Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosim poradte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 17

Stonerka, zato ze nevis pestovat auta, nerad druhym ze to je picovina.

kukni na videa tohto typka https://www.youtube.com/watch?v=A0Kn6okFuL0

Naposledy upravil Maxeaux 17-08-2017 v 18:32 PM

Old Post 17-08-2017 v 18:17 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jga
Nový Člen

Karma uživatele Jga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 18

Stonerka a mozes me zasvetit v SZ jak na normal modely pod lampu? Vim ze na netu nactu hodne ale od nekoho kdo to iede se vyvaruju vice chyb

Clovek se uci cely zivot. Pro to sem tu!3

Old Post 17-08-2017 v 18:38 PM
Jga je offline   Profil uživatele Jga   Find more posts by Jga   Foto galerie člena Jga   Click here to Send Jga a Private Message   Add Jga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 19

..pítr90.....tak jak teda?.ptřebuješ to ještě pořád vysvětlit? A nebo počkáme až se namotá eště víc lidí a řekne ti to samý...?..co chceš vysvětlovat?...jde pořád jenom o automaty a já ti říkám ze se neřízkujou protoze samá podstata autofloveringu je kontra!!už ti to řekla i ženská..voe

Old Post 17-08-2017 v 19:35 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jga
Nový Člen

Karma uživatele Jga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 20

Sak sem ti psal sz. Nedoslo?

Clovek se uci cely zivot. Pro to sem tu!3

Old Post 17-08-2017 v 19:46 PM
Jga je offline   Profil uživatele Jga   Find more posts by Jga   Foto galerie člena Jga   Click here to Send Jga a Private Message   Add Jga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 21

Mě zajímalo toto:

citace:
Původní příspěvek od dmtart
ok,játreba vezmu vetvičku,kontrolovaně ji opylim ji na automatu a timpadem dělám řízek


Jinak o autech mě fakt poučovat nemusíš 😉
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-08-2017 v 21:53 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 22

to pítr: absolutně tě nechci o automatech poučovat a taky koukám že jsem to vysvětlil špatně..takže sorry...znovu a lépe..automaty řízkuji jen za úrčelem křížení...tákže samossebou mám různé genetiky pylu..jasný..vezmu řízek z afka,zakoření povyroste,samossebou že porád kvete a opylim ho...max mi to vyrostlo/vykvetlo do 100cm a to ve skleníku, ale křížení úspěšné plno semen různých kvalit a phenotypů připravených pro další selekci...chápenzí
...tak asi takhle...je na tom něco divnýho? Šlo tady o to že se afka neřízkujou za ůčelem výnosu či rozmnožení kytek pro pěs..to je prostě kontra produktivní jasný..
..eště perlička: kamarád a kolega letos vysázel chees auto od nejlvn.seedbanky(natural)...první vlna sklizen jakoohromná no a než začly kytí pořádně kvést tak je nařezal,říkal sem mu že to nemá smysl žena to afka nejsou...a on z TĚCH AF ŘEZŮ udělal o asi jen 50g!!!!! menší sklizen než z 1vlny..stejný počet kytek!!!!..jen tím chci říct že jak vidno zázraky se dějí...takže ano ofigo se afka neřežou ALE.........

Naposledy upravil dmtart 08-09-2017 v 13:19 PM

Old Post 08-09-2017 v 13:08 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 23

to maxeaux: nikdo tu neříká že sez af nedá pod lampou vypěstovat dobrota...ale dáš za proud o mnoho víc peněz a výnos oproti periodě bude o dost menší..vyzkoušeno
..už je to tu milionkrát popsáno...už jenom povaha automatů jako je neustálé světlo a malý vzrůst(většinou),řidší paldy...atd...napovídá že se do indooru prostě nehodí..ale pěstujte si co chcete a kde chcete...čao

Old Post 08-09-2017 v 13:17 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 24

Ok, už chápu 😉 jak ti koření nakvetlé řízky? Ještě jsem to nezkusil 😉 nehnijou ti při kořenění ty paldy ( kvůli vlhkosti) ??? Jak dlouho zakořeňují?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-09-2017 v 15:30 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 25

...no tady jde o to že je musíš udělat co nejdřív..pak je vše ok...a ano zakořenuje to cca o týden dýl...a vlhkost nižší....at se ti daří

Naposledy upravil dmtart 09-09-2017 v 11:22 AM

Old Post 08-09-2017 v 15:43 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 26

Ok, zaujalo mě to 😉 možná bych mohl v zimě něco zkusit. Zatím na to jdu opačně, mám pár menších kytek na balkoně v Teku, několik odrůd a opiluju je auto samcem

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-09-2017 v 15:48 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 27

citace:
ale pěstujte si co chcete a kde chcete...čao


halleluja

Old Post 08-09-2017 v 16:33 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 28

..jo taky možnost..už jsme taky zkoušeli a vše ok..máme pyl od dánského šlechtitele Esbeho..dlé mého outdoorovej král, taky jsme dost exp.s matrošem od Děčínských kolegů..TaoTao...atd.
..no a opylovaná kytka, vybrat dobrou genetiku,sledovst tu kytku..nemusím připomínat že jí musíš vyselektovat jako matku..hele zatim sme použili na opylení modely od serious s.(chronik,warlock)..od sensi seeds(big bud)..je to opravdu zajímsvý a alespon pro mě absolutně naplnující když pak máš ty SVOJE různý phena se kterejma experimentuješ dál..takže dobrou genetiku a hurá na to...je to běh na dlouhou trať..

Naposledy upravil dmtart 09-09-2017 v 13:42 PM

Old Post 09-09-2017 v 12:00 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 29

...totiž s toho uděláš takovou fast verzi...samosebo s nestabilním phenem..
..třeba pyl od Esbeho model 'Erdpurt'×'warlock' Serious..nám udělalo celkem 4phen <podsaditá indika menšího vzrůstu/zabijárna doslova.dáš 2prdy a na hlavu ti spadne pytel cementu<nafialovělý spíš sativní vzhled i účinek.do práce<řidší patra zato větší pálky/intelektuálka doslova<světlejší listy ale mohutný opět podsaditější a opět dost stoned.prostě masakr..toť 4zminovaný phena z 1opylení1modelu...no a máš si s čím hrát

Old Post 09-09-2017 v 12:24 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 30

tak nějak to zamýšlím i já. Mám z posledního kola nechané řízky na balkoně a všechny je oprcám. Bude o zimní zábavu postaráno. Nejvíc mě zajímá můj oblíbený Northern Light s tím samým auto samcem

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-09-2017 v 16:24 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 31

....tak přeju hodně zdaru..je to krásná práce..zdar

Old Post 09-09-2017 v 16:44 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2021 - Prosím o radu - 0 odpovědí
03-06-2019 - Prosim radu co to? - 1 odpovědí
21-05-2018 - Prosím o pomoc/radu - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2610790 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív