Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » BigBud 600W Air-pot COCO drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

BigBud 600W Air-pot COCO drip Příspěvek č. 1



Ahoj,

Sestava:
DS120
Black Ops PRO - 935m3/hod - 150mm
PRIMA KLIMA - 420 m3/h - 125mm
Sonoflex
Transformatorova regulace otáček + homemade auto regulace podle teploty
Ofuk PROFAN - 15cm
Lumii digitální předřadník 400/600W + boost
A-A-Wings médium + A-A-Wings tepelný štít
LUMATEK 600W DUAL SPECTRUM HPS
OSRAM PLANTASTAR 400W
Zvlhcovacka, ionizator, všude samý voňavý gel ONA
V zálivce: ATAMI B'cuzz COCO kompletní řada + CANNA PK 13/14 + Superthrive + Advanced Hydroponics Enzymes + General Hydroponics Ripen
V postřiku: Vita race + Nite Nite Spider Mite + Bud Rot Stop
CO2 GIB tablety

12ks Air-Pot 6 litrů, CANNA COCO profesional. Poty jsou umístěny na EBB vaně, zálivku dodává homemade autom. závlaha s Topspin 12 kapilární tlakovou rozvodkou.

Řezy BB od Sensi Seed pochází z vlastního chovu. Od teď už napořád :-)

Shrnutí: Přešel jsem na 600W kubaturu, odstranil pojezd, zasadil nově do kokosu.

Foto:

Foto 1.: Když jsem je donesl :-)
Foto 2.: 14 dní v květu (aktul)
Zde se pozastavím a rozepíšu, jak jsme na tom s vlastnostmi - teplota ve dne 29, v noci 23. Vlhkost okolo 45%. pH vždy 6,3. CO2 tablety v zálivce. Teplota zálivky vždy 22. Zálivka v posledních dnech 1x ráno, 2x večer.
Nechal jsem holky trochu přerůst :-D Teď nestíhám ohýbat a kolen jsem spotřeboval už nad 150 :-D ... No někde to kilo musí vyrůst :-D

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 22-06-2017 v 10:38 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

21 x 12/12 Příspěvek č. 2


Zdárek,

21 den 12/12
Teplota: 28°C den / 24°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 500
Hnoje: A 3ml/1l; B 3ml/1l; Clean 0,2ml/1l; Booster 1ml/1l; Bloom Stimulator 1ml/1l;
pH vstupní vody: 5,7
pH výstup z topspinu: 6,3
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 20°C
CO2: --
Postřik: --

Aktuálně se dělá průplach s enzymy od AH. No kvete to pěkně, růst se pomalu zastavuje.

Mějte hezký den :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 26-06-2017 v 16:46 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

24x 12/12 Příspěvek č. 3


Zdárek,

24 den 12/12
Teplota: 28°C den / 24°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 650
Hnoje: A 3ml/1l; B 3ml/1l; Clean 0,2ml/1l; Booster 1,5ml/1l; Bloom Stimulator 1,2ml/1l;
pH vstupní vody: 5,9
pH výstup z topspinu: 6,3
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 20°C
CO2: --
Postřik: --

Z boxu jsem vyhodil všechny ventilátory a nahradil je na léto jedním ventilátorem Hurricane BLT Box. Sice hlučná, ale zato odvede svojí práci výborně.

Po průplachu dostávají holky do těla :-D Každý čtvrtý den připravuji nový barel zálivky (30L).

Pár informací k doplnění: Holky byly dost dlouho na růstu, chtěl jsem zjistit jaký to je když to někomu přeroste, no a zjistil jsem to.. Týden kořenily, pak klasický zástřih u všech, pak ještě 14náct dní na růstu, až poté se přepínalo..

Nahoďte svoje fotky BB, ať vím co mě čeká :-) Příjde mi že to dost listnatí, listy jsem odebíral jen jednou a jen opravdu ty, které překážely a nešli někam zastrčit. Jinak se zdá, být vše v normálu. :-) Příští zálivku začnu dodávat PKčko, šetřit se nebude :-).

Mějte hezký den :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 29-06-2017 v 16:49 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

25x 12/12 Příspěvek č. 4





Zdravíčko,

Tak už to je i na nějaký ty detailní fotky, makra snad příště :-)

Foto 1: Celek
Foto 2a3
Foto 4: Kuva listy jsou velký i nahoře u posledního patra :-D To je nějaká degenerace genetiky nebo co?

Mějte se dobře ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 30-06-2017 v 10:38 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

28x 12/12 Příspěvek č. 5

Zdravím přátelé :-),

Dnes žádné fotky z boxíku, to až zítra.

O víkendu jsem si našel trochu času, poslal jsem v pátek přítelkyni na celý víkend domů, takže byl klid :-D..

No, pojďme si shrnout co jsem stihl:

1. Otrhal jsem spodky, protože jak jsem instaloval BLT Box, který je na EBB vaně, zjistil jsem že i když má skvělý výkon, neprofoukne až nahoru.. Tak jsem byl nucen je otrhat, a od teď to budu dělat již napořád, akorát to budu dělat třeba týden po přepnutí, protože teď, když se palice nafukují je to už škoda :-)..

2. Výměna žlutých a modrých lepivých destiček.

3. Instalace popelníku do boxu :-D

4. Konečně jsem se vrhnul na upgrade vzduchotechniky. Výměnou prošla flexa a ventilátor. Aktuálně tedy jedu (pořadí od filtru):

Black Ops PRO - 935m3/hod - 150mm
Redukce na 200mm trubku
200mm Sonoflex
2x 90ti stupňové 200mm odhlučněné koleno z boxu ven nahoru na box (prodávají v Hornbachu)
200mm Sonoflex
CAN ISO-MAX 870m3/H - 200mm (Je moc velký, do boxu se nevejde :-D)
A výstup do prostoru
Vše řídí homemade digitální termostat s transformátorovou regulací otáček odtahu.

Co si od toho slibuji? Tak hlavně větší průtok vzduchu, tzn. snížení teploty a vlhkosti (tedy i snížení rizika plísně) v boxu při zachování stejné hladiny hluku. Iso-Max má 130W, ovšem aktuálně je puštěný na první stupeň výkonu, tzn. cca 50W, a transformátor do něj pouští navíc jen okolo 110V. Při měření (zásuvka ve zdi - měřák - digitální termostat) mi to ukazuje odběr 34W. Což není zlé :-p

5. Jelikož se blížím do finishe, tento týden budu dělat řezy z Matanuska Tundra - Sagarmatha Seeds. Do konce zbývá 20-30 dní, 14 dní zabere kořenění řezů, pak si je nechám 7-15 dní vedle v druhém boxu rozjet..

Nějaké zkušenosti s Matanuskou Tundrou? Minulý rok jsme ji jeli out, výborná chuť, hezky obsypané palice, brzký dokvět, odolná vůči plísni a stresu. Výborná, opravdu jsme byli velice překvapeni. Co je velká záhada, genetika jako taková se nám projevuje ve velice světle zelené barvě listů. Zítra hodím fotku z letošního outu. Na Géčku jsem tuto odrudu ještě neviděl :-), jsem zvědavý na indoor.

To je pro dnešek vše, přeji všem spoustu úspěchů :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 03-07-2017 v 09:10 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

29x 12/12 Příspěvek č. 6





Zdárek,

29 den 12/12
Teplota: 28°C den / 24°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 720
Hnoje: A 3ml/1l; B 3ml/1l; Clean 0,2ml/1l; Booster 2ml/1l; Bloom Stimulator 2ml/1l; PK13/14 2ml/1l
pH vstupní vody: 5,9
pH výstup z topspinu: 6,3
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 20°C
CO2: --
Postřik: --

Foto1-3: BB
Foto 4: Matanuska Tundra - její barva je tak světlá .-D Myslíte že jí chybí nějaký prvek? Popravdě do ní cpeme co se dá, nedostatky nejeví. Hnojiva od Plagronu, koňský trus v hlíně, Phitamin postřik. Podle všeho je ta barva normální, už se těším na příští kolo, jestli bude tato barva i v indooru :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 04-07-2017 v 10:32 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Předčasný konec Příspěvek č. 7


Zdravím Vás,

Tak jsem se vrátil po dovolené a čekal na mě pohled, který nechce vidět nikdo z vás :-(.

V 35 dnu květu kyty zhynuly na nedostatek živného roztoku. Pět dní stačilo k tomuto usmrcení, stalo se tak nedopatřením při manipulaci s barelem, kdy jsem omylem vypnul časování a právě těch zmiňovaných 5 dní stačilo k tomu, že se všechny kytky doslova vysušily stojící.

Včera jsem už neměl chuť ani náladu je trhnout, budu to dělat dnes.

Nějaké rady co s tímto materiálem, nepočítám s tím, že to bude kuřbyhodné, ale na mastičku, či máslo by se to mohlo hodit?

Odhad cca 400G, dnes dělám řezy takže zpoždění 14 dní :-(..

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 10-07-2017 v 10:04 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

Tak to je jebat , to fakt nasere toto . Mimochodem sem poprve jel 11l kvetinac a uz nechcu nic jinyho. Kdyz to dobre zaleju , 5 dnu by zvladly uplne s prehledem , po 3 dnech se substrat porad vlhkej . Holt jedna chyba v kvetu a je to v haji.
Neco si nech na puk, trochi to pusobit bude , zbytek bych pouzil na nejakej extrakt treba .

Old Post 10-07-2017 v 11:10 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 9

Jo sere mě to ještě teď. Ale co, můžu si za to sám, a co navíc, donutilo mě to hodit oko na GROWMAT, kde si vše můžu kontrolovat z dálky a stejně tak zadávat i různé povely. Takže, zatím něž pořídím GROWMAT, je doma WiFi programovatelná zásuvka (https://www.gme.cz/wifi-programovatelna-zasuvka-sp3), u které mám taky přehled po internetu. No snad se už tak nestane...

Heleď já ty 11L chtěl taky, počítal jsem to, kreslil (deskriptivní geometrie mi vždy šla na jedničku :-), a nakonec zjistil, že při mém uspořádání bych se na EBB se 12ti 11L květníky vešel, ale jen o chlup a ne tak rozestavěné, jak jsem původně zamýšlel..

No škoda, takovýho času, peněz a trápení a jedna začátečnická chyba :-(.. Stane se, svět se točí dál a kotouč elektroměru taky :-)

Brzy příjdu s dalším kolem ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 10-07-2017 v 15:03 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 10

Shit, to mě mrzí za tebe.. A jak píše Bitir, používám taky jedenácti litrovky v kokosu a zalejvam každej 6. den.. Takže mi to přijde fakt extrém po pěti dnech taková sušárna, ale zase jsou to poloviční květináče... Na sledování jinak používám Raspberry Pi s kamerou v rozlišení 3800px.. V podstatě to je ta řídící jednotka, kterou používá i zmíněný Growmat, jen novější generace. Cena cca 2 800,- ale bez sw.. Takže za šest litrů bych se toho jejich kompletu možná i nebál, pokud řešení ovládání nebude úplně předpotopní. Ale zase to dohání modulárnost systému, což je fajn. Tak ať se zadaří příště .

Old Post 11-07-2017 v 23:27 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-10-2017 - Killer Queen - AirPot coco drip 600W - 49 odpovědí
22-06-2017 - BigBud 600W Air-pot COCO drip - 0 odpovědí
12-12-2016 - First 600w Coco Drip - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4082920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív