Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » černé a žluté tečky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AdMu
Nový Člen

Karma uživatele AdMu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

černé a žluté tečky Příspěvek č. 1



Zdravím, V příloze posílám fotky co jsem dnes objevil na svých asi 14 dní starých rostlinkách. Mám outdoor dutch passion hollands hope. Zalévám vodou ze studny.
použit zahradnický substrát ale na doporučení od zahradníka který taky pěstuje. Kytky kontroluji dvakrát denně takže to tam muselo vyskočit přes noc...Je to mé první pěstování takže vůbec nevím o co může jít a jak tento problém řešit ? Předem děkuji moc za rady a omlouvám se jestli to už tady někde bylo.

Old Post 19-07-2017 v 14:26 PM
AdMu je offline   Profil uživatele AdMu   Find more posts by AdMu   Foto galerie člena AdMu   Click here to Send AdMu a Private Message   Add AdMu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2

Mám úplně ten samý problém! Už jeden rok jsem s tím bojoval a nepřišel jsem na to co přesně to je. Rostliny z toho vyrostly, ale přišlo mně, že je to opravdu hodně zpomalovalo. Doufám, že někdo pomůže, podle mě je ten problém v substrátu/pěstebním mediu, které používáš. V mojí hlíně jsem si všiml ještě trochy vápna ještě ze zimy tak možná je to tímto způsobem spálilo.

Old Post 22-07-2017 v 14:03 PM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2445120 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív