Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Poradte ako namiesat co najlepsi substrat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Poradte Příspěvek č. 1



Zdarec hosi som tu novy a hned mam na Vas aj par otazek ohladom mojej kytky..
kupil som semena 3x Frisian Dew a ako bonus som dostal 2x automazar semena vyklicili 12.5 tak isli do hliny..prvy krat pestujem a kytkam som chcel dat dostatok vody a prelial som ich ( co vam poviem jebnuty na hlavu ) tak z piatich kytiek mi ostali len dve a to Frisian Dew dnes je 2.7 a jedna kytka ma 12cm na vysku a druha asi 6cm myslim si ze dostali sok listy od spodu zoschnu a odpadnu neviem co im moze chybat kedze nemam PH meter .. prosim poradte co im dat aby sa pozviechali a nieco snich bolo..kedze su take male stale ich mam v kvetinaci na balkone a tento tyzden ich chcem dat vonku len neviem ako namiesat co najlepsi substrat lebo co som cital na fore tak je strasne hodne sposobov ako miesate substrat
Dakujem za kazde odpovede a ak to nepatri sem tak poprosim o presunutie

Pekny den a nech to rastie

Old Post 02-07-2017 v 15:24 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 2



este par foto

Old Post 02-07-2017 v 15:53 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 3



up

Old Post 02-07-2017 v 15:57 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
König
Nový Člen

Karma uživatele König - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 6  

Zdraví Příspěvek č. 4

Ahoj preco si nekupis uz namiesany substrat ?
Ja som dost spokojny s PLAGRON GROWMIX ma vsetko potrebne na prve 3 tyzdne a prihnojujem len zlahka.

Inak na to vzkriesenie ... korenovy stimulator napr.
Advanced Nutrients Tarantula

I was here -_-

Old Post 02-07-2017 v 17:29 PM
König je offline   Profil uživatele König   Find more posts by König   Foto galerie člena König   Click here to Send König a Private Message   Add König to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5

tento symptom moze byt bud
zlym ph z pody - rastlina nedokaze absorbovat ziviny z pody
alebo preliate

substrat si pouzil aky?
kup ten plargon a presad to do toho

zlievaj odstatou vodou bez chloru....
najlepsie dazdova alebo RO=reverzna osmoza....

nech sa ti dari kamosko....

moje diy LED

Old Post 02-07-2017 v 20:09 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 6

Zdarec PH neviem vobec substrat som nedaval ziadny je to zo zahrady ciernozem s kompostom ale neni tam perlit ani nic vapencoveho a neviem ci to moze robit alebo nie zajtra pojdem kupit aspon ph papieriky a uvidime..zajtra idem kupit normalny zahradnicky substrat,perlit,piesok a nejake hnojivo mam rozrobene slepacince tak dam tie ale len na zaciatok na rozrobenie a zmiesanie substratu perlitu a piesku potom na zalievky mam objednane biobizz outdoor pack tak uvidime dufam ze ked ich presadim tak sa daju dokopy a porastu

Co myslite mam doma este nejake seminka oplati sa ich dat naklicit a potom vonku stiham to ci ani nie

Old Post 02-07-2017 v 20:35 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7

nedavaj tam ziadne hnojivo zatial
ked si aj teraz pridaval tak to moze byt od toho tie konce spalene, prehnojene
substraty co kupujes su uz predhnojene vecsinou na 2-3tyzdne dopredu....
pozri EC substratu na stitku....

jesenna rovnodennost je 22.9 bude den rovnako dlhy ako noc
cize 12hod/12hod
neviem, asi sa to prepne skor nez je rovnodennost,
ale daco by to za ten mesiac a pol mohlo stihnut narast....
aspon si odskusas prve kolo a naucis sa....
pozri aj semena ake mas, niekde pisu pri out kedy sa to prepina/zbera....
podla toho sa mozes rozhodnut...

moje diy LED

Old Post 02-07-2017 v 21:35 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 8

este som zabudol
slepicince davaj az na kvet, do rastu to nedavaj, je to bohate na fosfor,
teraz potrebujes dusik.... pokos zihlvu a daj do vedra za 2tyzdne ti to skvasi = pena na vrchu vedra, smrad obcas to pomiesaj a potom to usadne a mozes uzivat....

moje diy LED

Old Post 02-07-2017 v 21:40 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 9

Mam zihlavu uz pripravenu tak budem ju davat na zaciatok ale ked pride biobizz tak zacnem to davat..vyskusam zasadit aj tie ostatne semena genetika neviem aka je to no name najdene v pytliku tie co su tu na foto tie su kupovane http://www.konopnesemena.sk/konopne...an-Dew-3-ks-Fem
PH meter som uz objednal sice si budem musiet nan mesiac pockat ale zatial budem pouzivat PH papierky..objednaval som ho z aliexpress lebo u nas nevedia co zato pytat 2017 New LCD Display 4 In1 Plant Flowers Soil Survey Instrument PH Meter Temperature Moisture Sunlight Tester For Agriculture
http://s.aliexpress.com/MR7VFJ7F

Old Post 03-07-2017 v 04:24 AM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 10

Zdar je už dosť neskoro na klasiky, v auguste prepnu, ešte stihas krásne autoflowering, takže keby som na tvojom mieste tak si kúpim od natural seeds ak47 auto za 18 eur 6ks a do septembra máš krásne nad meter veľké automaty a na každom tak 30g + a Uni substrát zmiešaj s agro perlit. Ja mám 1,3mkyti

Old Post 03-07-2017 v 07:23 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 11

Neinvestujes moc a je to nadpriemerná genetika za tu cenu pomer výnos kvalita a účinok. Sú tu príspevky a dali z ak47 130g riadneho odpalu. A bez extra drahej kupovanej zeminy. Osvedčil sa mi presne substrát univerzal Flora za 5e - 75l ph 5,5 - 6,5 a k tomu perlit 25-30 % majú to radi vzdušné. Porozmýšľaj

Old Post 03-07-2017 v 07:27 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 12



Marko tak idem to skusit semena objednane presne co si napisal do dvoch dni by mali prist substrat som kupil v obi 75l za 4,20€ dalej 6l perlitu a dam aj piesok asi 10l..kvetinace mam priesvitne nebude to vadit??asi ano ze??su to nadoby co je vnich voda na pitie obsah 19l a vrch chcem odrezat

Old Post 03-07-2017 v 16:30 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 13



Zdar hosi tak dnes som bol pozriet kytky a vypada ze sa im dari hnojene slepacincami raz za 10dni.. na to ake boli male viz foto vyssie som ich obydve dal do jednej nadoby..co myslite bude stoho nieco ci??dufam ze ano

Old Post 20-07-2017 v 19:37 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 14



Up

Old Post 20-07-2017 v 19:41 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 15

JozkoFinske - určite niečo bude. Olep tie nádoby, aby neboli korene na svetle!

Old Post 21-07-2017 v 05:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 16



Dalsie fofo po 11dnoch za kazdu radu k lepsiemu vysledku dakujem hnojil som to vyluh zo zihlavy a malo som pridal aj slepacince..dnes som dal dvojitu davku cererit (guano) nech ich to este viac nakopne jedine co lutujem je ze som ich nezastrihol mohla byt krajsia aj väcsi vynos este raz dik za kazdu radu

Old Post 01-08-2017 v 15:15 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5088450 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív