Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » first grow aef
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lauskrab
Nový Člen

Karma uživatele lauskrab - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 1  

Obecné first grow aef Příspěvek č. 1

Zdravím, tento rok zkouším vypěstovat svoje první kytky. Takže toho o tom moc nevím i když jsem prolezl fórum skrz na skrz. Používám substrát pro pěstování bylinek a mému prvnímu automatu od TaoSeeds se tam dařilo, ale přehnojil jsem. Tak jsem koupil Ak 47 Auto od natural seeds. Substrát mám smíchán s troškou písku a s perlitem. Po vyražení prvních lístku na povrchu substrátu začali usychat (zalitý jsou). Stalo se to už tady někomu ? Kdyby se to už nedalo zachránit máte lepší zkušenosti s autamatama nebo s normal rostlinama ?

Old Post 18-06-2017 v 11:59 AM
lauskrab je offline   Profil uživatele lauskrab   Find more posts by lauskrab   Foto galerie člena lauskrab   Click here to Send lauskrab a Private Message   Add lauskrab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 2

a neni ten substrat silne predhnojeni ? presadals ? zmeraj PH

Naposledy upravil zablutenohy 25-06-2017 v 13:17 PM

Old Post 25-06-2017 v 12:52 PM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2013 - muj first grow - 15 odpovědí
02-11-2011 - Čest growers... - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5066090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív