Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600 W, kokos, biobizz, první grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 129

o vysychani substratu je kratkej odstavec v poslednim cisle legalizace,myslim c 41,na obalce je napsano navzdy v rausi,tak mrkni do obchodu,mozna jeste nekde bude,nicmene je toto vysychani tusim rozdeleno do 4 ruznych casti,mozna jen 3 tedka nevim,kdy nektera tahle cast uz ma vliv na osizeni urody,kokos jako hydro medium je dobre zaleva pravidelne,nejlepe dripem 4-8x denne ,psali tu o tom lidi uz minimalne pred 10ti lety, sinuhet,inf3cti atd, borci.....
Dale jak pise jaa ze dava ph4 to tu delalo taky spousta lidi ,s tim ze nenavratne poskodi koreny,ale nejaky tyden pred kosou to podle me nevadi,nesnazi se ziskat ziviny ze substratu,kokosu,ale listu.......ono stres pred kosou by mel kytku sokovat natolik,ze by mohla produkovat vice pryskyrice jako obranu pred zmenama,ale to jsou jen domenky,podle me...
Jsou tady lidi,co posledni tyden zalevaji ledovou vodou,nasekavaji stonky kytkam,aby plodily vice pryskyrice,nicmene jsem vetsinu veci zkusil a nemyslim si,ze by mely obrovsky vliv a bla,bla....
Podle me je dulezity dobry matkar a gen,ktery mi da a pak to,jak se o kytky staram,jak s nima pracuju,moje znalosti a taky pouceni z predchozich growu,pak az jsou hnojiva,substraty,vybaveni......
Mas to super,jestli jedes prvni grow a tve kytky vypadaji takhle tak kloboucek dolu,zcela jiste te na konci odmenim kladnou karmou,tesim se na finish a drzim palce,ale to uz bude jen formalitka.... ;-) :-)

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 23-08-2017 v 12:42 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 130

Jojo, to vysychani musi byt donree naplanovany , za me radej pozdeji nez driv, nemusi se ti uzavrit kvet, jakoby se ti nezaceli a bude takovej malo hotovej .
Hodne veci ohledne pestovani a muceni tady bylo nekolikrat zmineno ,ale jak pise kolega, pokud mas kvalitni geny, nic mucit nemusis .
V podstate je to plevel a z me zkusenosti vim ze moc pece skodi.

Old Post 23-08-2017 v 13:46 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 131

Anarchom: Diky, mrknu na to. S tím ph mě to jen napadlo v souvislosti s tím co psal Bitir. Je mi jasné, že se těm kytkám dají dělat různé věci, ale nelze očekávat nějaké zázraky. Všechno je hlavně o genech a základní péči.
Jinak je to můj první indoor, jednou jsem měla pár kytek v záhonku. Neměla jsem úplně čas všechno nastudovat, jak bych chtěla, takže to je trošku taková hurá akce. Ale jak jsem psala, jsem zatím spokojená, snad to ještě pěkně nabobtná a nebudu si moct stěžovat :-)

Old Post 23-08-2017 v 14:43 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 132

Jeste teda zminim ze vetsina problemu vznika bud po prepnuti, nebo az kolem 3 az 5 tydne ,nekdy i pozdeji ,teda aspon u me a to konkretne s cal mag, mam jen destovku a nekdy sni je problem na nejakych odrudach. Ale to je mimo tema. Jen si davej vetsi pozor v tom 5 tydnu, ten byva pro kytky jeden z nejdulezitejsich , respektive kdy se tvori nakvet a formuji se palice, kytka ti ze dne na den muze ukazat deficity.

Old Post 23-08-2017 v 15:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 133

Ahoj lidi, pár dní sem nepřispívala, všechno je na hovno...můj nejbližší, pro kterého celá ta snaha byla, zemřel. Už na to popravdě nemám ani moc náladu. Nechám kytky dojet, budu vás informovat kolik z toho nakonec bylo. Teď jsem holky stejně dost zanedbala, listy ukazují spoustu deficitů, tak se ani není čím kochat. Výtěžek budu kouřit asi dost dlouho, takže dál pokračovat se teď ani nechystám...
Moc děkuju vám všem, co jste mi radili. Jste fajn komunita, ať se vám daří. Pokud budete stát o tipovačku, tak to pak nafotím a udělám.

Old Post 31-08-2017 v 18:38 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 134

Tak to mi je moc líto Snad kytičky alespoň pomůžou odbourat pár špatnejch stavů... na to jsou skvělí... hele a napadlo mě, z Prahy náhodou nejsi... ? rád se bavim s holkama co taky hulej... navíc když jsou smutný... snad se to ale zas zlepší.

Old Post 01-09-2017 v 18:55 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 135

Lubo nebal 😁😁😁
Ne vážně, soucítím s každým, kdo přišel o někoho blízkého.
Vše časem přebolí 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-09-2017 v 19:28 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Tak to mi je moc líto Snad kytičky alespoň pomůžou odbourat pár špatnejch stavů... na to jsou skvělí... hele a napadlo mě, z Prahy náhodou nejsi... ? rád se bavim s holkama co taky hulej... navíc když jsou smutný... snad se to ale zas zlepší.


To je trochu crazy příspěvek...


Na, pěst jsem sledoval, bylo to pěkně, krásně si sbírala zkušenosti... Ale o to už asi vůbec nejde... Upřímnou soustrast a ať se příště už jen líp

Old Post 01-09-2017 v 19:29 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 137

No... možná jsem to měl napsat soukromě, trochu se za to teď stydím... ale fakt upřímnou soustrast, nic jsem tím nemyslel, promiň jestli to vyznělo špatně.

Old Post 01-09-2017 v 20:33 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 138

Kámo nechci to zlehčovat... Ale když člověk prožije takovou ránu, tak bys dotyčnýmu žádný takový hovna psát neměl. Jestli soukromě nebo veřejně je asi uplně jedno.

Možná si to blbě napsal, ale vyznívá to jako kdybys využíval toho, že je teď člověk citově oslabený

Old Post 02-09-2017 v 03:57 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 139

Věděla jsem, že to přijde, jen jsem doufala, že ne tak brzy...se ztrátou jednoho z rodičů v mladém věku se nedá smířit, nelze se na to připravit, mozek tomu nechce ani uvěřit. Člověk kouká jak jeho milovaný trpí a nemůže mu nijak pomoct. Tráva bylo to jediné, co trochu ulevovalo. A tenhle pěst bylo to jediné co mě trošku vyvádělo z té bezmoci. Měla jsem pocit, že aspoň něčím pomáhám...děkuju vám za vaši soustrast a v pohodě Lubosi, vím žes to nemyslel špatně.
Příspěvek sleduje nejspíš hodně lidí, nebudu to tu kazit a dám ještě nějaké fotky.

Old Post 02-09-2017 v 10:42 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 140

Ahoj,hele tvuj prispevek jsem cetl uz dva dny zpet,ale tak nejak jsem nevedel,co napsat,je to smutny a mrzi me to,uprimnou soustrast tobe i cele tve rodine,
Nicmene dojed to,ne kvuli nam,ale kvuli sobe,prijdes u toho na jine myslenky,trosku se odreagujes a odpocines......

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 02-09-2017 v 21:03 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 141

Anarchom:
Děkuju ti za tvá slova. Vím, že se na to ani nedá nic říct...

Old Post 03-09-2017 v 15:20 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 142

Hoj co na to říct je to špatný no, upřímnou soustrast a dojeď to jseš talent třeba Ti to v životě pomůže a budeš to používat pro jiný třeba na mastičky...

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 03-09-2017 v 15:52 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 143

Vše zle, je k něčemu dobre. Tebe to přivedlo k pěstování a když vydrží tak zjistis, ze je to super koníček ( závislost ), u kterého přijdes na jiné myšlenky. Preji at to rychle preboli a at ti dělají holky radost.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-09-2017 v 17:13 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 144

Děkuju kluci, já holky předčasně umřít nenechám. Nějak se o ně postarám, do konce zbývá už jen chvilka...další kolo teď ale rozjíždět nechci, mám plno jiných starostí. Ale třeba někdy v budoucnu se k tomu vrátím, je to určitě super koníček a bavilo mě to. Ať se vám všem daří a hlavně ať jste zdraví, není nic důležitějšího...

Old Post 03-09-2017 v 19:18 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8371320 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív