Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Ganžaman
Nový Člen

Karma uživatele Ganžaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 4 

Obecné Příspěvek č. 1

Zdar huliči a fetmeni chcu se vás zeptat jak se dostat s trávou přes hranice (třeba z Holandska) a ne že mu mám dát zahulit. Každej není stejnej Dik váš spoluhulič
Ganžaman

Jednou pro vždy: !ZHULME SE!

Old Post 05-01-2002 v 19:37 PM
Ganžaman je offline   Profil uživatele Ganžaman   Find more posts by Ganžaman   Foto galerie člena Ganžaman   Click here to Send Ganžaman a Private Message   Add Ganžaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 2

No buď si prostřílet cestu, nebo nevypadat jako "Podezdřelá osoba". Ale i tak je to nekdy fklidu

Old Post 05-01-2002 v 20:29 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

!to už se tu řešilo, hlavně jak přelstít všetečné a zvědavé psí čumáky...

Old Post 05-01-2002 v 21:34 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 4

Asi jako Ataner. Prostě být v klidu a bude to OuKej. Samozřejmě, chce to mít pár filmáren, ne pytle!

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 06-01-2002 v 11:22 AM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMary
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMary - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 46 

Organika Příspěvek č. 5

Káva prý přelstí i všetečné a zvědavé psí čumáky..

Old Post 06-01-2002 v 20:53 PM
GreenMary je offline   Profil uživatele GreenMary   Find more posts by GreenMary   Foto galerie člena GreenMary   Click here to Send GreenMary a Private Message   Add GreenMary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

no uz se vidim Příspěvek č. 6

jak jedu prez hranice, vyvalene oci, smrtelny pot, tresouci se hlas, ujidam z nutely ze ktere couha igelitovy pytlicek... Je fakt, ze pod svicnem je nejvetsi tma, ale takovy tvrdak nejsu. Mnohem klidnejsi bych byl, kdybych to mel nekde magnetem prikurtovane k podvozku. To se da vzdycky ukecat, ze to neni moje....
Jestli to tak vozis, tak musis mit nervy jak spagaty. Na me je to moc a asi bych pred hranicema lapl infarkta

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 07-01-2002 v 13:00 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 7

no ja bydlim kousek od nemeckejch hranic a muzu rict, ze neni problem prejit zelenou hranici, dokonce sou i turisticky trasy, ktery vedou z jedny zeme do druhy ( treba lyzarska krusnohorska magistrala - nepotrebujete ani pas ). takze by nemel bejt problem kdyz se jede ve dvou lidech aby se kilak pred hranici zastavilo, jeden clovek presel caru nekde v lese a za hranici si zase nastoupil.

--
MIKI

Old Post 07-01-2002 v 14:49 PM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

na ja Příspěvek č. 8

to je sice fajn, napadlo me to taky. Mam pouze malinkatej handicap. Jsem sice z pohranicni oblasti, ale ne te, kterou potrebuju.
Jinymy slovy, na to aby clovek presel peso tu tam musi aspon trochu znat....... a ja se v zapadnich cechach orientuju tak.... plzen +-, as +-, cheb a marianske lazne a to tak ze vim urcite gde je to na mape, ale abych znal nejaka ta transkrusnohorska magistrala me nejak nebere.

Joo, ten magnet tzo me napadlo jen tak nejak fselijak ve slabe chvilce, proste sem chtel rict, ze bych byl klidnejsi, kdybych to nemel u sebe.........

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 07-01-2002 v 14:58 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Příspěvek č. 9

Par krat som s niekolkymi gramami ganje vo vrecku cestoval az na Slovensko. Je to mozno trosku neprijemne, chce to vsak zachovat chladnu hlavu a byt v klude... Najlepsie to je, ked sa pred tym do pohody spraskam
Pobehoval som s Amstedramskym mathrosom cez hranice v Dansku i v Nemecku a zatial to vzdy bolo v poho. Nuz uvidim, ci bude pri mne stat stastena i v buducnosti ...

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 07-01-2002 v 23:21 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Obecné [prevoz] Příspěvek č. 10

Ja jsem ted negdy vo prazdninach letel do Turecka. Bral sem si tam gecko abych se tam s rodicema neunudil xmrti. Ten gesak sem zabalil do nekolika dalsich a soupnul to do takovy mali kapsy u kalhot.Prejel naprosto bez jakejchkolif problemu. Vubec nigdo se na me ani trochu blbe nekouk a taky proc jo! Si prece nemuzou myslet vo kazdym cloveku ze pasuje huleni!

foosball

Old Post 08-01-2002 v 11:11 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Dotaz vlakem na východ ? Příspěvek č. 11

Lidicky! Zajimalo by me, zda je prevoz THC na vandr na Slovensko s nejakymi problemy, jedu - li vlakem? Kontroluji celnici i se psy? Je lepe schovat si nekde filmovku, ci do krabicky mnamozni pečivo ?
Pripadne jak a kde?
A co prechody pro pesi mezi Slovenskem a Polskem? Slysel jsem, ze jsou Polaci schopni zadrzet i na par dni i za blbeho jointa ci tak nejak ? Poradte, prosim

Old Post 26-06-2002 v 22:34 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spalodrontix
Stálý Člen

Karma uživatele Spalodrontix - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 12

No taky zalezi jakej zvolite dopravni prostredek, tak napriklad v autobuse je to jasny hodit to do prazdny plechovky, zmackat ji a hodit ji do kose u sedadla (bacha na ridice nekdy vynasi kos behem cesty).V aute si to dej normalne do nejakyho jidla, treba bagety, pochybuju, ze nejakej policajt najde tu drzost a bude se ti koukat do jidla.Ja to vez nekolikrat, vzdycky pres Nemecky, nebo Rakousky hranice a nikdy jsem se nad tim nejak nezamejslel, proste jsem to strcil do kapsy.Nikdy jsem se ani nijak nepotil, proste o tom radsi moc nepremejslim a myslim, ze vypadam celkem klidne ( plan B v nejhorsim to v nestrezenym okamziku sezeru), nebo kdyby neco (to je plan C) tak to mam pro vlastni potrebu a klidne to tady pred vama pane policajt vykourim. Jednou me kontrolovali na stopoj v Nemecku policajti a ja musel vsechno vyndat z baglu, jenze nez prijeli tak jsem si shit co jsem vez hodil zabalenej v igelitu od pap. kapesniku jen tak do prikopa, kde bylo tolik bordelu, ze byl absolutne nenapadnej). Z toho vypliva, ze davam prednost mit to pekne po ruce a potom, kdyz se neco deje, vzdycky s tim muzes neco udelat.Neprezil bych se koukat a rikakt si prihoriva, to bych se zblaznil.Hlavne nepanikarit a bejt absolutne v klidu.Myslet na neco jinyho.

Bum Shiva

Old Post 27-06-2002 v 08:01 AM
Spalodrontix je offline   Profil uživatele Spalodrontix   Find more posts by Spalodrontix   Foto galerie člena Spalodrontix   Click here to Send Spalodrontix a Private Message   Add Spalodrontix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 13

JAk s tím přes hranice???!!! závisí to na dopravním prostředku, bus je v poho-někam to šupneš a pak se popřípadě divíš kde se tam v buse vzalo a čí to je, když jedeš autem,tak to závisí na osazenstvu, jestli tam celnik jukne a uvidi vyhuleny ksichty s dreadama, či podobný tak se můžeš vsadit, že tě rozloží do šroubků, když jede rodinka tak popřejou leda tak hezkou dovolenou,ja vezl na slovensko-to je uplně no stress slovenští bratia jsou v poho , pak jsem vezl do chorvatska tedy přes rakousko,slovinsko... měl jsem to v kapse - nějaky brčko + trochu plastiku a pak...na pláži + krása!!!

Old Post 27-06-2002 v 10:29 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 14

to Galen Aldaron
jó a na vlak jsem zapomněl úplně - vlakem jsem jel z německa, vezl si zbytek co mi během mého pobytu došel od kamoše z domova... a hned za hranicemi na český straně jsem se zkouřil jak motyka na oslavu navratu do rep. ,vlakem je to taky no stress, tam psa nepotkáš (pokud nemaj hlášku nebo haluz) a na slovensko je to fuckt

Old Post 27-06-2002 v 10:36 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 15

no ja mam na prohlidky pech.do nemecka si vezu s kamosem peknej pytlik - kamos ho mel v bote .jasne ze nas odstavili vyndali vsechny veci z baglu i penezenky ,1/2 hodiny jsem jednomu nemeckymu celnikovi vysvetloval ze ten papirek s velbloudi hlavou tak 1cm na 1cm neni trip ale ze je to zbytek z cigaretovejch papirku .no proste provezt jsem vzdy provezl,ale jako bez tech odstaveni a kontrolovani platnosti pasu a prohlidek to nikdy nebylo.
jinak kamos kterej si vez par gramiku hase to udelal hustacky:pri kontrole , ktera spocivala ve 100% prohledani a svliknuti do naha celou dobu drzel pytlik v ruce a projel.ja bych se asi slozil ,ale kdyz se chce je videt,ze to JDE

Old Post 27-06-2002 v 11:25 AM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Je to asi hodne paranoidni... Příspěvek č. 16

...ale nekde tady na groweru jsem cetl, ze kdyz huleni (pravda, bylo ho udajne mnoho desitek gramu) objevili celnici v busu a nikdo se k tomu nehlasil, ze prej odebirali pak lidem otisky prstu, aby je porovnali s tim igelitakem, v kterym to bylo... Co myslite, ze je na tom pravdy? Nehrozi nic takovyho, kdyz najdou trebas "jen" 15gecek.?

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 27-06-2002 v 20:45 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3880800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív