Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600 W, kokos, biobizz, první grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 113

Presne, nejlepsi je vychytat si odrudu, pac kazda na zalivani vodou reaguje jinak a celkove si spotrebivava ziviny jinak. Nektery odrudy zmaknou klidne mesic na vode , viz metracek. Tohle je podle.nej a uz i podle me nejdulezitejsi faze kvetu, spravne vysadit hnojky a udrzovat spravny podminky v pude , je to trochu horsi pac cista voda neni moc stabilni.
Ja si myslim ze i hodne klicov je nechat kytku proschnout ,skoro tak aby povadla, ale taky v urcitou dobu v kvetu.
Urcite to stoji za to vyzkouset.

Old Post 22-08-2017 v 16:28 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 114

Mám v plánu posledních 14 dní zalévat vodou, žádné velké proplachy. Myslím, že Ayahuasce by šlo i pár dní přidat, je taková hospodárná. Chce to určitě vychytat u konkrétních modelů, každý bude mít spotřebu trochu jinou. U mě určitě žere nejvíc Critical, pak Orange a o hodně míň Ayahuasca.

Old Post 22-08-2017 v 20:57 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 115

Posledních 14 dní jen vodu bez proplachu je podle mě málo. Sám se teď dusim z hnojiv, protože jsem to podcenil.

Old Post 22-08-2017 v 21:02 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Posledních 14 dní jen vodu bez proplachu je podle mě málo. Sám se teď dusim z hnojiv, protože jsem to podcenil.


krystalon

Old Post 22-08-2017 v 21:15 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 117

Jinak abych vse uvedl na pravou miru, ja vim jeste velky kulovy, jen delam to co sem se dozvedel od mnohem zkusenejsich lidi ,kteri sem uz neprispivaji.
Ocividne to vse funguje a jsem z organiky nadsenej , tak se rad podelim o zkusenosti do zacatku kdyz se se mnou podelili i jini, je treba tyhle zaklady posilat dal ,pak uz si kazdej najde svuj zpusob a vlozi do toho trochu sebe. V tomhle konicku nikdy nic poradne nejde okopirovat, kazdejnto ma jiny.
Ale diky za pokoru, vazim si toho i kdyz si ji zaslouzi spis jini kluci nez ja.

Old Post 22-08-2017 v 21:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 118

j0hNy:h0ll4nD

Jo, ale i tak prostě... 2 tejdny s pořádnym proplachem bych bral u takhle velkejch kytek, bez něj to nebude ono... S tim jsem měl zas problém v outdooru, tam se to bohužel nedá moc propláchnout.

Old Post 22-08-2017 v 23:01 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 119

Co tak koukám na zahraniční fóra, tak u biobizzu lidi moc proplachy nedělaj. Někdo krmí i týden do konce, pak dává jen vodu a na chuť si nestěžuje. Ale já teď vážně soudit nemůžu, zkusím to jak jsem psala a nanejvýš ti dám za pravdu Lubos555 :-)
Ještě stejně přemýšlím, že vlastně kdybych zalévala jen čistou vodou a pár dní do konce se mi to zdálo moc zelený, tak to přece můžu propláchnout. Ten kokos se proplachuje dobře a zbytek by kytky za den dva docucly. A třeba čtyři dny před kosou už mi asi můžou bejt bakterie a mikroorganismy jedno. Nebo je moje úvaha zcestná?

Old Post 23-08-2017 v 07:39 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 120

Teoreticky se to tak da taky, ale v rostline je dost zivin ulozenych prakticky vsude ,jde o to abys za nejakou urcitou dobu vycistila kytku , ne substrat.
V te organice je podle me.prave klicovy vychytat to vysychani ke konci, tak kytka nemuze spotrebovat nic z pudy a bere si to z listu. Me se to osvedcilo hlavne u out ,ale posledni dobou i v in. Dejme tomu ze tyden az 14 dnu nechas trochu proschnout substrat ,ale jako fakt proschnout , pak zalejes vodou a kytka se hned jakoby znovu nakopne.
Pred sklizni nezalivam cca 5 dnu vubec.
Ale musi to byt nacasovany v dobe kdy uz nerostou palice, nebo si spokojena stim jak to vypada .
Pokud se ti to bude zdat moc zeleny, klidne to prolej tyden pred kosou, ale pocitej stim ze 11l kvetinace ti na konci faze kvetu moc nevyschnou, kokos si nabere hodne vody a kytka uz " teda aspon u me" ke konci moc neslope.

Old Post 23-08-2017 v 08:27 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 121

Myslím ,že u organiky nemá zalévání čistou vodou ke konci pěstu výraznější vliv na chuť. V prvním kole sem hnojil až do konce, v druhém sem zaléval poslední tři týdny jen čistou vodou s upraveným Ph (upravené pomoci kyseliny citrónové) a výsledek mi přijde stejný (pominu li rozdílnost strainů). Koneckonců u domácích rajčat taky nikdo nezalévá před sklizní čistou vodou ,a jakou mají chuť ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 23-08-2017 v 09:56 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 122

Jo, možná máš pravdu a i tak to bude dobrý, v kokosu jsem nikdy nepěstoval.

Jak nad tim tak přemýšlim, já prakticky vždycky použil kristalon alespoň na start a ten se do kytek tak zažere, že nepomůže ani svěcená voda.

Tu teď hulim hnojivo a nadávám jak se to pokazilo... je to ale předevšim tim, že ke konci jsem měl hrozný teploty (i 34°C) a když kytka nic nedělá, tak se ani nebude pročišťovat.

Old Post 23-08-2017 v 10:41 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 123

Bitir:
Když mi teda půjde o to, abych vyčistila rostlinu a ne substrát, nefungovalo by na konci třeba zablokování živin pomocí ph? To je teď jen takový spontánní nápad, třeba je to blbost.

Old Post 23-08-2017 v 11:33 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 124

To asi ne , ponicis koreny ,nebudou prijmat ani vodu a kytka uvadne. Podle me na na chuti podil i guano , ale vesmes jde o to aby se z kytky za tu dobu stihli odbourat ziviny, sice jsem taky nazoru ze bio hnojky nemaji moc vliv na chut , vetsi vliv ma celkovej prubeh pestovani a pouziti zivin. Lady berry mela plnej kvetinac zivin az do konce ,supermix a guano si za 9 tydnu nemela sanci stihnout spotrebovat, jste k tomu kdyz sem si valil biobizz a chut byla kupodivu lepsi nez na lady berry ciste na biobizz.
Takhle se zbarvila diky vysychani kvetinace , celkem 3x za 2 tydny. Chce to experimentovat a rozhodne nedelat zavery hned po prvnim testu.

Old Post 23-08-2017 v 11:47 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 125

Chápu, máš pravdu.
Já stejně počítám s tím, že si to chce prostě "ošahat", dojít si k tomu nějak sám. Neni nad vlastní zkušenosti, návody jsou na nic, stejně má každý trochu jiné podmínky :-) Za tip s vysycháním díky, to jsem se nikde nedočetla.

Old Post 23-08-2017 v 12:03 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 126

S tim ale opatrne, kdyz je to moc brzo, tak si myslim ze z kytky nevytriskas nejakej potencial ,ale spis ji uskodis. Zalivas to rucne, tak si to vyzkousej treba na 2 kytkach a uvidis sama.
Navic muzes zkusit vysychani, zalevani cistou upravenou vodou treba 2 tydny a hnojeni do poslednio tydne v jednom.
Kdyby se kazdy kolo mela testovat jedna technika , tak si nic poradne neosvojis ani za 5 let.

Old Post 23-08-2017 v 12:11 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 127

Stín ph to není špatnej nápad já ho posledních 14dni dávám na ph4a pohoda kytky přestanou brát živiny a vyčistí se

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 23-08-2017 v 12:19 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 128

Jasný, dám pozor. Popřemýšlím na které co vyzkouším. Určitě je lepší testovat víc technik v jednom pěstu už jenom pro porovnání.

Old Post 23-08-2017 v 12:19 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8227440 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív