Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led Mars hydro 135w - 9x sumo seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Obecné Led Mars hydro300w real 135w - 9x sumó seeds Příspěvek č. 1

Cau jelikož jSem newisadil ven devět kusů od sumó seeds tak je dam do prostoru 60x60cm boxu pod led Mars hydro do 6,5l kvetinacu hnojiva hesi hlína plagron light mix
Vzorky:
Appleberry 75%indica25%sativa kvete 66dni
Beries and chease 70%indica30%sativa kvete 63 dni
Cali gensta kush 75%indica25%sativa kvete 56 dni
Citradela 99 15%indica85%sativa kvete 63 dnu
Cold thunder 15%indica 85% sativa není vhodný do indoru
Critical chronic 70%indica30%sativa kvete 63dni
Grean mango 75%indica25%sativa kvete 56 dni
Silver budha haze 30%indica70%sativa kvete 77 dni
Sweet harlem disel 40%indica60%sativa kvete 77 dni

zítra mi kamarád objedná z Alího led panel cena za panel z dopravou 80vdolku

Koupil jsem si nový foťák a nejdou mi vložit fotky sem proto sem nemohl nafotit super Silver haze od sumó seeds a mango haze a nl5x haze tak budu fotit mobilem

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Naposledy upravil Jáá 03-07-2017 v 21:55 PM

Old Post 03-07-2017 v 21:03 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 2

Abych rozviril konverzaci myslíte ze udělám 135g to je 15g na kytku jestli ano tak pořídil lepší stroj mYsto 400w a 600w hps v led bych chtěl něco okolo 300 w real příkon a místo 600 w též 600w real příkon jestli se povede g/w pod les Mars hydro prejdu na led samozřejmě se mi bude Líbit hulo a vůně dále místo 400 kila chci 300w plasmatickou lámou slyseliste o ni

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 03-07-2017 v 23:32 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 3

Na to Mars Hydro jsem zvědavý... Ja mám 96 W Real co žere, a podpořil jsem to radši sodikovkou.. Moc mi nerostly jenom pod Marsem..

Obelix

Old Post 04-07-2017 v 18:06 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Vyhodil jsi 80$ s okna. Chybama se člověk učí.

Old Post 06-07-2017 v 05:59 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 5

Jak říkáš... Vyhodil.

Obelix

Old Post 06-07-2017 v 06:10 AM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6


Nezoufej, tohle mi roste pod led mazar 300w real odber ,ale mam vyplej jeden booster, takze to jede cca na 225w .
Palice stejne tvrdy jak pod hps a verem, velikost vrchnich je zhruba stejne velka, jen to hovno prosviti ,tak pokud mozno, naper tam co nejvic vrchu, verim ze g/w udelas . Ten mazar je prakticky stejnej blaf jak vsechno ostatni a taky to pod tim jde.

Old Post 06-07-2017 v 07:55 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 7

Mars hydro není mazar. Používají jiné diody a jinou barevnou kombinaci. Ani Wattaz není to samé. Tohle nemůžeš srovnávat. Mazar byl určitě lepší a na Vero se to nechyta ani mazar a už vůbec ne mars hydro.
Pokud ti někdo nebulikoval, že pod mars hydrem uděláš gram na watt, tak je to lež. Však uvidíš sám.

Old Post 06-07-2017 v 11:51 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

Ja jedu vero tak vim o cem je rec. Pod mazarem 300w na klid 300g .
Mozna je v tom nejakej rozdil,tezko rict . Ja bych mazara nikdy nekoupil ,mam to pujceny a na vero se to nechyta ,o tom zadna ,jen pisu svuj nazor ze to pod tim taky kvete celkem slusne.
Wataz neni stejna , proto pisu ze bez jednoho boosteru cca 225w odber.
Kdyby mi to zralo jak mars ,tak jdu do plochy 60x60cm a se svetlem co nejniz .
Palice pod mazarem sou stejne velky jak pod verem 380w ,ale malo to dosviti ,proto je tomu treba prizpusobit pestovani .
Jinak na test sis nevybral nejlepsi svetlo, kdybych ted neco mel kupovat , tak od fruddyho 3000k 90CRI .nic vic nic min. Cena je vic nez za mars , ale vysledek vypada uplne jinak.

Old Post 06-07-2017 v 12:35 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 9

Jj, vero je zatím to nejlepší pod čím jsem jel. Jen si myslím že 90cri je špatná cesta. Mám teď udělané 80cri + fhoto Red od cree a myslím si že to bude pecka.
Nevím, ale můžu se plést, protože jsem pod 90cri nikdy nejel a ani neznám nikoho kdo pod tím jede. Kámoši mají cree 3590 a COB od citizenu. Vždy ale mají 80cri.
Já teď pojedu vero 29 na 700 ma a efektivita čipu je kolem 193lm na watt u 80cri u 90cri je to kolem 150 lm na watt. Takže rozdíl jak prase.
Uvidíme jaky bude rozdíl oproti Veru generace 6.

Naposledy upravil fikus37 06-07-2017 v 14:47 PM

Old Post 06-07-2017 v 14:32 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 10

Nebudem mu to tady zasirat, jen k tomu dodam ze se nemusis ridit lumenama , na to ti kytka svym zpusobem sere.
Na rollitup je thread 80cri vs 90cri.
I vyrobci tvrdi ze to pod tim o dost lip roste a kvete.
Nerekl bych ze je to spatna cesta , svitivost je jedna vec a realita barev druha , rekl bych ze muzes mit intenzitu silnou jak chces ,ale pokud to kytka neuvidi je ti to k nicemu.
90cri je ralnejsi zastoupeni barev danyho cipu a uz je znamu ze 3000k je ideal rust kvet. Podle laickyho rozumu mi neco rika ze i kdyz 90 cri sviti mene, kytka to svetlo vnima lip nez 80cri.

Old Post 06-07-2017 v 14:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 11

Tak změna jelikož se mi vypukl 400 kulovéj predradnik 2 za tejden koupím led Mars hydro 600 real 275 nebo radši led Mars hydro 300 dva kusy do prostoru 90x90 pojedu pod tím 12ks
W reacon vydel jsem rozdíl mezi mazarem za 20 Tuček a Čínou za 3 tisíce a skoro stejném výnos takže já do toho jdu

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 06-07-2017 v 21:52 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 12

Kamo vykasli se na to , priplat si par korun a kup si z alucraft DYI set . To redej jeden cip na masivu chladici pustenej na 100w nez tyhle nesmysly .
Vim ze se to tady omyva porad dokola ,ale fakt se.to nevyplati kdyz uz sou paradni cipy tak dostupny.
A uz vubec se to nehodi do boxu 90x90. Tam proste g/w neudelas ani kdyby ses posral.
Ver mi ,vim o cem mluvim, kamos jel mazara jak 300w tak 600w asi 3 roky a az dosahl g/w tak musel roznout 300w na 1.5x1.5m . Skoda ze nemam fotky ,vrcholovka paradni ,ale zbytek hruza des, malo zraly, maly palice, v podstate jen chumace . Vic ti k tomu nemam co rict a rozmlouvat ti.to uz nebudu ,rekl sem.jen svuj nazor. Do 90x90 radej 400w a nechat 12 kytek pekne narust na sog , budes spokojenejsi .
At se dari a popremyslej o tom. Ja treba od ledek zase odchazim z5 k hps.
Je to toje volba ,jen dodam at neveris vsem reportum co najdes na tyhle nesmysly.

Old Post 06-07-2017 v 22:14 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 13

Koupím asi dvě led Mars hydro 300 kdyžtak jedno prodam za petikilo a druhé si nechám do toho boxu 60x60 na suma já hps newimenim za led ale chci to vyzkoušet dam do toho Bura za kvalitní led bych dal 15ooo a to se mi nechce na zimu stejná k pořídil zas hps ale když je to léto

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 06-07-2017 v 22:45 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 14

Jaa, však uvidíš sám. Taky jsem vyzkoušel mars hydro 2x 300w. Dohromady měli spotřebu 330 w(real) a bylo to nejslabší světlo co jsem jel. Paldy řídké a malé. Dohromady kolem 100g první kolo a druhé kolem 120 g.
Pak jsem je prodal známému za půlku a ten se semnou nebaví do dneška.
Až to budeš mít, tak potom napiš co a jak a uvidíš, že je to bída.
Zítra tady hodím fotku. Mám ten pěst pod mars hydrem zdokumentovany.

Old Post 06-07-2017 v 22:49 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 15

A na jakem prostoru si měl 2 x300 Mars

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 06-07-2017 v 22:54 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 16

Pojedu co nejvíc vrcholovek zbytek oholim na tomto kole to testnu nejde mi ani o výnos jen chci něco vypěstovat pod led proste experiment

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 06-07-2017 v 22:59 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0899960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív