Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » hydro jungle in da box under 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Hydroponie hydro jungle in da box under 250W Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny uzivatele teto posvatne, lecive byliny.

po nekolika odjetych kolech s hlinou, jsem se rozhodl opet oprasit vzduchovaci moturek a rozjet nejake ty bublinky.
...na muj uplne prvni hydro pokus s hnojkama na hlinu se muzete podivat pod prispevkem viz. link 70w maltaky...

a ted k setupu:

skrin: 80x50x130cm

slunicko: 250w GIB

povetrnostni podminky: ruck 100 ( ma nejakych 260 m3 tusim a filtr je 160 m3) + jeden klipsnak

bublatorium: 60l maltak naplneny 45l roztokem. o vzduchovani se stara jeden moturek a akvarijni cerpadylko uprostred, ktere ma hlavne za ukol neustale promichavat a cistit roztok.

ziviny: Jungle in da box + canna boost .
nejdrive jsem nedbal pokynu vyrobce a kytickam daval az 1.1 ec, ale i pri tak nizkem davkovani projevily lehke prehnojeni, takze jsem hned dolil vodu s enzymy a ec snizil na 0.7, coz je idealni si myslim. budete se mozna divit, ale vyrobce uvadi pro bubler tretinove davkovani a to je 0.6 EC !!!

PH to drzi krasne. na snizeni mam ph down od GH... kdys jsi vzpomenu na propaleny diry v koberci od tech AH kyselin na upravu PH, tak si nemuzu tenhle vyrober od GH vynachvalit.

a ted neco ke kytickam:

jedna se o 3 rizky nebuly x haze, ktere jsem si udelal z kamaradovych vitalnich slecen.

holky korenily pod zarivkama a do bublaku a pod sodik sli 14.7.
prvni znamky rustu po presazeni do bublaku projevili az o 6 dni pozdeji.
1.8. jsem kytky prepnul na 12/12 a 9.8. se ukazali prvni pestiky.

fotky bouzel nemam od uplneho zacatku, ale budu se snazit pravidelne doplnovat dalsi.
prvni tri fotky jsou neco po prepnuti a ostatni jsou ze dneska.

Pestu zdar a necht sa stonky prehybaju...



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 01-09-2010 v 17:00 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 2






...



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 02-09-2010 v 22:02 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 3




prinasim foto z 26. dne kvetu

vcera jsem poprve v obdobi kvetu menil roztok a cistil kalfas. do te doby jsem jen doleval vodu s zivinami. ted holky zerou cca 5l roztoku za den. zda se ze jim to nijak neuskodilo, takze zda se, ze je uplna zbytecnost cistit bubler jednou za 10dni ci dokonce tyden...(samodrejme nesmi vam tam prosvitat svelo apod.)

PH: 5.95
EC: 0.8



hydro jungle in da box under 250W

Naposledy upravil pan.zzz 05-09-2010 v 18:18 PM

Old Post 05-09-2010 v 14:06 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bisquitek
Nový Člen

Karma uživatele Bisquitek - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

Čím si svítil na růst? Taky tou 250w? Kytky vypadají opravdu vitálně! K4Y

Old Post 05-09-2010 v 15:07 PM
Bisquitek je offline   Profil uživatele Bisquitek   Find more posts by Bisquitek   Foto galerie člena Bisquitek   Click here to Send Bisquitek a Private Message   Add Bisquitek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Bisquitek
Čím si svítil na růst? Taky tou 250w? Kytky vypadají opravdu vitálně! K4Y

ahoj.
na rust jsem svitil taky 250w, ale s kombinovanym spektrem... aspon neco kdys nemam MH.

Dik moc



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 05-09-2010 v 18:18 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bisquitek
Nový Člen

Karma uživatele Bisquitek - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

A teď tam máš normálně sodík, nebo pořád tu kombinovanou? By mě zajímalo jak to kvete pod tou koumbinovanou...

Old Post 06-09-2010 v 18:33 PM
Bisquitek je offline   Profil uživatele Bisquitek   Find more posts by Bisquitek   Foto galerie člena Bisquitek   Click here to Send Bisquitek a Private Message   Add Bisquitek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Bisquitek
A teď tam máš normálně sodík, nebo pořád tu kombinovanou? By mě zajímalo jak to kvete pod tou koumbinovanou...

Ted tam mam tu GIBku. primo na kvet. uz s ni jedu 4. kolo a v pohode.



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 07-09-2010 v 14:09 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 8





32. DEN KVETU

EC: 0.8
pH: 5.8



hydro jungle in da box under 250W

Naposledy upravil pan.zzz 12-09-2010 v 12:39 PM

Old Post 10-09-2010 v 17:06 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 9

Ty jo, vypadaj vážně zdravě na to, jak málo hnojíš, já používal v bubláku koncentraci 1,3 do konce rustu a kolem 1,8 na konec květu.. 0,8 jsem měl někdy v půlce růstu, ale taky jsem měl hodně velký kytky, to je pravda..

Old Post 10-09-2010 v 18:43 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Palec nahoru Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od fiste
Ty jo, vypadaj vážně zdravě na to, jak málo hnojíš, já používal v bubláku koncentraci 1,3 do konce rustu a kolem 1,8 na konec květu.. 0,8 jsem měl někdy v půlce růstu, ale taky jsem měl hodně velký kytky, to je pravda..

caj. diky.. sam se divim ze jim to staci. taky jsem jel v rustu neco kolem 1.1, ale pak se ukazaly hnedy skvrny na listech, tak od ty doby nehnojim vic, nez je potreba.
mene je vice



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 12-09-2010 v 12:47 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 11




zdravim pratele.

dnes jsem otevrel svou skrinku a nemohl uverit, tomu co vidim.
jak tomu byva, tak v druhem mesici zacina ta nejvetsi pastva pro moje oci hehe a tak se s vami musim o tu krasu podelit.
roste to jak z vody :-D mam z nich radost.



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 12-09-2010 v 18:07 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 12


tak jsem zkusil zvednout ec na 1.1 a opet se ukazaly fleky na spickach cepeli. chudery holky... nechci je zbytecne stresovat, tak jim zitra doleju 10l cisty vody, at to zase klesne na tech puvodnich 0.7
Mohlo by to hnednuti cepeli znamenat snad neco jineho?? uz se mi to stalo podruhy, co jsem ji dal nad 1.0...
diky



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 15-09-2010 v 20:07 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 13

zdarek mas to moc pekne zajimalo by mne jak dlouho ti to kvete?

Old Post 17-09-2010 v 16:01 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od hydromann
zdarek mas to moc pekne zajimalo by mne jak dlouho ti to kvete?

Posledni fotka je z 37. dne kvetu... momentalne nemam kabel od fotoaparatu, tak foto bude priste.



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 20-09-2010 v 19:04 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 15






zdravicko.

prinasim nejake foto z obdobi pred a po sklizni. bouzel opozdene, ale preci.

Holky kvetly asi 63-64 dni. na proplachu byly jen 4-5 dni, coz jsem docela podcenil. ted uz vim ze 3 dny jak se pise tady na groweru je pekna pic*vina, ale jinak spokojenost po vsech stranach.

Chut je ovocna, sladka proste vyborna.

Jediny co me trochu mrzi, tak je to ze jsem v poslednim mesici neuhlidal ph a pohybovalo se i pod 5. docela zasadni chyba, co se tyce maximalniho vynosu si myslim. jinak kytickam to samodrejme zas tolik neublizilo az na fleky na listech. mnohem dulezitejsi je, ze kyticky byly pestovany s laskou a uctou k nim a tak se mi taky odvdecili.

Vynos posudte samy. ani jsem to vsechno nevazil ta nejvetsi kytka mela asi 70g ve vrskach

Jakekoliv otazky rad zodpovim.
Diky vsem



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 21-11-2010 v 11:35 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANK
Stálý Člen

Karma uživatele ANK - 80% PěstitelskáKarma uživatele ANK - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 16

Cus, mas to fakt pekny..
Kolik bys daval dní na ten proplach ted?

Old Post 02-01-2012 v 12:31 PM
ANK je offline   Profil uživatele ANK   Find more posts by ANK   Foto galerie člena ANK   Click here to Send ANK a Private Message   Add ANK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-04-2014 - Jungle in da box 400W - 9 odpovědí
04-10-2013 - Jungle in da box - 193 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9259690 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív