrý, po trápení za oknem a v kartonový krabici pod zářivkama jsem je přesadil do kvalitního substrátu od Canny, do Tex-Pot a hned poskočily do krásy.

!!!---[ Začínají se mi ukazovat první samci, zatím dva ]---!!!

Klasická příkoří pěstování ze semen a ještě regulárů Příští kolo bych si dal nějaký indiky z řezů a to sem ještě ani pořádně nezačal

---[ Jsme na 16. dnu 12/12 ]---

Zalívám obden, dva...Poslední smrtelnej koktejl byl


  • Bio Vega - 7.5ml - každou zállivku (doporučujou x2/3 týdně)
  • Bio Boost - 6ml - jednou týdně
  • Mycoterra Quimera (Trichoderma) - 20ml - jednou za 20 dní

Na 3l zálivky!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samozřejmě sem si objednal kalibrační roztok 1413 μS/cm a ta 130ka jede na 12.88 mS/cm Nějaký řešení, nedá se to nějak přenastavit na tý tak super drahý mašince? Hm, co? Návrhy...?
------------------------------------------------------------------------------------------------------

No a abych nějak zabrzdil ty narostlejší a nechal tak trochu času k růstu těm menším, tak některý sem štípal až 5x! Zbytek minimálně 2x...Holky samozřejmě ohýbám, dosypávám a kro(u)tím jak to jen jde. Uvidíme kolik bude ve finále samců, o kolik vyjedou a tak. Mohlo by se zdát že sem přepnul brutálně pozdě, nuž uvidíme....

Tak co, rozerveme ten pidi stan?! Co myslíte, o kolik to povyroste???

Kamenujte, komentujte a mějte se blaze

Old Post 15-07-2018 v 01:31 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 95

Jsem velice velice zjedav jak to pojede
Každopádně kvalitní pěstitel jako ty může ukázat zda je to opravdu něco lepšího nebo jen předražená parada

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 15-07-2018 v 11:49 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 96




citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
Jsem velice velice zjedav jak to pojede
Každopádně kvalitní pěstitel jako ty může ukázat zda je to opravdu něco lepšího nebo jen předražená parada


Eee, kvalitní Spíš experimentátor co vždycky něco podělá ale díky za důvěru Akatrone!

Nic, protože mi bylo samců líto, tak se s nima kochám zatím mimo skříň a to za oknem. Z květu se tedy pomalu rozkoukávají zpět do růstu

Na druhý fotce jdou dobře vidět ty Tex-Pot, pořád nevím jestli to byla dobrá koupě....

Za nimi jen tak mimo téma Jalapeño, Tabasco a Habanero. Už se na ně těším

Old Post 18-07-2018 v 22:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3618890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív